Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Kierunkowskaz

  1. #1
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    147
    BMW
    ex 740iA '97, e46 320d '03, e61 535d '06, e46 320d '04, teraz e61 535d '04 Stage 3
    Skąd
    Łódź

    Kierunkowskaz

    No więc przyszedł czas na mały tuning mego autka. Więc już w domu czekają lampy tylne (kryształki), żarniki 8k, ringi CCLF, a zaraz dojdą kierunkowskazy boczne i przednie. Przede wszystkim w tą sobotę chciałbym zabrać się za szkiełka tz. zeszlifować je z przodu papierem ściernym i wypolerować specjalnym środkiem :). Lecz mam jeszcze jeden problem, otóż chce kupić jeszcze żarówki chromowane do kierunkowskazów przednich lecz zauważyłem iż występują dwa rodzaje symetryczne i asymetryczne (Link do aukcji z której prawdopodobnie chciałbym je zamówić http://www.allegro.pl/item515474755_...kowskazow.html ) . Które z nich powinienem wybrać aby pasowały?

  2. #2
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków
    nie pamiętam jakie kupowałem ale za to pamiętam, że kupiłem nie takie jak trzeba ale i tak da się je wsadzić bez większych problemów ;)
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

  3. #3
    Jak miałeś pomarańczowe kierunki to jak zmienisz klosz na biały to i tak mocowanie masz do białych żarówek. Pomarańczowe żarówki mają inaczej rozmieszczone dwa bolce które wchodzą w mocowanie. Generalnie na wcisk wsadzisz i żarówki z mocowaniem takim jak pomarańczowe (ja np starłem troche jeden bolec i weszło w miarę lekko). Ale które mają symetryszne mocowanie a które asymetryczne to nie pamiętam. Zerknij czy masz w swoich żarówkach bolce rozmieszczone symetrycznie czy nie :)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    504
    BMW
    e38 740i 98
    Skąd
    WWA
    jak dobrze pamiętam to to bmw ma asymetryczne ale to zależy jakie kopiłeś kierunki

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar grabol
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    1,649
    BMW
    BMW e10 2002ti, e39, X5 4.8is
    Skąd
    Warszawa / St.Miłosna
    Ja osobiscie uwarzam,ze to wyrzycenie hajsu!!
    Zawsze przy bialych kloszach kierunkowskazow,zarowki pomaranczowe traktowalem DELIKATNA mgielka srebrnego lakieru ze sprayu i bylo,jest i bedzie cacy:)
    Cale swiatlo jest zachowane a wizualnie pomaranczu nie widac i trzyma sie:)

  6. #6
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    147
    BMW
    ex 740iA '97, e46 320d '03, e61 535d '06, e46 320d '04, teraz e61 535d '04 Stage 3
    Skąd
    Łódź
    Dzięki za podpowiedz co do żarówek kierunków właśnie zmagam się z światłami. :) Teraz biorę się za szlifowanie szkiełek mam nadzieje iż efekt będzie spełniał moje oczekiwania :)
    Pozdrawiam

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    367
    BMW
    brak
    Skąd
    Wrocław
    daj fotki jak skończysz przed i po i powiedz czy mozesz bez problemu wysunąć listwy pod reflektor bo ja mam z tym problem
    e32 v8 manual

  8. #8
    Początkujący Użytkownik Awatar Jacko
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    89
    BMW
    e38 730i
    Skąd
    Olsztyn
    Planuje zmiane przednich i bocznych kierunków na białe dymione, ale koszt lamp do tyłu już mi się nie podoba, tym bardziej że moje są całe i ładne, więc nie chcę ich wymieniać.
    Jak zrobić tył? całe lampy lekko przydymić, tylko kierunki i cofania, same kierunki, a może kierunki zrobić na prawie czerwień?
    Co będzie najlepiej wyglądało?
    Get Rich Or Die Tryin'

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Cytat Zamieszczone przez Jacko
    Co będzie najlepiej wyglądało?
    To co zależy kto będzie oceniał :]

    Osobiście sugerowałbym zostawienie tyłu w wersji czerwono-białej.
    Od biedy mógłbym rozważyć delikatne "zaróżowienie" białej części klosza (widziałem to na jednej niemieckiej Alpinie) - jednak nie mam pojęcia jak to ładnie zrobić.
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  10. #10
    Początkujący Użytkownik Awatar Jacko
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    89
    BMW
    e38 730i
    Skąd
    Olsztyn
    Gdybym miał tył biało-czerwony to by nie było problemu, ale fakt, nie wyraziłem się jasno. Tył mam czerwono biały z pomarańczowym kierunkiem i to właśnie o nie mi chodzi. Nie mam zamiaru wydawać kasy na nowe lampy do tyłu.

    Montowaliście kierunki na przód białe dymione z allegro, około 60zł/szt? Jak one się mają z jakością? Coś polecacie? Niestety nie ma ori.
    Get Rich Or Die Tryin'

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •