Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 58 z 58

Wątek: Brak ogrzewania tylnej szyby oraz podświetlenia przełączników szyb z tyłu

  1. #51
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Skąd
    Opolskie
    Odkurzyles chociaz dywan ? ;-)

  2. #52
    Zaawansowany Użytkownik Awatar JustBringIt#
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    443
    BMW
    E38 728iA 99'
    Skąd
    OP
    nie zdążyłem :D ogólnie już czasu nie było i do tego deszcz padał... ;/ ale trochę tam ręką zrzuciłem to na dywanik to jak będę odkurzał to odkurzę to :D dziś już nie starczyło czasu ani nerwów :D

  3. #53
    Doświadczony Użytkownik Awatar nino
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    1,456
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Katowice
    Czego komputer? Zasilania paliwem? Jezus maria. Nie no jak Ty nawet nie wiesz, gdzie masz kompa od EML i nie chce Ci się dupy ruszyć żeby przynajmniej sprawdzić w necie, ale za to wklejasz zdjęcia, które nic nie wnoszą do tematu, to mnie się już nie chce tłumaczyć gdzie co jest. PO CHOLERE MASZ np BMW STORE - żeby wpisać vin z auta, znaleźć obudowę termostatu i czujniki od temp - wejść chociażby na inter cars i sprawdzić sobie czy numer czujnika pokrywa się z zamiennikiem. Czy to jest takie trudne?

  4. #54
    Zaawansowany Użytkownik Awatar JustBringIt#
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    443
    BMW
    E38 728iA 99'
    Skąd
    OP
    Pamiętaj, że nie każdy jest takim obieżyświatem jak ty ;)

    Ja jestem amatorem w te klocki, jeżeli nie chcesz pomagać - okey, nie będę miał ci tego za złe, jednak fajniej by było gdybyś nie bulwersował się w tym temacie i nie próbował kogoś urazić bo to bez sensu...

    Słyszałeś o takim czymś " kto pyta nie błądzi " ?

    ps. a fotki, które wstawiłem tj. podłogi i pod tunelem ukazują, że tam nie ma tam wody.

  5. #55
    Doświadczony Użytkownik Awatar nino
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    1,456
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Katowice
    Wiesz co, ja nikogo nie chcę urazić, ale raczej zmusić choć minimalnie do własnej inicjatywy - no wybacz, ale może ktoś z forum ma Ci jeszcze czujniki zamówić i przesłać pod wskazany adres? Temat jest tak chaotycznie napisany, że do prawdy ciężko. Piszesz, że czujnik temp jest u Ciebie dobry - za moment piszesz, że jesteś amatorem - czyli nie wiesz kompletnie nic, co dzieje się w Twoim aucie. Nie odpowiedziałeś czy masz już inny aku, czy kable sprawdziłeś od aku, czy jakiegoś kabla nie urwałeś przy okazji, czy nie zalało Ci wiązki, czy sprawdzałeś szczelność gumy idącej z EML do przepływomierza, czy dolot masz sprawny, czy wtyczki od czujników temp nie są zaśniedziałe, no kompletnie NIC. Świetnie, że fotki, które ukazują, że tam nie ma wody i że masz brudno w aucie mają coś wspólnego ze skaczącymi obrotami. Może JAKIŚ KŁACZEK dostał się do silnika? A no i najważniejsze - nie zapomnij odkurzyć dywanu :D
    Ostatnio edytowane przez nino ; 20-12-2014 o 11:57

  6. #56
    Zaawansowany Użytkownik Awatar JustBringIt#
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    443
    BMW
    E38 728iA 99'
    Skąd
    OP
    przeczytaj ponownie w takim razie :D " czytanie ze zrozumieniem "

  7. #57
    Doświadczony Użytkownik Awatar nino
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    1,456
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez JustBringIt# Zobacz posta
    przeczytaj ponownie w takim razie :D " czytanie ze zrozumieniem "
    Ciężko zrozumieć delikatny bełkot w Twoich postach, ale ok, poświęciłem się. Z Twojego filmu nie wynika, żeby obroty Ci falowały, tak jak to opisałeś - pod obciążeniem to co innego. Układ zapłonowy - palec, kopułka, świece, przewody do sprawdzenia - lekko popierduje. Luz zaworowy też jest ważny. Sonda, jasne, ale najpierw wykluczyć podstawy. I oczywiście dalej nie odpowiedziałeś czy sprawdziłeś dokładnie EML. Na Twoim miejscu odłączyłbym akumulator na całą noc - na drugi dzień zapal auto na benzynie i niech chodzi do pionowej krechy. PRZERABIAŁEM podobne przypadłości i więcej nie mam już w tym temacie do dodania.

  8. #58
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Na wniosek autora tematu

    Zamykam.
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Podobne wątki

  1. [elektryka] [e38] Szyberdach odlaczony oraz roleta tylnej szyby.
    Przez hozar w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 31-12-2011, 16:17
  2. Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 08-08-2011, 11:17
  3. [elektryka] Obrotomierz brak podświetlenia.
    Przez kyky7er w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 22-05-2011, 00:39
  4. [ elektronika] Brak podświetlenia zegarów...
    Przez jabollo w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 10-08-2010, 10:00
  5. Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 11-02-2009, 15:06

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •