Te lampy są okropne, nie pasują kompletnie do e38, no ale o gustach się nie dyskutuje, jeśli chodzi o ten magiczny Chip najpierw jedz na hamowanie i dopiero pisz ze masz 306 koni w m60b40 ;)
Te lampy są okropne, nie pasują kompletnie do e38, no ale o gustach się nie dyskutuje, jeśli chodzi o ten magiczny Chip najpierw jedz na hamowanie i dopiero pisz ze masz 306 koni w m60b40 ;)
Moze przez podtlenek gazu ma te 306koni
dokładnie kazdy ma inny gust :) a na hamownie sie wybiore przy najbliższej okazji żeby samemu sie przekonać czy ma te koniuchy :) Ale tak jak pisałem wczesniej z inna e38 4.4 sie ganiałem to jej odchodziłem i dzwine jest to ze ciągnie prędkość poza wskazania licznika czyli idzie poza 250 . No ale fakt bez papierów z wykresu to jest tylko moje słowo w które nikt nie ma obowiązku wierzyć .
Niestety po 400tys. km przebiegu bez kapitalnego remontu silnika hamownia wykaże minus 10-20% mocy .... A działające czipy w m60 to po prostu mit .Bez obrazy