Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: E32 krótka scena życiowa...

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Beny
    Dołączył
    Jun 2014
    Posty
    110
    BMW
    E32 750i - F10 535D
    Skąd
    Kutno
    Blog
    1

    Post E32 krótka scena życiowa...


  2. #2
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Był juz ten filmik na forum jednak z miłą chęcią go po raz kolejny oglądałem z lekka nutką nostalgii :)

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Chromik1
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    170
    BMW
    750 il 2001 318 i 1992
    Skąd
    Libiąż-Małopolska
    takie pytanie, czy ta limuzyna z kogutem przed budynkiem ma flagi w polskich barwach

  4. #4
    Vip Vip Awatar avecezarave
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    1,614
    BMW
    E32 740iL `93
    Skąd
    Mińsk Mazowiecki
    Blog
    27
    Co do tej flagi to nie mam pojęcia ale wycinek z prasy przedstawia zupełnie inne auto ponieważ ma szeroką nerkę. Mało tego zdjęcie to jest łudząco podobne do zdjęcia które zrobiliśmy wraz z PawłemM jego autu na wspólnej sesji :-)
    [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/1048/dsc0188v.jpg[/IMG 7er

  5. #5
    Damian Vip Awatar vramzes
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2,946
    BMW
    BMW E36 320 , EX : e32 730 iA , e38 730i manual, e32 730 Shadow Line
    Skąd
    BRALIN
    stary jak świat ale uwielbiam go , cała prawda o 7er :) mimo iż nie mam wersji prezydenckiej to zawsze lepiej czuję się w 7er niż innym samochodzie :)

  6. #6
    Banned
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    35
    BMW
    E38 728i 1996
    Skąd
    Olsztyn / Wrocław

    Post

    Świetny filmik, szczególnie urzeka mnie akcja w 1:00. Przypomniała mi się też sytuacja, którą opisywał mój brat mieszkający w Belfaście - jednak dotycząca innego auta (Lexus LS400). Siła przyzwyczajenia.
    "Wczoraj wiozlem w nocy zamowienie do hotelu (****), czekalem na klienta przy recepcji I zagdalem z recepcjonista, twierdzil ze ten lexus nalezy do wlasciciela hotelu, podobno pierwszy egzemplarz kupiony w Polnocnej Irlandii. Klient mowil, ze facet jakis czas temu byl zaproszony do salonu lexusa na przejazdzke nowym ls-em, ale podobno nie zamienilby swojego ls400 na inny samochod. Twierdzil, ze jezdzi jeszcze innym autem na codzien, ale ls-em smiga przynajmniej co kilka dni. Corka wlasciciela (zarzadza calym hotelem, jest glownym dyrektorem) ma tez ls-a, recepcjonista mowil, ze tylko kilka lat mlodszego."


  7. #7
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Fajna reklama.

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mario80
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    441
    BMW
    e32 750
    Skąd
    Wawa
    Pierwszy raz oglądałem. Świetna! :-)
    Co do lexusa ls400 czy 430, to jest to również genialny samochód. Słyszałem kilka opinii właścicieli tych modeli, którzy nie chcą zmieniać samochodu i planują jeździć nim jeszcze przez następne 20 lat.

  9. #9
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,245
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez avecezarave Zobacz posta
    Co do tej flagi to nie mam pojęcia ale wycinek z prasy przedstawia zupełnie inne auto ponieważ ma szeroką nerkę. Mało tego zdjęcie to jest łudząco podobne do zdjęcia które zrobiliśmy wraz z PawłemM jego autu na wspólnej sesji :-)
    Czarek jestem przekonany, że to Twoje auto. Felgi 18" i flaga UE na flagholderze. Po prostu do produkcji filmu nie mogli znaleźć odpowiedniego zdjęcia i Twoje wygrzebali sobie w internecie ;)

  10. #10
    Banned
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    35
    BMW
    E38 728i 1996
    Skąd
    Olsztyn / Wrocław

    Post

    Mario80, zgadza się. Nie ukrywam, że zakochałem się w tym aucie - ojciec ma dwa LS'y. Gdy dzwoniliśmy po ogłoszeniach, pewien gość powiedział "te auta mają jedną wadę, jak już zacznie się nimi jeździć, to nie chce się nic innego" :). W dzisiejszych czasach te samochody są stosunkowo tanie, więc czemu nie spełnić marzenia? :). Znam jeszcze historię dotyczącą jednego z prezesów browaru, który jeździł w latach 90' E32, kupił potem E38, jednak szybko ją sprzedał i pozostał przy śmiganiu E32. Nie wiem jaka jest teraz sytuacja, ale jakieś 2 lata temu często można było go spotkać w tej E32 (na pewno ciągle ją ma), mimo że jeździł również E65 (widocznie na zmianę). Pozdrawiam

Podobne wątki

  1. Krótka relacja z WEGBERG 2008
    Przez Easy w dziale Archiwum spotkań 7er
    Odpowiedzi: 89
    Ostatni post / autor: 09-08-2009, 14:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •