-
Zaawansowany Użytkownik
Miałem 6 lat temu identyczny dylemat - A8 pierwszej generacji, Merc W140 i e38. Ale e38 miało argument w postaci - spełnienie marzenia. Nie żałuję, ale w dalszym ciągu chętnie zaparkowałbym w garażu także i dwa pozostałe samochody. Ekstra liga luksusowych samochodów lat 90:)
A pokazane przez Ciebie BMW wygląda całkiem fajnie. No i ma kilka fajnych bajerów na czele ze stolikami w oparciach, elektrycznie sterowaną kanapę tylną z podłokietnikiem multifunkcyjnym oraz trzecią strefę klimy. Te elementy są świetne i niewiele egzemplarzy je posiada. Ale już brak telefonu to wg mnie minus. Ale wiadomo, że nie tylko to się liczy. Ale na zdjęciach wygląda ładnie.
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum