Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: E38 bochnia

  1. #11
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2015
    Posty
    13
    BMW
    juz wkrótce :
    Skąd
    krakow
    szpary = spasowanie elementów na dwa cm odstajaca klapka wlewu plus drzwi kierowcy które sie nie zamykały czyli prawdopodobnie opadly ..
    skory wymęczone i to sporo na podłokietniku naklejka bmw aby dziurę zakleić cale wnętrze wypsikane nabłyszczaczem "plak"

    powiem tak do upalania i na złom ... to bym wziął
    ale osoba ktora to sprzedawała w bochni była naprawde bardzo nie miła dosłownie mnie wyrzuciła z garazu jak powiedziałem ze sie zastanowie....
    wiec stwierdzilem z kims takim to wole nie miec nic do czynienia ...


    Cytat Zamieszczone przez Patrykus Zobacz posta
    Longman jakie szpary na wejsciu? Skóry w jakim stanie były?

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar ZwichrowanyKsiążę
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    163
    BMW
    e38 750i, e36 325i, e46 325i, e46 320d
    Skąd
    PO/POS
    Ale czego się spodziewaliście? Rodzynka za 6000zł? Facetowi się nie dziwię, że był niemiły bo pewnie takich poszukiwaczy okazji i oglądaczy przerabia sporo z tą e38. Inna sprawa, że w ogłoszeniu powinien napisać że fura jest w nienajlepszym stanie, no ale z drugiej strony cena mówi sama za siebie...

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Patrykus
    Dołączył
    Dec 2013
    Posty
    144
    BMW
    B30,B44 obecnie B28
    Skąd
    Warszawa
    Chłopie, przestań gadać głupoty, trafiają się trupy, trafiają się i dobre samochody. Ile niby ma kosztować 20letnie auto? Osobiście w życiu bym nie dał +16koła za E38. Ja kupiłem z okolic KRK w zeszłym roku E38 rocznik 94 M60B30 sprowadzone z Holandii po wszystkich opłatach za 6500 z wypasem o którym może zapomnieć nie jeden rodzynek allegrowy +15tyś, w dodatku w bardzo dobrym stanie. Znam jeszcze kilka takich przykładów. Nie ma reguły. A co do gościa, który sprzedawał w Bochni był typowym burakiem jak drecholki z E36 obnoszące się że co to nie oni bo mają BMW (oczywiście nie każdy taki jest, ale jak wiemy większość) cham i burak dosłownie. Gadałem z nim ja, gadał z nim mój znajomy i do tego gadałem dosyć długo z gościem, który od niego odkupił to BMW i wystawia je teraz (bardzo miły i rzetelny facet) każdy ma jedno zdanie, mi też mówił że auto jest lux, serwisowane i bez najmniejszego wkładu. Nie był niemiły był zwykłym chamem. Auto okazało się nie być igłą jak opisywał to i zapewniał w 10000000000000% w pełni uczciwy sprzedawca.

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    675
    BMW
    Renault Safrane
    Skąd
    Kalisz
    Cytat Zamieszczone przez Patrykus Zobacz posta
    Chłopie, przestań gadać głupoty, trafiają się trupy, trafiają się i dobre samochody. Ile niby ma kosztować 20letnie auto? Osobiście w życiu bym nie dał +16koła za E38. Ja kupiłem z okolic KRK w zeszłym roku E38 rocznik 94 M60B30 sprowadzone z Holandii po wszystkich opłatach za 6500 z wypasem o którym może zapomnieć nie jeden rodzynek allegrowy +15tyś, w dodatku w bardzo dobrym stanie. Znam jeszcze kilka takich przykładów. Nie ma reguły. A co do gościa, który sprzedawał w Bochni był typowym burakiem jak drecholki z E36 obnoszące się że co to nie oni bo mają BMW (oczywiście nie każdy taki jest, ale jak wiemy większość) cham i burak dosłownie. Gadałem z nim ja, gadał z nim mój znajomy i do tego gadałem dosyć długo z gościem, który od niego odkupił to BMW i wystawia je teraz (bardzo miły i rzetelny facet) każdy ma jedno zdanie, mi też mówił że auto jest lux, serwisowane i bez najmniejszego wkładu. Nie był niemiły był zwykłym chamem. Auto okazało się nie być igłą jak opisywał to i zapewniał w 10000000000000% w pełni uczciwy sprzedawca.

    Jakbym sprzedawal e38 za 6k i ktos by mi przyjechał i marudził ze auto nie jest idealne tez bym nie był miły. Sorry ludzie ale wy sie chyba z ch(oinki) urwaliscie jesli myslicie ze kupicie za tyle idealne auto (juz nie mowiac nawet o e38). Nie wierze w Wasze opowiesci ze za dwie pensje ktos kupił lalke.

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik Awatar ZwichrowanyKsiążę
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    163
    BMW
    e38 750i, e36 325i, e46 325i, e46 320d
    Skąd
    PO/POS
    Nie gadam głupot, tylko stwierdzam fakty bo trochę samochodów w życiu kupiłem i sprzedałem i e38 740i za 6000zł to w większości przypadków szukanie kłopotów. Nie mówię, że sztuki za 15000-20000 zł będą super (przykład pana z okolic Gdańska...), ale ludzie potrafią liczyć pieniądze. Jakby ta z Bochni była takim ideałem to już dawno ktoś by ją kupił, nawet jakby była średnia to ktoś by ją na części wziął. Reasumując - zwracam uwagę, że czepianie się e38 za 6000zł jest po prostu śmieszne ;)

  6. #16
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Dokładnie, w tej cenie nie ma sie co dużo czepiać...A to że gościu na początku zrobił super atmosferkę i naopowiadał bajek w które uwierzyliście to już inny temat...

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  7. #17
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Skąd
    Opolskie
    Teraz pomyslscie jakby bylo ogloszenie E38 740 za 6 tyś i sprzedający napisałby o kazdej wadzie.Nikt by tego samochodu nie wziąl, nawet lowcy okazji nie pojechaliby tego oglądac.Dla mnie jest to zrozumiale, ze auto ktore za 20 tys nie moze byc idealne to tymbardziej za 6 nie bedzie heheeh, chyba, ze sprzedaje to swiety mikolaj to w porządku

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    185
    BMW
    740i
    Skąd
    PWR
    Ja to gdybym miał jakiegoś złoma, to bym go wystawił z opisem "idealny, wnętrze gabinet" za sto złotych. Ciekaw jestem ilu podczas oględzin wytykało by wady z żądaniem opuszczenia ceny do 5dych.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •