-
Doświadczony Użytkownik
Hmmm wydaje mi sie ze nie jest to usterka mechaniczna. Uwalony jakis modol lub koniecznosc kodowania. Pojechalbym do speca od skrzyn i niech podlaczy kompa. Moze cos poradzi bez prucia. Moze adaptacje skrzyni skasowac...
Proponuje zalozyc temat w odpowiednim dziale moze ktos pomoze a tutaj ewentualnie zaprezentowac autko.
Pzdr.
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum