Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 35

Wątek: Wojtek jak narazie szukam ...

  1. #21
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    16
    BMW
    e28 524 tdA
    Skąd
    Wschowa/ Wrocław
    a o Tym panowie co myslicie ?? http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6692350 tylko by trzeba usunac ten wiejski tuning te brewki i ten gril bo masakra . . ale z tego co kojarze to juz ona na allegro troche stoi

  2. #22
    No tjuning mega :D Ale pewnie trochę mocy przyszło ;) Skrzynia nowa - wątpliwe. Pewnie z odzysku. W ASO można by sprawdzić. Chyba że gdzieś po kątach robione :) Szkoda ze nie ma zdjęć środka. Ale ogólnie jakoś nie wygląda zachęcająco :/
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  3. #23
    7ka
    Gość
    widze ze szukasz odwrotnie niz powinienes..

    patrzysz na cene a nie widzisz auta..

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    404

    :)

    Cytat Zamieszczone przez 7ka
    widze ze szukasz odwrotnie niz powinienes..

    patrzysz na cene a nie widzisz auta..
    dokładnie ja tez kupiłem auto grubo powyżej rynkowej... ale wiem co kupiłem i mimo tego ze auto było wypadkowe, co wiecej było nawet po wypadku z pozarem zostało zrobione idealnie, nie załuje tego i co wiecej jestem zadowolony


    gdybym sugerował sie cena ...kupiłbym cos co kosztowało by mnie potem dosyć dużo..
    pamietacie stare żydowskie powiedzenie :

    "co jest tanie to jest drogie"

    i w przypadku samochodów to sie sprawdza

    Easy

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    157
    BMW
    730d E66
    Skąd
    Lidzbark
    NIE nie jak chcesz zresztą ale ta srebrna na OTOMOTO bez- smakowo wygląda...
    Wiele serc jedno bicie - seria 7 ponad zycie!

  6. #26
    Vip Vip Awatar casi123
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    311
    BMW
    e-38 750
    Skąd
    Gdańsk
    Znam to auto z widzenia i radze Ci odpuść sobie :) ;)

  7. #27
    Doświadczony Użytkownik Awatar Saillupus
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,473
    BMW
    e65 760i 2003r , X5 4.6iS 2002r
    Skąd
    Szczecin
    Blog
    6
    Witam
    ceny utrzymania e38 i e39 są bardzo podobne - sam przed kupnem swojej rozważałem e39 ale e39 znacznie gorzej znoszą polskie drogi - aluminiowe elementy zawieszenia które szybko się sypią
    zastanów się czy nie lepiej dołożyć te 3-4tys ale kupić auto do którego nie trzeba wrzucić więcej niż koszty zakupu
    to nie jest dużo a siódemeczka na pewno Ci się za to odwdzięczy długą bezawaryjną pracą :)
    pozdr. i powodzenia
    było e38 730d 1999r, e38 750i 2000r, e53 4.4i 2001r, e46 330Ci 2001r

  8. #28
    7ka
    Gość
    a czy e38 to nie ma takze zawiechy z alu...

  9. #29
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    16
    BMW
    e28 524 tdA
    Skąd
    Wschowa/ Wrocław
    nom co do zawieszenia to chyba obydwie maja alu... ale z tym to jeszcze nie tak zle bo cos czuje ze bynajmniej na poczatku za duzo bym nią nie jezdził z powodu braku funduszy, a co do odkładania jeszcze 3-4 tys to zejdzie mi do po wakacjach, a biorąc pod uwagę to ze samochodu szukam juz od pół roku i jestem juz w depresji może być cięzko pozatym bardzo miło by było miec auto własnie na wakacje, wiec sam nie wiem. Ostatnio ogólnie e39 tez biore pod uwage i jesli trafi sie cos ciekawego to pewnie sie zdecyduje . . .

  10. #30
    Pewnie tak, zdecydujesz sie szybko bo jesteś napalony, depresja minie, a żal że e-38 nie kupiłeś zostanie. Przemyśl!!!.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •