Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 79

Wątek: Zamówienie zbiorowe z Litwy.

  1. #21
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2014
    Posty
    11
    BMW
    BMW e38
    Skąd
    Olsztyn
    Ja rowniez chetnie zmowil bym czesci na ponad 1000 zl tylko u mnie jest taka sytuacja ze zalezy mi na czasie. Wiec czekam na rozjasnienie sytuacji czy dzialamy w tym kierunku,oraz jak to bedzie wygladac logistycznie. W jaki sposob mamy zaplacic za czesci. Jesli mam wyslac nieznajomej osobie 1000 zl to ja nie zaryzykuje i zamawiam bezposrednio od nich.

  2. #22
    Vip Vip Awatar Ronin
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    1,080
    BMW
    E38 730d E61 525d
    Skąd
    ( S I )

    Post

    Cytat Zamieszczone przez Jakub Zobacz posta
    Też nie rozumiem o co to całe halo.... Jak wstawiamy aukcje z allegro kogoś co ma coś drogiego to np. aukcja nie jest usuwana mimo że ktoś ma np. sklep z częściami A to przecież też reklama. Podobna syt ma miejsce w dziale polecane serwisy... Najlepsze to takie które są niepolecane- te polecane w szczególności te z usług których korzysta wielu użytkowników to już kryptoreklama ;)
    Polać Ci dobry człowieku! ;D


    Ja uważam podobnie jak koledzy wyżej, jednak rozumiem też reakcje admina. Nastąpił konflikt interesów (sklep z Litwy vs. sklep współpracujący z forum) i należało zareagować, no bo jakby to wyglądało. :)
    Wracając do sedna wątku. Jeśli miałoby dojść co do czego, to ja nadal wyrażam chęć współpracy, bo z czysto ekonomicznego punktu widzenia... po co przepłacać?

    Pzdr.!

  3. #23
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Skąd
    Opolskie
    Tak jak kolega wyzej napisał.Chodzi o konkurencje dla Silesia parts.
    Swoją drogą to fajną mają przebitke na tych czesciach, taka litwa sprzedaje o wiele taniej+jeszcze na tym zarabia, fajny interes hehe ;-)

  4. #24
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,252
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez impex Zobacz posta
    Swoją drogą to fajną mają przebitke na tych czesciach, taka litwa sprzedaje o wiele taniej+jeszcze na tym zarabia, fajny interes hehe ;-)
    Tutaj chodzi o niższy podatek VAT oraz inną politykę cenową koncernu BMW. To tworzy tę różnice cenową.

  5. #25
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Skąd
    Opolskie
    Tylko mimo wszystko, jakas część za która chcą 200zł to jej realna wartość to moze z 50zł.Poza tym te serwisy ktore to sprzedaja zarabiają na tym niemałe pieniądze.

  6. #26
    Doświadczony Użytkownik Awatar Martynka
    Dołączył
    Dec 2013
    Posty
    1,232
    BMW
    735 iL
    Skąd
    Zabrze
    Nie tłumaczmy 15 % różnicy w cenie 2 % różnicą w podatku VAT :)

    Ale ciekawi mi jak się będą ceny kształtowały w najbliższym czasie, w końcu Litwa już w strefie euro.
    Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem...

  7. #27
    Vip Vip Awatar kruger32
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,827
    BMW
    BMW e38 750 il audi a8 d3 4.2tdi exlusive
    Skąd
    Bielsko
    Cytat Zamieszczone przez Martynka Zobacz posta
    Nie tłumaczmy 15 % różnicy w cenie 2 % różnicą w podatku VAT :)

    Ale ciekawi mi jak się będą ceny kształtowały w najbliższym czasie, w końcu Litwa już w strefie euro.
    A mnie interesują ceny w rosji przy obecnym kursie rubla chyba że koncerny przy tej sytuacji sprzedaje częsci w euro

  8. #28
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice

    Post

    Cytat Zamieszczone przez impex Zobacz posta
    Tak jak kolega wyzej napisał.Chodzi o konkurencje dla Silesia parts.
    Swoją drogą to fajną mają przebitke na tych czesciach, taka litwa sprzedaje o wiele taniej+jeszcze na tym zarabia, fajny interes hehe ;-)
    Reklamując się przez takie narzędzie jakim jest forum, trzeba liczyć się z tym, że ludzie wymieniając się informacjami będą dyskutowali o konkurencji, o słabych i mocnych stronach firm z usług których korzystali.

    Zwróćcie uwagę, że pozostałe części np do F01 nie koniecznie są tańsze. Są raczej na tym samym poziomie co w Polsce. Jedynie ten program 7+ pozwala nam kupować do starszych modeli części w atrakcyjnych cenach. I to jest dobre podejście. Czemu mam płacić za części tak jakby to było nowe auto. Jakąś wartość amortyzacji na przestrzeni lat trzeba wziąć pod uwagę. Auta znikną z dróg, a magazyny będą przepełnione częściami bo ceny będą jak w dniu premiery modelu?
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  9. #29
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Nie rozumiem sensu tej dyskusji.

    Forum 7er.pl ma bardzo dobre wyniki w indeksowaniu przez wyszukiwarki treści tutaj zamieszczonych.

    Nie mamy zamiaru jako administracja / właściciele 7er.pl za darmo podbijać tych wyników litewskiej firmie.

    Nie zabraniamy jednak nikomu dokonywać zbiorowych zamówień.

    Prosze jednak pamietac ze przy takich przedsięwzięciach forum 7er.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne nieprawidłowości itp.
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  10. #30
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa
    Dobra, ja się nie podejmuję, bo same problemy na wstępie. Zamiast się normalnie się zebrać wzorem innych forów dyskusyjnych.

    Myślałem jednak, że to forum nie jest dochodowe, w takim razie może ja będę się domagał prowizji od udzielonych porad, zawsze ktoś może tutaj trafić google'jąc moją poradę, a potem wydać pieniądze w sklepie Silesia Parts. Nie widzę dalszego sensu dzielenia się wiedzą za darmo.

    Proszę zamknąć temat.
    Ostatnio edytowane przez ttrol ; 20-01-2015 o 13:35
    pozdrawiam Bartek

Podobne wątki

  1. Zamówienie zbiorowe z Litwy, lista użytkowników wraz częściami
    Przez ttrol w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 09-02-2015, 10:47

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •