Typ mial racje i za to dostal bana na tydzien. Swietne podejscie.
Typ mial racje i za to dostal bana na tydzien. Swietne podejscie.
Widzę, że temat dawno odbiegł już od wątku głównego. Sprzątać mi się nie chce, bo mam inne zajęcia. Następnym razem nie sypcie tak piachem po oczach.
P.S. Mystic, kto tego bana dostał, bo nie widzę. Napisz na PW.