Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: E38 750i MANUAL - allegro

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    7
    BMW
    Mercedes :)
    Skąd
    Słupsk

    Post E38 750i MANUAL - allegro

    znacie to autko?

    http://otomoto.pl/bmw-750-e38-manual...C35091339.html

    podobno ma most od 535i ciekawe czy to wytrzymuje te moc i masę...

  2. #2
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa

    Post

    Cytat Zamieszczone przez Maciey Zobacz posta
    znacie to autko?

    http://otomoto.pl/bmw-750-e38-manual...C35091339.html

    podobno ma most od 535i ciekawe czy to wytrzymuje te moc i masę...
    W 9 tyś to się można zmieścić z oryginalną skrzynią sześcio biegową z 850. A tutaj jest pięć biegów...
    pozdrawiam Bartek

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar biemdablju7
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    394
    BMW
    E65 730D M57TU
    Skąd
    Lubelskie, smakuj życie!
    Auta nie znam, ale: sam fakt że samochód jest z Radomia juz mnie odrzuca, wiadomo jakie samochody można trafić w Radomiu, dwa to człowiek sprzedaje samochód w Brzegu, ciekawe dlaczego nawet nie przerejestrowane, po rzucie okiem na komore silnika już mi się nie chce, wygląda dziwnie podejrzanie, nawet ma zaślepione podciśnienia na kolektorach :/ na kielichu po stronie kierowcy zostały tylko łby śrub, gdzie są przewody które powinny tam być podłączone?
    Moje 740i , 750i , 750i fl. , 750 iL, 730D http://7er.pl/showthread.php/34752-W...5%9B%C4%87-%29

  4. #4
    Vip Vip Awatar tiron
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    760
    BMW
    E38 750IA ACS INDIVIDUAL, E31 850CSI pakiet,manual :)
    Skąd
    Nowy Targ
    Cytat Zamieszczone przez biemdablju7 Zobacz posta
    Auta nie znam, ale: sam fakt że samochód jest z Radomia juz mnie odrzuca, wiadomo jakie samochody można trafić w Radomiu, dwa to człowiek sprzedaje samochód w Brzegu, ciekawe dlaczego nawet nie przerejestrowane, po rzucie okiem na komore silnika już mi się nie chce, wygląda dziwnie podejrzanie, nawet ma zaślepione podciśnienia na kolektorach :/ na kielichu po stronie kierowcy zostały tylko łby śrub, gdzie są przewody które powinny tam być podłączone?
    Troche tego nie rozumię co piszesz... samochó nie nadaje się do niczego bo jest z Radomia??!!Jak dla mnie to ciekawa opcja do obejrzenia-jechać i testować za 13,5 (pewnie za 12-12,5 odda) 5,4 w mmanualu warto.Może faktycznie 5bieg przy dużych prędkościach będzie męczyć ale... w automatach też mamy 5bieg ;)
    A co do śrub na kielichach-może wywalił -sedc albo nie miał?A może zmienil zawias na twardszy?Dzwonić do typa,wypytać o stan itp a poźniej opisywać ot taka rada.
    740 e38 NA CZĘŚCI...czas na zmiany :D

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar biemdablju7
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    394
    BMW
    E65 730D M57TU
    Skąd
    Lubelskie, smakuj życie!
    Nie napisałem że jest do niczego, lepiej chyba najpierw wytknąć ewentualne niedociągnięcia i później dopiero dzwonić, żeby potencjalny zainteresowany mógł zapytać o te konkretne sprawy,
    dlaczego jest tak a nie inaczej, dlaczego nie ma jakiejś części np i temu podobne.Dzwonic w ciemno to tak jak by liczyć że sprzedający Nam wszystko wyspiewa, znając zycie to jest tak że jak o coś sam nie zapytasz to nikt Ci nie dopowie sam z siebie. O Radomiu piszę w ten sposób, bo wiele razy się zetknąłem z handlarzami z Radomia i ogólnie z autami z tamtej okolicy, krętacze jakich mało, podobnie Gniezno, Gorzów i pare innych lokalizacji, po prostu są takie mekki u Nas w kraju i tyle.
    I należało by zapytać właściciela jak długa ma ten samochód, skoro jest nie przerejestrowany i dlaczego, może kupił mina która okazała się bombą z opóźnionym zapłonem i nawet nie przerejestrowuje bo nie chce pchać w to kabzy. Ale to insynuacje, może ktoś coś doda na temat tego auta, naturalnie że rozmowa z właścicielem jest nie zastąpione, ale łątwiej zawsze sie rozmawia jak można cos wytknąć ;) poza tym, dlaczego ma most niby od 535i? Co się stało z oryginalnym, i przede wszystkim potrzebny VIN, czy to aby na pewno fabryczny manual bo wątpię.
    Ostatnio edytowane przez biemdablju7 ; 08-12-2014 o 12:39
    Moje 740i , 750i , 750i fl. , 750 iL, 730D http://7er.pl/showthread.php/34752-W...5%9B%C4%87-%29

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    manual z 5 biegami to koło 5 tysięcy max 6 z robocizną

    po drugie jak to auto jedzie 300km/h jak w tytule zwłaszcza na 5 biegowej skrzyni to ja jestem święty turecki m5 e39 o mocy 400km ledwo robi tyle a 74KM więcej

    za te pieniądze to ciężko o ładny automat a gdzie manual

  7. #7
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez Zdzira 850I Zobacz posta
    po drugie jak to auto jedzie 300km/h jak w tytule zwłaszcza na 5 biegowej skrzyni to ja jestem święty turecki m5 e39 o mocy 400km ledwo robi tyle a 74KM więcej
    Na moscie z 535i to nawej jakby miala 500koni to wiecej jak 260 nie pojedzie... :D jak dodac do tego za male opony na felgach to w idealnym ukladzie moze z 230 pojedzie
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    7
    BMW
    Mercedes :)
    Skąd
    Słupsk
    Dzięki Panowie, też tak do końca mi się ona "nie podoba" ciekawi mnie czemu zbiorniczek płynu do wspomagania taki jakiś na około obdarty. W sumie kupować jej nie miałem ale taki okaz zawsze warto zobaczyć (manual). Jakbym takiego szukał to mimo wszystko jechałbym oglądać bo wizualnie najgorzej nie wygląda środek też nie. Ale ogólnie v12 to sobie w marzeniach odpuszczam i jak już powrócę do BMW to wybiorę jednak wersję "eco-szybką" i ciaśniejszą :( czyli 330i .

  9. #9
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    masz racje, podejrzana sprawa z ta pokrywką id zbiorniczka, ja bym napewno takiego auta nie kupił, nie wiadomo co jest z tym, pewnie mina...

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Powiem wam że kilka razy podjąłem próbę zakupu auta z Radomia, to dziwne miasto, Owszem mógł bym kupić ale zamiast jechać nim do domu musiał bym jechać do najbliższego złomu. Naprawdę stan techniczny to masakra była zawsze a sprzedający zawsze mówił że bardzo dobry,

Podobne wątki

  1. allegro bmw e32 750i
    Przez oizo_pl w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 09-01-2014, 10:05
  2. Tarcze i klocki hamulcowe z E32 750i do E38 750i
    Przez deim-s w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 10-01-2011, 18:35
  3. [e32] 750i 1991r. MANUAL
    Przez Callogero w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 12-05-2010, 22:40
  4. [ pozostale] Manual do 750i
    Przez Boltar w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 17-10-2009, 14:43

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •