https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!
____________________________________________
ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
ex - BMW E66 745 Li black metallic
ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic
Wlasnie sie zastanawiam jeszcze nad przednia tablica ktora bedzie ladniej wygladala :) z tylu na bank zostanie zamontowana kwadratowa:) wkoncu udalo mi sie skompletowac wszystkie dokumenty , tak wiec w srode beda juz nowe tablice beda na samochodzie :) jak narazie (odpukac) wszystko chodzi bez problemow :) zostanie jedynie zamontowanie lpg juz jestem umowiony na przyszly tydzien akurat mam sprawdzony warsztat , ktory montowal juz u dwoch znajomych instalacje staga :)