Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: zimny silnik

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    54

    zimny silnik

    jak juz kiedys pisalem jestem nieszczesliwym posiadaczem osemki ktora nie pali na jedna strone cylindry 7-12 gdy jest zimna po wielu nietrafionych expertyzach w bosch dienst i bmw w monachium chodzi mi po glowie mysl by wymienic caly silnik i znalazlem cos takiego na ebayu
    http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?...tab%3DWatching

    cena jest super choc martwi mnie fakt ze silnik stoi wymontowany juz kilka lat i tu moje pytanie jak sadzicie czy warto cos takiego kupic i przekladac a ze silnik jest w starych dedeerach niedaleko polskiej graniicy olszyna to czy ktos moze mi doradzic w tych okolicach jakis dobry zaklad ktory by sie podjol takiej przekladki

  2. #2
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Moje zdanie jest takie:
    odpuść sobie !!!!!

    Nie wiadomo co to za silnik, tzn. na ile jest dobry, czy ma kompresje, czy nie zaleje się i tp.

    Jak już chcesz kupować, to szukaj takiego, co jeszcze jest w aucie przeznaczonym do rozebrania na częsci, byś mógł na spokojnie sprawdzić czy i jak pali, czy wchodzi na obroty, i tp. i td....., ewentualnie się przejechać gratem by sprawdzić czy silnik ma moc.
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Z opisu wynika,że ma tylko 130 tyś km,być może.Jeśli stał w suchym pomieszczeniu nic mu nie będzie,ja też kilka lat temu kupiłem silnik m20b25,który leżał kilka lat w garażu,z zewnątrz zakurzony jakby z 50 lat przeleżał,ale zamonowałem go i pracował jak nowy.Jeśli jesteś z Monachium silnik możesz przemienić na miejscu,polecam warsztat "AutoHobby" w dzielnicy Passing(niedaleko szrotu),kilka razy tam reperowałem auto.

  4. #4
    Pogadaj z Mięsny 730 on ma namiary na gościa co ma na prawde świeżutki motorek z 750 z końca produkcji ;) Cena też była spoko
    Cеребряный бумер

    20'' inch ALPINA Wheels

    Moje Przywitaj sie ;D http://7er.pl/showthread.php/2460-e3...ighlight=Witam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •