Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Nawiew na przednią szybę, nie działa?

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    244
    BMW
    E38 740
    Skąd
    Kraków

    Nawiew na przednią szybę, nie działa?

    Witam!
    Jestem lekko zmieszany, po takich mrozach jakie są moja przednia szyba jest oblodzona od środka :D I tylko przednia, ok odpalam, wrzucam nawiew auto się nagrzewa i gitara.
    Normalni grzeje z główych nawiewów, w nogi i boczne szyby.
    Naciskam ten przycisk nad ogrzewaniem tylej szyby i wszystkie nawiewy się zamykają ale na przednią szybę nic nie leci, wiaraki pracują ponieważ ja słyszę ale efektu żadnego nie ma. Oczywiście próbowałem różnych kombinacji z klimą, bez, różne temperatury i nic.

    Co zrobić? Pasuje mi jednak by ta jedna szyba była odmrożona przed jazdą :)

    Pzd.

    Kiedy kończy się kultura? Wraz z ostatnim pociągiem do Krakowa :)

  2. #2

    Re: Nawiew na przednią szybę, nie działa?

    Cytat Zamieszczone przez Angus MacGyver
    Witam!
    Naciskam ten przycisk nad ogrzewaniem tylej szyby i wszystkie nawiewy się zamykają
    Jakto nad ogrzewaniem tylnej szyby? A nie masz przycisku do grznia przedniej szyby obok przycisku do grzania tylnej?
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    244
    BMW
    E38 740
    Skąd
    Kraków
    nie, ja mam 4 przyciski:

    ten od przedniej szyby / cyrkulacja powietrza
    tylna szyba / włączane klimy

    na środku panela:

    zrobić foto?

    Kiedy kończy się kultura? Wraz z ostatnim pociągiem do Krakowa :)

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    367
    BMW
    brak
    Skąd
    Wrocław
    ja proponuje zobaczyć czy masz odetkane otwory od wlotów powietrza do śrdoka kabiny czy nie są np w śniegu, dalej poziom płynu chłodniczego i czy układ nie jest zapowietrzony, powiem tak to troche dziwne ponieważ ja również tego przycisku nie mam a powietrzenie leci takie jak być powinno :) daj znać co i jak.
    e32 v8 manual

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    244
    BMW
    E38 740
    Skąd
    Kraków
    Zrobiłem fotki:
    Oto mój panel, te 4 przyciski na środku. Lewy górny to przerzucenie powietrza na przednią szybę? Ponieważ doszedłem jeszcze do wniosku że robię za debila i naciskam nie to co trzeba :D


    A tutaj engine, wloty powierza otwarte są jak zamknę maskę, wszystko ok. Dolałem troche płynu do chłodnicy bo było mało ale dalej nie działa mi na szyba jak trzeba.



    Czy widzicie tutaj coś jeszcze co mogę zrobić? Nie jestem mechanikiem tylko informatykiem tak nawiasem :D ale zdolnym :D:D:D


    czyli lipa :) nic się nie dowiem :) ok pytanie z innej paczki. Co za czujnik wychodzi z filtra powietrza? :) a którego nie mam :) tz czujnika nie mam tylko zatkaną dziurę korkiem :D

    Kiedy kończy się kultura? Wraz z ostatnim pociągiem do Krakowa :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •