Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: iDrive - problem z wyświetlaczem

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2014
    Posty
    43
    BMW
    e66 750Li
    Skąd
    śląskie

    Post iDrive - problem z wyświetlaczem

    Hej,

    Dzisiaj spotkała mnie smutna niespodzianka , iDrive kręci się luźno , nie da się wejść w menu. Ekran środkowy zaświeca się tylko przy włączeniu radia, nie da się go inaczej włączyć.
    Musze włączyć radio pokrętłem na desce rozdzielczej i radio gra (zmieniarka CD tak samo odtwarza płyty ), ale działają tylko przyciski na panelu od tunera.
    Nie da się zmienić stacji / głośności z kierownicy. Nie działa na kierownicy przycisk od wybierania głosowego.
    Jak wyłącze radio , to gaśnie ekran centralny.
    Tak samo nie moge wejść w menu , nie wyświetla rysunku od parktonica ( dzwiek tez nie działa ) , nie działają przyciski które można programować ( w kierownicy miałem Auto P ) , z menu nie moge zmienic ustawień zawieszenie , wejsc w on board komp itp.

    Telefon działa , jak nacisne tą wysuwaną klawiaturke z deski , to przy włączonym radiu normalnie mi się pojawiają cyferki i można dzwonić.


    Samo radio gra , ale wydaje mi się , że jakby dzwięk był bez basu ( mam Logic 7 ).
    Od początku jak miałem auto przy otwieraniu drzwi , czy włączaniu radia było słychać "puknięcie" z głośników ale wszystko do tej pory działało , zresztą teraz jak włączam radio to też jest to "puknięcie" z głośników chwila ciszy i radio gra.


    Próbowałem już INPA sprawdzic o co chodzi , ale wogole nie łączy mi się z żadnym modułem z podgrupy Comunication.

    Ja mam kilka podejrzen , po tym co już próbowałem wyczytać :
    1.albo pokrętło iDrive
    2.Wzmacniacz Logic7
    3.Tuner radia ( ten w desce rozdzielczej )
    4.Moduł sterowania głosowego


    Co Wy o tym sądzicie ? a może miał ktoś podobny przypadek ?

    Auto to BMW E66 polift 2005r , 750Li




    Edit : Jeszcze jedno co zauważyłem, to teraz radio nie wyłącza się, jak wyjme ze stacyjki kluczyk. Wcześniej jak radio grało , to przy wyjęciu kluczyka się wyłączało i można było je ręcznie włączyć bez kluczyka. Teraz się nie wyłącza i moge nawet zamknąć auto z pilota , a radio będzie grało cały czas.
    Ostatnio edytowane przez cichyy ; 12-12-2014 o 22:01

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    49
    BMW
    740i
    Skąd
    Kraków
    Ostatnio walczylem z tematem u siebie. Skonczylo sie na wymianie paru elementow. Jak cos pisz na priw dam ci tel.

Podobne wątki

  1. [elektronika] E65 745i dziwny problem z Idrive. POMOCY!!!!
    Przez Shadow0407 w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 24-11-2017, 10:45
  2. [e65] Airbag i idrive, problem.
    Przez przemek_ser w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 29-04-2013, 11:01
  3. [audio/video] Radio, navi, tel, komputer NIE DZIAŁA PROBLEM Z IDRIVE
    Przez lysyadam27 w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 23-02-2012, 08:58
  4. [ elektronika] e32 problem z wyświetlaczem
    Przez żaba730i w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 08-03-2010, 17:30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •