W układzie sa 2bar. Dla tego jest twardy ale jak się da ścisnąć to jest ok. Temperatura pracy silnika nomin. 104C jak jest zapowietrzony to termostat otworzy się dopiero nawet przy 116C.
Gdyby był bardzo zapowietrzony to by gaz wylatał. I parownik chłodny. Po zakończonej jeździe tak np. po 1-2h otwórz korek lub odpowietrznik (zawsze jest jakieś ciśnienie) ale powinno lekko zapsiukać. Gdyby stale się zapowietrzał wąż by wyszczelił. Ważne by korek był sprawny ma jakby (zawór bezpieczeństwa) nowy koszt 20zł.
Na wyświetlaczu 7 Masz podgląd temperatury płynu. wskazówka wychodzi za połowę po wyżej 116C
A ogrzewanie kabiny jak elektrozawór sie zapiecze to zależy w jakiej pozycji zimne albo ciepłe. Wymiana 1200zł.
Co do rury górnej to taka jest jakby pusta. Płyn cieplejszy zwiększa objętość. Jak wyssasz wszystkie powietrze to po ostygnięci górny wąż potrafi się jakby wciagnąć, spłaszczyć.
Układ jest ciśnieniowy zamknięty ok.2bar