Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Witam :)

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez MateuszR Zobacz posta
    aa no i oczywiscie po zarejestrowanie beda tablice z wymiarami USA
    Na tył tak, ale czy na przód zrobią Ci ori USA, czy taka jak do tyłu?

    Bo jak taką jak do tyłu, to od razu weź zwykłą bo wg mnie będzie to źle wyglądało bo ta kwadratowa z przodu mi się nie widzi
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2014
    Posty
    80
    BMW
    745IL US MODEL
    Skąd
    Sławno
    Wlasnie sie zastanawiam jeszcze nad przednia tablica ktora bedzie ladniej wygladala :) z tylu na bank zostanie zamontowana kwadratowa:) wkoncu udalo mi sie skompletowac wszystkie dokumenty , tak wiec w srode beda juz nowe tablice beda na samochodzie :) jak narazie (odpukac) wszystko chodzi bez problemow :) zostanie jedynie zamontowanie lpg juz jestem umowiony na przyszly tydzien akurat mam sprawdzony warsztat , ktory montowal juz u dwoch znajomych instalacje staga :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •