Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 39

Wątek: witam

  1. #11
    Początkujący Użytkownik Awatar adrian007
    Dołączył
    Dec 2014
    Posty
    56
    BMW
    e32
    Skąd
    Osjaków
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191 Zobacz posta
    sterownik jest od e38 M60b40 wiec nie zmieniaj, a dla ciekawskich możesz napisac otwarcie ile zapłaciłeś za auto, jak chcesz bez wahania moge je za tyle odkupić .... tak mi sie podobała a potrzebowałem kasy na m5 :(
    Z moją e32 nie zamierzam sie rozstawać więc cena nie jest tajemnicą, po małych negocjacjach nabyłem ją za 6300, według mnie cena bardzo atrakcyjna bo nie sądzę abym znalazł ideał w tej cenie, a rzeczy które wymieniłem ze trzeba zrobić to są niedociągnięcia które zawsze mogą sie przytrafić każdemu, najwazniejszy jest stan mechaniczny i blacharski a ta buma jezdzi na pelnym syntetyku 5w40 castrola, a problem ze skrzynka jak sie wyjaśni to opiszę, może komuś przyda sie taka wiedza. Krzywy zaoszczedziles mnostwo mojego czasu na jeżdżenie i szukanie rarytasow.. I pieniedzy na wache.. Bo bralem pod uwage tylko 4.0 a bardzo ciezko jest kupić ten motor w dobrym stanie.. Pozdrawiam ;)

  2. #12
    Początkujący Użytkownik Awatar adrian007
    Dołączył
    Dec 2014
    Posty
    56
    BMW
    e32
    Skąd
    Osjaków
    Dopisze jeszcze, ze mam w zamiarze ją przemalowac na czarno, bo dla mnie tylko ten kolor jest właściwy do każdego samochodu oprócz ferrari ;) odswierze skóry i pozostaję tylko cieszyć się widokiem pięknej lini samochodu na moim podwórku ;)

  3. #13
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez adrian007 Zobacz posta
    mam w zamiarze ją przemalowac na czarno, bo dla mnie tylko ten kolor jest właściwy do każdego samochodu oprócz ferrari ;) ;)
    Do każdego jak do każdego ale do 7er na 100% :)

    Mam dokładnie takie samo zdanie
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  4. #14
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,881
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    skóry są jak nowe, co tam bedzie robił? :-) i nie maluj, najładniejszy kolor dla e32...

  5. #15
    Doświadczony Użytkownik Awatar nino
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    1,456
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Katowice
    dla mnie kolor bajka :) ale w końcu to Twoje auto...

  6. #16
    Początkujący Użytkownik Awatar adrian007
    Dołączył
    Dec 2014
    Posty
    56
    BMW
    e32
    Skąd
    Osjaków
    Skóry nie są złe, wstawilbym zdjęcia ale bunia jest u doktora.. Jak bede miał ją spowrotem do dokładnie ją obstrzelam aparatem, wstawie fotki poddam ją rewitalizacji i wstawie fotki po.. Kazdy bedzie mógł ocenić efekt końcowy i zdecydować czy warto było... Jeśli chodzi o kolor nie twierdzę, ze jest brzydki, bo jeśli jest ladnie zachowany to wygląda rasowo jak na limuzyne przystało, ale ja od zawsze wolałem czerń na karoserii plus przyciemniona szyba i dobra felga z nsikim profilem opony.. Taki mam gust i tego sie trzymam i w takiej konwencji zamierzam utrzymać moją 7er.

  7. #17
    Początkujący Użytkownik Awatar adrian007
    Dołączył
    Dec 2014
    Posty
    56
    BMW
    e32
    Skąd
    Osjaków














    zdjęcia nie wyszły zbyt dobrze robione w pełnym słońcu prześwietlone.. ale zawsze coś tam widać.
    Jakieś dwa tygodnie temu odebrałem Bawarke z kliniki od Radka został wymieniony przepływomierz, plus filtr powietrza Krzysiek miałeś racje co do sterownika pochodził z e38. Opisany przeze mnie wcześnbiej problem z biegiem wstecznym ustąpił wraz z wymianą przepływomierza. Natomiast banalny problem czyli niesprawny licznik okazał się znaczącą upierdliwoscią.. poprzedni licznik przestał dzialac, kupilem nowy niby te same numery licznika, ale po wymnianie piszczal i swiecilo sie wszystko w nim.. Elektromechanik rozwiązał ten problem kupiłem drugi niesprawny licznik! teraz jest ok. Ale padło też sterowanie centralnym zamkiem z pilota łapał tylko z okolicy 10 cm od odbiornika.. wymieniony sterownik wraz z pilotem. Kolejny problem to sterowanie klimatyzacja z lewej str dziala z prawej nie.. panel klimy do wymiany na ten moment, nie sprawny. ale sprawa w toku do rozwiązania w najblizszym terminie.. fotele jak widac na zdjeciach nie są złe ale mogą lepiej wyglądac :) podobają mi się i są bardzo wygodne jak dla mnie, nie męczą a jestem kierowcą z zawodu.. chce je zachowac ale w pozniejszym czasie pójdą do odswiezenia, w weekend od Jarka będą wstawione schowki w skórze, może ma ktoś boczki w skórze? zawieszenie Krzysiek, ładnie porobił chcwała Ci za to zrobił się luz na drążku środkowym poza tym Bawarka płynie, jak zainwestuje w 18-nastki to przod w dół ale nie za mocno.. kolega z forum ma piekną glebe ale i piękne zajęcie przy misce ;) moze ktoś ma jakieś sugestie co należałoby porobic.. lampy - odbłyśniki w dwoch lampach do zregenerowania.

    Krzysiek jakiej marki tarcze założyłeś z przodu? bo zrobiło się na nich bicie... prawdopodobnie po myjni ręcznej kurcherem przeleciałem po felgach a wcześniej poniosło mnie w drodze...
    Bagażnik jak widac wykladzina do wymniany, raczej nie wypierze sie jej.. ma moze ktoś do sprzedania? bardzo trudny temat do nabycia.. skończy się pewnie na tym, że sam dorobie sobie.

    pisałem, że wymieniony był filtr powietrza.. chodziło mi o obudowę filtra powietrza, wiem Krzysiek, że dokręcałeś pompę oleju ale było na sylikon skręcone.. Radek skręcił na uszczelkę jak u niego stała. nie wiem czy warto tutaj opisywać tak samochód, żeby potem nie było że padaka nie bawara.. zauważyłem, że większość chwali się odpicowanymi furmankami a nie opisuje wady i przeprowadzone naprawy..
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 05-03-2015 o 10:05 Powód: Edytuj posty zamiast pisać jeden pod drugim

  8. #18
    Damian Vip Awatar vramzes
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2,946
    BMW
    BMW E36 320 , EX : e32 730 iA , e38 730i manual, e32 730 Shadow Line
    Skąd
    BRALIN
    heh blacha EWI ;) witam jeszcze raz sąsiada z zamiedzy ;)

  9. #19
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Skąd
    Opolskie
    Jesli na dywanie w bagazniku nie ma odbarwien to da sie to usunac.
    Odkurzacz ekstrakcyjny +Chemspec POG http://allegro.pl/pog-chemspec-odpla...054165717.html i jakas płukanka i powinien byc gicior

  10. #20
    Początkujący Użytkownik Awatar adrian007
    Dołączył
    Dec 2014
    Posty
    56
    BMW
    e32
    Skąd
    Osjaków
    vramzes dzięki za powitanie :) e32 w naszych stronach to bardzo rzadki widok..

    Cytat Zamieszczone przez impex Zobacz posta
    Jesli na dywanie w bagazniku nie ma odbarwien to da sie to usunac.
    Odkurzacz ekstrakcyjny +Chemspec POG http://allegro.pl/pog-chemspec-odpla...054165717.html i jakas płukanka i powinien byc gicior
    Dzięki impex a już chciałem dywan spisać na straty.. jak go wypiore to pochwale sie zdjeciami.
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 05-03-2015 o 10:06 Powód: Edytuj posty zamiast pisać jeden pod drugim

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •