Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 79

Wątek: Zamówienie zbiorowe z Litwy.

  1. #11
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Nie mamy zamiaru robić darmowej reklamy dla sklepu internetowego z Litwy.

    W regulaminie forum można poczytać więcej.

    Do omówienia szczegółów można użyć np. PW.
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  2. #12
    Vip Vip
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    992
    BMW
    brak
    Skąd
    Kwiatkowice
    Sprawdźcie od razu przy kurierze dokładnie przesyłkę. Zamawiałem od nich 12 części za 930 zł, dzisiaj paczkę przywiózł kurier, raczej rzadko sprawdzam czy się wszystko zgadza, tylko oglądam przesyłki dookoła. Niemniej jednak było to pierwsze zamówienie złożone u nich, rozpakowałem przy kurierze i co się okazało? W środku brak najdroższej z zamówionych części (300 zł), pozostałe były, pobranie oczywiście opiewało na 930 zł, faktura też, było 12 pozycji na niej. Nie odebrałem zamówienia, a do nich napisałem, żeby przysłali kompletne. Ciekawe jak bym im udowodnił, że w środku tego nie miałem. Dali odpowiedź, że dosyłają tą kolejną część w osobnej paczce, bo ktoś się pomylił i będę czekał teraz na tą drugą paczkę, i na pierwszą, którą odmówiłem i znów pokona drogę Polska- Litwa- Polska...

  3. #13
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    2,120
    BMW
    E65 3.0D
    Skąd
    Barlinek
    Cytat Zamieszczone przez lukasz740 Zobacz posta
    Sprawdźcie od razu przy kurierze dokładnie przesyłkę. Zamawiałem od nich 12 części za 930 zł, dzisiaj paczkę przywiózł kurier, raczej rzadko sprawdzam czy się wszystko zgadza, tylko oglądam przesyłki dookoła. Niemniej jednak było to pierwsze zamówienie złożone u nich, rozpakowałem przy kurierze i co się okazało? W środku brak najdroższej z zamówionych części (300 zł), pozostałe były, pobranie oczywiście opiewało na 930 zł, faktura też, było 12 pozycji na niej. Nie odebrałem zamówienia, a do nich napisałem, żeby przysłali kompletne. Ciekawe jak bym im udowodnił, że w środku tego nie miałem. Dali odpowiedź, że dosyłają tą kolejną część w osobnej paczce, bo ktoś się pomylił i będę czekał teraz na tą drugą paczkę, i na pierwszą, którą odmówiłem i znów pokona drogę Polska- Litwa- Polska...
    To mozna sprawdzic co jest w paczce bez placenia za nia?
    kiedya chcialem tak zrobic to kurier powiedzial ze najpierw kase puzniej sprawdzanie przy nim i ewentualnie skladabie reklamacji i wypelnianie jakis papierkow...

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik Awatar 750il
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    464
    BMW
    e32 750iL Highline
    Skąd
    Gdańsk
    Blog
    4
    Ja właśnie dziś dostałem kolejna paczkę od nich i wszystko jak najbardziej ok. Co miesiąc robie zakupy u nich i nie miałem jeszcze żadnego problemu.

  5. #15
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice

    Post

    Po co ta cenzura? Podając linki w dziale rarytasy i gadżety też robimy darmową reklamę sprzedawcom i nikt z tego nie robi afery. Dziwne podejście... Mało koleżeńskie wiedząc, że ocenzurowane źródło jest na chwilę obecną najtańszym miejscem zakupu nowych części i dla wielu niewiedzących o nim użytkowników, może być alternatywą pomiędzy dbaniem o swoje kochane auta a mniej zasobnym portfelem.

    Z tego co wiem, to przy częściach z programu 7+, nie można ich łączyć z innymi rabatami. No chyba, że @ttrol chcesz coś indywidualnie ugrać. Jest to ciekawa propozycja, aczkolwiek może to stworzyć kilka logistycznych problemów. Chociażby poniesienie kosztów rozesłania poszczególnych zamówień do rozproszonych odbiorców.
    Ostatnio edytowane przez Supermen ; 19-01-2015 o 17:12
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  6. #16
    Vip Vip Awatar kruger32
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,827
    BMW
    BMW e38 750 il audi a8 d3 4.2tdi exlusive
    Skąd
    Bielsko
    Cytat Zamieszczone przez Supermen Zobacz posta
    Po co ta cenzura? Podając linki w dziale rarytasy i gadżety też robimy darmową reklamę sprzedawcom i nikt z tego nie robi afery. Dziwne podejście... Mało koleżeńskie wiedząc, że ocenzurowane źródło jest na chwilę obecną najtańszym miejscem zakupu nowych części i dla wielu niewiedzących o nim użytkowników, może być alternatywą pomiędzy dbaniem o swoje kochane auta a mniej zasobnym portfelem.

    Z tego co wiem, to przy częściach z programu 7+, nie można ich łączyć z innymi rabatami. No chyba, że @ttrol chcesz coś indywidualnie ugrać. Jest to ciekawa propozycja, aczkolwiek może to stworzyć kilka logistycznych problemów. Chociażby poniesienie kosztów rozesłania poszczególnych zamówień do rozproszonych odbiorców.
    Tu akurat nie masz racji musisz na to popatrzeć bardziej jako biznes i gdybyś był jego właścicielem inaczej byś prawił i tak administratorzy 7er są bardzo wyrozumiali . Na innych forach linki do wszystkiego co może sprawić ubytki w budżecie właścicieli szybciutko są usuwane ot taka rzeczywistość

  7. #17
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa

    Post

    W życiu nie miałem takich problemów na forach audio, a to jest dopiero biznes.

    Jeżeli mamy robić to pokątnie, to możemy nie robić wcale. Myślałem, że zbierzemy się jako drużyna z forum i będzie można cyklicznie organizować takie akcje.

    Dostałem dziś odpowiedź, że jak będzie to zorganizowana akcja forumowa to możliwe są rabaty nawet od części 7+, więc pewnie by się to opłacało.

    Jeżeli mam się zająć logistyką, to musi to być jasne i klarowne na łamach forum, inaczej tego nie widzę, tym bardziej, że poświęcam swój czas, żeby pomóc innym.

    Jeżeli się moderatorzy nie zdecydują na normalną oficjalną drogę prowadzenia tej akcji, to ja kontynuuję zamówienia prywatnie.

    Odnośnie płatności, oczywiście z góry, przecież nie będę się nadstawiał. Przesyłkę kuriera można zryczałtować i dodawać osobno.
    Ostatnio edytowane przez ttrol ; 19-01-2015 o 18:15
    pozdrawiam Bartek

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik Awatar 750il
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    464
    BMW
    e32 750iL Highline
    Skąd
    Gdańsk
    Blog
    4
    Ja tam robie zakupy indywidualnie i jestem zdania że bmw musi swoje kosztować.

  9. #19
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Cytat Zamieszczone przez kruger32 Zobacz posta
    Tu akurat nie masz racji musisz na to popatrzeć bardziej jako biznes i gdybyś był jego właścicielem inaczej byś prawił i tak administratorzy 7er są bardzo wyrozumiali . Na innych forach linki do wszystkiego co może sprawić ubytki w budżecie właścicieli szybciutko są usuwane ot taka rzeczywistość
    Ale zaraz. Czy Ty aby na pewno przeczytałeś ze zrozumieniem co napisałem? Po to się tworzy fora, żeby ludzie o wspólnych zainteresowaniach mogli sobie nawzajem pomagać. Natomiast po to zakłada się jednoosobową działalność gospodarczą lub spółkę, żeby prowadzić przynoszące dochody działania. Myślę, że jak kilkunastu użytkowników pozamawia części na Litwie, to nie podniesiemy gospodarki tego kraju. Wpisz sobie w wyszukiwarkę ich stronę i policz na ilu forach BMW wyskoczy Ci informacja o nich. Więc nie rozumiem o co Ci chodzi, mówiąc "biznes". 7er.pl jest oficjalnym dystrybutorem części do BMW na Polskę czy co, że Litwa ma być konkurencją?
    Może przestaniemy sobie przekazywać wiedzę na temat napraw naszych 7emek, bo przecież mniej osób będzie jeździć do mechaników, którzy to z kolei mniej zarobią.
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  10. #20
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna

    Post

    Też nie rozumiem o co to całe halo.... Jak wstawiamy aukcje z allegro kogoś co ma coś drogiego to np. aukcja nie jest usuwana mimo że ktoś ma np. sklep z częściami A to przecież też reklama. Podobna syt ma miejsce w dziale polecane serwisy... Najlepsze to takie które są niepolecane- te polecane w szczególności te z usług których korzysta wielu użytkowników to już kryptoreklama ;)

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

Podobne wątki

  1. Zamówienie zbiorowe z Litwy, lista użytkowników wraz częściami
    Przez ttrol w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 09-02-2015, 10:47

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •