Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: Rysa na chlodnicy

  1. #11
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    moje zdanie jest takie same jak EVANA to tylko 500 zł a o ile mniej problemów ... zresztą chłodnice BEHR BMW wytrzymują do 200.000 km później to ryzyko.
    Pić trzeba ! Jeść można !

  2. #12
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    38
    Dzieki chlopaki. Wlasnie kupilem nowke chlodnice. Wynioslo mnie to 210 Eu bo musialem na szybko kupowac, bo jutro jade do polski.Ale jest to orginalna chlodnica taka jak jest montowana w BMW tylko jeszcze wzmacniana. Wlasnie w warsztacie mi ja juz montuja. :D
    Moje milosci.... zona , E38 i wkrotce synek...

  3. #13
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    38
    Cytat Zamieszczone przez sebek_e38

    Jak mieszkasz w niemczech - to gdzie wyprowadzales auto na celnych ? :P tak z ciekawosci
    Tylko jade do polski ja przerejestrowac bo to bedzie jedzic na polskich blachach.
    Moje milosci.... zona , E38 i wkrotce synek...

  4. #14
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Witam,


    ktoredy jedziesz do polski ?


    Pisales w innym poscie o instalacji gazowej OMVL - nie znam nikogo kto mial by ta instalke u siebie w e38 V8 - lecz nie twierdze ze tam nie bedzie dzialac.

    Osobiscie polecm PRINS VSI - droga ale niezawodna. MAsz dosyc swieze autko - dlatego nie osczedzaj na takich sprawach - nie wart0 !
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  5. #15
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    38
    Oni gwarantuja ze bedzie jezdzic na tym co polecaja bo nie raz "gazowali" ten model. I daja gwarancje na 40,000km i dwa lata.Mam w poniedzialek termin i chyba bede sie musial sie sam na sobie przekonac. Koszt instalacji to 5.000 zl. To chyba nie duzo? To co ty opisujesz to gaz V generacji a to co mi oferuja jest IV.

    Pytasz o droge z niemiec. Zawsze jade przez Zgorzelec. A dlaczego pytasz?
    Moje milosci.... zona , E38 i wkrotce synek...

  6. #16
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Pytam - bo mieszkam po niemieckiej stronie Zgorzelca ! W Goerlitz !

    Zapisz sobie moj numer -xxxxxxxx

    Jezeli bedziesz mial ochote to zadzwon wczesniej - mozemy sie spotkac - okolo 7.30 - musze sie i tak z kims spotkac kolo granicy - gdybys jechal juz tak wczesnie.

    Pokaze ci moja instalacje. Zastanow sie jeszcze nad tym - 98 % uzytkownikow www.7er.com - jezdzi na PRINSie - i to nie bez powodow.

    Co zrobisz jak instalka zacznie sie w niemczech przestawiac ? SPecjalistow od Prinsa znajdziesz wszedzie !

    Zreszta - napisz PW do Greg38 - on siedzi gleboko w tym temacie - i na pewno tez ci cos na ten temat powie.

    Jezeli bedziesz mial ochote - to do jutra !

  7. #17
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    38
    Chetnie sie spotkam tylko ze ja bede na granicy po poludniu. Chetnie bym porozmawial na temat tej instalacji. Zapisze sobie twoj numer i bede jutro do ciebie dzwonic.
    Dzieki i pozdro
    Moje milosci.... zona , E38 i wkrotce synek...

  8. #18
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    No Problem - jestem na miejscu - takze po poludniu !

    Zadzwon tylko wczesniej - jak juz bedziesz w Dreznie ze jedziesz.

    Kieruj sie lepiej na granice do miasta na most (ostatni zjazd na Goerlitz na A4) - na Autostradzie Ludwigsdorf bedzie jutro na pewno korek - w miescie idzie na biezaco.

    Do jutra !
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  9. #19
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    38
    Wlasnie odebralem auto, wszystko dziala i mam nadzieje ze juz tak pozostanie :D
    Moje milosci.... zona , E38 i wkrotce synek...

  10. #20
    7er Freak Awatar Greg38
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,298
    BMW
    F02 750LxD E65 745i Prins VSI E38 740i Prins VSI
    Skąd
    DE/PL
    Blog
    18
    Cytat Zamieszczone przez sebek_e38

    Pokaze ci moja instalacje. Zastanow sie jeszcze nad tym - 98 % uzytkownikow www.7er.com - jezdzi na PRINSie - i to nie bez powodow.

    Co zrobisz jak instalka zacznie sie w niemczech przestawiac ? SPecjalistow od Prinsa znajdziesz wszedzie !

    Zreszta - napisz PW do Greg38 - on siedzi gleboko w tym temacie - i na pewno tez ci cos na ten temat powie.

    Jezeli bedziesz mial ochote - to do jutra !
    Swieta racja !!!

    Tez polecam prinsa lub przynajmniej brc. Inne sa za malo znane a w niemcach bedziesz mial klopoty z znalezieniem kogos, co ci cos przy niej zrobi.
    Pozatym filterki na ebay 20€, zestw naprawczy parownika 80 zl...i wszystko mozesz zrobic sam w razie problemow.
    W razie pytan dzwon: 015209864163
    Pozdr.

    Greg38

    UWAGA! Pomagam poprzez forum a nie PW lub GG! Masz pytanie - załóż temat i prześlij link a postaram się odpowiedzieć!




    http://7er.pl
    http://bmw.n-sacz.pl
    http://bmw-diag.pl
    http://obd-can.pl
    http://auto-diag.de

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •