Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: zderzak przedni e38

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    22
    BMW
    e38
    Skąd
    Siemianowice śląskie

    Post zderzak przedni e38

    Witam.. widze ze byl temat pare lat temu ale nic sensownego... rozwalilem zderzak wczoraj i patrzac na ceny na allegro to dramat za uzywke... lakiernicy mowia ze jak zamienniki to tylko jakos Q bo jest jedyna ktora pasuje na aucie... i moje pytanie czy ktos juz mial doczynienia z tym... bo na allegro zderzak zamiennik jakosci Q kosztuje 170 zł a stony internetowe pisza ze jakos Q to orginal bez logo czy to prawda?
    Ostatnio edytowane przez arkadiusz.dygas ; 23-12-2014 o 19:22

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Skąd
    Opolskie
    Daj sobie spokoj z zamiennikami.Jesli chcesz tanio to kup pekniety w kilku miejscach, oddaj do spawania i malowania i sie zmiescisz w 500zł.
    Jakis czas temu widzialem na tablicy goły za 100zł w kilku miejscach pekniety, ale bez ubytkow.To wg mnie najlepsza opcja dla Ciebie.

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    22
    BMW
    e38
    Skąd
    Siemianowice śląskie
    tak tylko jakby jest grudzien swieta itp i jakbym mial wolne 500 to kupie fajny pod kolor... a z tego co pisza to musi pasowac pomaluje sam zaloze sam wiec powiedzmy koszt w calosci ok 200 zl i to ta roznica dlatego chcialbym wiedziec jak to jest z ta jakoscia Q bo zwykle to wiem ze nie pasuje ni cholery... pozdrawiam i zycze wszystkim wesolych swiat i malo awaryjnosci w waszych 7er

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BEDY111
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    147
    BMW
    E38
    Skąd
    PL
    Zderzak jakości Q jest taki sam jak oryginał (wygląd) materiałem natomiast jest bardziej "twardy" niż oryginał takie moje spostrzeżenie. Miałem przyjemność lakierować i oryginał i Q i gdybym dobrze jednemu się nie przyglądnął to różnic bym nie znalazł. Tylko nie wiem jakiej firmy był ten Q, "Chińskiej" czy "Mniej Chińskiej" więc może się różnic bardziej. Zamów go, a będziesz miał 10 dni na zwrot jeżeli coś nie będzie pasować. Jeżeli przypasuje to tylko lakierowanie. A jeżeli kupować ori, to tylko w b.dobrym stanie bez uszkodzeń, bo ten materiał wdzięcznie się nie spawa, i lubi popękać w tych miejscach. Nie mówiąc jeszcze o szpachlowaniu tych miejsc itp

    Pozdrawiam.

  5. #5
    Damian Vip Awatar vramzes
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2,946
    BMW
    BMW E36 320 , EX : e32 730 iA , e38 730i manual, e32 730 Shadow Line
    Skąd
    BRALIN
    miałem ten sam problem bo kupiłem samochód z zamiennikiem ..... nie sądzę żeby jakiś zamiennik nawet Q był jakościowo jak ori , u mnie halogeny pasowały jak świni siodło , na belkę wzmacniającą też pasował jak pasował nie wspomnę co przechodziłem jak spryski zakładałem

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    250
    BMW
    E38 728 Shadow Line
    Skąd
    KATowice
    na allegro jest teraz sama skorupa za 50 zl wystawiona
    drugi jest za 100 na olx
    Ostatnio edytowane przez kat ; 23-12-2014 o 22:19

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    267
    BMW
    e38 728 lift ,e53 X5,e65 750i, e66 750li
    Skąd
    Siemianowice Sl
    Widziałem cię pod przychodnią w poniedziałek robiło wrażenie jak nim tarłeś po zolu

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kamiloo_
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    423
    BMW
    e38
    Skąd
    Mazury
    Mogę się wypowiedzieć ??

    Posiadam 730 D e38 czyli diesel ... Mój dobry kolega i ja uszkodziliśmy zderzaki . Jak ktoś ma diesla to wie ze przedni zderzak to ciężki temat ... Ja szukałem długo , kupiłem nie w kolorze lekko uszkodzony dałem 600 bez malowania . Kolega wyszedl z innego założenia kupił na allegro 120 zl . Wnioski , miałem 2 zderzaki w reku materiał wykonanie gorsze , byl problem z wlozeniem halogenów . Wnioski na aucie minimalnie gorsze spasowanie jak ktoś wie ze zdzerzak był wymieniany to zauważy , zderzak ori uzywka pasował idealnie

  9. #9
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Kamiloo zderzak do diesla jest taki sam jak do benzyny inne są halogeny i kratka. Więc nie wiem z czym miałeś ciężko ...

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kamiloo_
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    423
    BMW
    e38
    Skąd
    Mazury
    Elvis ja chciałem mieć or od diesla szukałem nawet kratki samej . ludzie ładują od benzyny i normalne halogeny długie i też jeżdzą . Można tez od benzyny zderzak i kratke od diesla ale nie było

Podobne wątki

  1. [karoseria] [e38] zderzak przedni zamiennik oryginalu
    Przez hamannbkb w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 20-03-2012, 09:37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •