Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 90

Wątek: Witam z brzydalem 760li 2004r IMPEX

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar IMPEX1950
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    665
    BMW
    Rolls Royce Phantom
    Skąd
    RADZIONKÓW

    Post Witam z brzydalem 760li 2004r IMPEX

    Tak jak wczesniej pisałem zakupiłem bmw 760li z 2004r w dość bogatej opcji i przedstawiam foto poniżej brudnego brzydala

    Samochodem przejechałem już prawie 1000km i prowadzi sie super, czuć że auto jest ciężkie i masywne, przebieg oryg 185 tys , przeprowadziłem obsługę skrzyni biegów i wymieniłem radio w desce bo głośniki charczały , po wymianie oleju auto zaczeło dopiero jezdzic bo wczesniej było słabe i zamulone a skrzynia nie wiedziała co robi.

    Pojazd mial być serwisowany itp a po sciągnieciu miski skrzyni okazało sie ze jest ona jeszcze fabryczna z 2004r więc mozecie sie domyślić jaki był serwis i co mnie czeka w przyszłości z wymian tego auto ( lista jest spora)

    Do zrobienia na szybko jest wymiana nerek na nowe bo chrom odchodzi oraz wymiana odm dla zasady bo tez pewnie są oryginalne jeszcze, komplena regeneracja lamp bo w nocy praktycznie nic nie widac a na koniec auto detaling kompletny wszystkiego .

    Ogólnie wizualnie samochód jest zadbany i bezwypadkowy , wszystkie szyby oryginalne.

    Można powiedzieć że jestem zadowolony z zakupu tego sprzętu.
    [IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG]

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar duzy6666
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    347
    BMW
    m62b44tu/m51d25
    Skąd
    Darłowo
    gratulejszyn ;)
    Nie liczy się model, nie liczy się moc... liczy się marka.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    166
    BMW
    e65 730d Sportpaket
    Skąd
    Bad Durkheim
    Gratuluje fajna sztuka, myslalem czy nie przytulic takiej bo za fajna kase mialem okazje kupic ale przerazaja mnie ewentualne koszty utrzymania jej w godnym stanie

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar Martynka
    Dołączył
    Dec 2013
    Posty
    1,232
    BMW
    735 iL
    Skąd
    Zabrze
    Gratulacje dla Pana Prezesa :)
    Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem...

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Arman
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    775
    BMW
    740d F01
    Skąd
    Kraków
    GRATULUJE zakupu :)

    Znam ten samochód - tzn. nie osobiście, widziałem je na allegro, na mobile.de i raz u nas na parkingu w Galerii Krakowskiej.
    Od pierwszego właściciela z Polskiego Salonu jest chyba z tego co wiem i nie była ceniona jakoś "tanio" jak pamiętam.

    Zdjęcia na ogłoszeniu były pod domem prawda?

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar IMPEX1950
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    665
    BMW
    Rolls Royce Phantom
    Skąd
    RADZIONKÓW
    DZIEKUJE, foto bylo robione nie wiem gdzie, odbierałem je spod firmy koral , ogolnie wrażenie na pierwszy rzut oka kiepskie , gdyby kupował to kowalski który chce wychuchany samochód to napewno by tego nie kupił....

    Dzięki usterkom które zlikwidowałem następnego dnia po zakupie kupiłem auto duzo taniej niż było wystawione.

    Głupi szczegół ale np siłowniki w masce obywda uszkodzone , silnik brudny jakby przeszedł paryż dakar, mnóstwo komunikatów na obc do zrobienia (nie byly skasowane inspekcje jak sie potem okazało), wyciek płynu z szybkozłączki zbiorniczka wyrównawczego, odpalenie na kable bo akumulator był złom....
    Defakto powinno być wstyd byłemu właścicielowi który podobno jest bogaty a sprzedaje auto które samoczynnie odpalić nie potrafi.
    Samochód był nieużytkowany przez ostatnie 10 miesiecy (stał sobie poprostu)
    20 tys zł kosztowały te niedogodności przy sprzedaży auta

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar xaser
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    133
    BMW
    E65 730d
    Skąd
    Choszczno
    Cytat Zamieszczone przez Arman Zobacz posta
    GRATULUJE zakupu :)

    Znam ten samochód - tzn. nie osobiście, widziałem je na allegro, na mobile.de i raz u nas na parkingu w Galerii Krakowskiej.
    Od pierwszego właściciela z Polskiego Salonu jest chyba z tego co wiem i nie była ceniona jakoś "tanio" jak pamiętam.

    Zdjęcia na ogłoszeniu były pod domem prawda?
    Prawda stała na allegro czy tam olx na podjeździe przed garażem i chyba nawet pisaliśmy w innym wątku o tym na forum cena była kosmos wtedy chyba coś koło 50k i właścicielem był właśnie właściciel firmy koral ktoś pisał wtedy :D

  8. #8
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    W I T A M



    ładne autko, ale że Cię znam i wiem że długo nie lubisz mieć samochodów, a lubisz je ciąć, to jak Cie najdzie, rezerwuje lodówkę i drewno oraz tylny podłokietnik
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar IMPEX1950
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    665
    BMW
    Rolls Royce Phantom
    Skąd
    RADZIONKÓW
    nie będzie cięta, zostanie w firmie, ewentualnie dokupie f01 760 , robie indywidualna blache na tego longa , takich aut juz nie będzie i szkoda to pokroić, gdyby to był anglik to jego żywot jest pewny ale że jestem drugim właścicielem tej 760tki i jest to auto z polskiego salonu w oryginalnym stanie to nie moge jej tak poprostu pokroić.

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar qba
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    692
    BMW
    E32 750iL, E46 330Ci
    Skąd
    Warszawa
    Fajne V12, podoba mi się :)

Podobne wątki

  1. MAŁY SPOCIK W IMPEX RADZIONKOW 13. luty 2014
    Przez IMPEX1950 w dziale Archiwum spotkań 7er
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 14-02-2014, 23:29
  2. E65 730d z 2004r.
    Przez Borntobe w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 06-12-2013, 15:43

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •