Hej wszystkim, znowu problem z bunią, któregoś dnia jak wygram w totka to wymienię chyba wszystko.
Więc tak: wspomaganie zachowuje się dość dziwnie, tzn. ogólnie go nie mam, zaczyna czasem gadać jak pokręcę trochę na większych obrotach. I zaczęło się tak dziać dośc nagle, tzn podczas jazdy któregoś dnia po prostu przestało gadać, potem zaczęło i tak w kółko. Lekko mi cieknie gdzieś niedaleko przekładni, pasek wymieniałem i działało normalnie przez jakieś 150km. Pasek nadal naciągnięty ale reakcja tak jak piszę - tylko jak dam w palnik, a nie widzi mi się taka jazda za bardzo. Zaczyna działać po chwili i nawet dłuższą chwilę działa, jak przekroczę jakieś 4tys. obrotów. Pompa? Jak tak to gdzie dostać za LUDZKIE pieniądze sprawną? Bo w intercars jak sprawdziłem to co najwyżej lauber, ale i tak wolę taniej... Jak odbiorę dzisiaj od mechanika (od którego swoją drogą uciekam) to spiszę jej numer, bo jak się okazało kupiłem pompę, która miała pasować, jest identyczna, ale ma inne mocowania niż moja oryginalna, dlatego sie podmienic nie udalo. Poza tym na realoem nie widziałem innej do 735 bez nivo, także już przestaję czaić o co tu chodzi.
A, jakby komuś to było potrzebne to 7 ostatnich z VIN'u: DB13854
89 rok...

Z góry dzięki.