Tak jak wczesniej pisałem zakupiłem bmw 760li z 2004r w dość bogatej opcji i przedstawiam foto poniżej brudnego brzydala

Samochodem przejechałem już prawie 1000km i prowadzi sie super, czuć że auto jest ciężkie i masywne, przebieg oryg 185 tys , przeprowadziłem obsługę skrzyni biegów i wymieniłem radio w desce bo głośniki charczały , po wymianie oleju auto zaczeło dopiero jezdzic bo wczesniej było słabe i zamulone a skrzynia nie wiedziała co robi.

Pojazd mial być serwisowany itp a po sciągnieciu miski skrzyni okazało sie ze jest ona jeszcze fabryczna z 2004r więc mozecie sie domyślić jaki był serwis i co mnie czeka w przyszłości z wymian tego auto ( lista jest spora)

Do zrobienia na szybko jest wymiana nerek na nowe bo chrom odchodzi oraz wymiana odm dla zasady bo tez pewnie są oryginalne jeszcze, komplena regeneracja lamp bo w nocy praktycznie nic nie widac a na koniec auto detaling kompletny wszystkiego .

Ogólnie wizualnie samochód jest zadbany i bezwypadkowy , wszystkie szyby oryginalne.

Można powiedzieć że jestem zadowolony z zakupu tego sprzętu.
[IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG]