Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: E38 alpina bielsk podlaski

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar pjotrek
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    19
    BMW
    728
    Skąd
    Bielsk Podlaski

    Post E38 alpina bielsk podlaski

    ......................
    Ostatnio edytowane przez pjotrek ; 06-12-2014 o 16:52

  2. #2
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,433
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191 Zobacz posta
    to po co pisac takie bzdury jak sie nie jest pewnym?

    auto fabrycznie było zielone, pozniej czerwone, była stłucza w blotnik, przy okazji wymiana 4 drzwi i 2 blotnikow przednich na wolne od korozji i auto poszło w lakier na niebiesko, jest pomalowane bardzo dobrze, absolutny brak korozji. Aktualnie nie ma juz gwintu i jest założone standarowe zawieszenie, cały przedni zawias jest nowy (wahacze, drazki itp), jest sprawna hydroklapa, DSP, aktualnie fotele sa ze stolikami, zagłowki z lusterkami, czarny sufit, felgi sa zimowe 16, tylna kanapa elektryczna, fotele przod tez, silnik jest zmieniony na poliftowy z 2 vanosami, nie działa niestety ekonomizer, (cos nie pasuje z silnikiem), jest do auta gaz ale po zmianie silnika nie jest podłaczony, el kolumna, PDC, hamulce od 740, chinski ksenon, nowa szyba, zdemontowane webasto, zrobiona cała geometria, grube szyby, rolety, sprawna zmieniarkia navi itp, ostatnio zregenerowane elektrozawory, rozrusznik, zrobiony shadow (nie ori), lampki drewno itp itp. Ogólnie wszystko sprawne, jezdzi, nie sie nie grzeje, do wywalenia tapicerka bagaznika bo obklejona czarną skora i odstaje, trakcja nie działa też od wymiany silnika. Zegary są zalozone z anglika i maja taki przebieg jak w ogłoszeniu, kolor czarny na fotelach nie jest ori bo malował to mój kumpel 3 lata temu (ale jest dobrze zrobione, Tyle z grubsza
    Nikt tu nie chce ubliżać nikomu bo to nie o to chodzi, ale skoro ktoś wie, zna prawdę na temat jakiegoś auta to dlaczego ma to ukrywać, ty jako kupujący pewnie chciałbyś to wiedzieć. Wyżej wkleiłem wypowiedź twojego szefa który zapewniał też że masz to auto od 10 lat i je zna na wylot, pisze że stoi na seryjnym zawieszeniu i kołach 16, a w następnym poście że jednak na 20 alpiny i wrzuca zdjęcie. Ty teraz pokazujesz jeszcze na innych, w opisie jest, a w rzeczywistości po czarnym suficie pozostało tylko wspomnienie, więc gdybyś opisał rzetelnie auto na aukcji napewno nie było by 6stron tematu o twoim aucie. Wcale bym się nie zdziwił gdyby i to zdjęcie nie odzwierciedlało stanu w jakim jest teraz to auto, pozdrawiam.

  3. #3
    Początkujący Użytkownik Awatar pjotrek
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    19
    BMW
    728
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    ....................
    Ostatnio edytowane przez pjotrek ; 06-12-2014 o 16:53

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    142
    BMW
    jakieś tam jest :)
    Skąd
    Warszawa
    problem w tym ze to jest takie forum, a raczej ludzie
    wiekszość osób jak zobaczą jakieś auto na aukcji raz dwa zaczyna się wrzucanie i najezdzanie jakie te auto jest ch... a jest oczywiście o wiele lepsze niż szroty ludzi na forum, wiecej nic nie chce mi się pisać bo recę opadają albo jeszcze bana zarwe za parę zdań prawdy jak kiedyś... :D
    dodam ze całkowicie popieram krzywego, a bemka obecnie w mojej opinii jest mega ładna :) pzdr

  5. #5
    Początkujący Użytkownik Awatar pjotrek
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    19
    BMW
    728
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    a może ich uraziły naklejki na samochodzie e38.e39 . Chciałem je zerwać z czasem i przykleić 7er przyjechać na zlot i pokazać jaki to mam brzydki samochód ale może jednak nie bedę ich zrywać bo na tym forum kariera moja z kreślona :D

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar nino
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    1,456
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Katowice
    "1. Więcej szacunku dla stworzyciela Alpiny i jego portfela" sorry ale bez piwa tego nie ogarniam :D

  7. #7
    Początkujący Użytkownik Awatar pjotrek
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    19
    BMW
    728
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    chodzi oto że ktoś sporo wsadził w samochód i poświecił czasu a tu ktoś próbował tą osobę obrazić

  8. #8
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    ciekawe kiedy napisałem ze Piotrek ma auto od 10 lat? problemy z czytaniem?

  9. #9
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,433
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    Ja to rozumiem, też sprzedaje swoją i wiem że ciężko sprzedać auto. Myślę że gdyby krzywy nie dowalił tych wszystkich głupot w postach na temat twojego auta, to nie było by tych 6 stron, a skończyło by się na kilku postach "ostrzegających" o przeszłości auta i tyle, bo akurat przeszłość tego auta jest znana. Każdy zdaje sobie sprawę że cudem jest znaleść 20letnie auto bezwypadkowe, szczególnie że nie napisałeś że jest bezwypadkowe w aukcji i nikt nie ma do tego pretensji. Co do opisu stanu technicznego to też twoja sprawa tylko pamiętaj że ludzie potrafią reagować nerwowo jeżeli ktoś przyjedzie kilkaset km niepoinformowany o tych wszystkich niedziałających rzeczach, i tyle.

    Co do Mistrzoo, gdybyś nie wypisywał takich bzdur pokazał byś swoją inteligencję, a tak tworzysz "TAKIE FORUM"

  10. #10
    Początkujący Użytkownik Awatar pjotrek
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    19
    BMW
    728
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    a ten kto napisał artykuł .UWAGA na alpine z bielska podlaskiego niech przyjedzie obejrzy wtedy będzie mógł opisać auto swoim zdaniem na forum



    A czy w ogłoszeniu pisze auto nowe ??
    Ostatnio edytowane przez pjotrek ; 05-12-2014 o 19:54

Podobne wątki

  1. [E38] 728 "Alpina" Bielsk Podlaski - UWAGA
    Przez tuczi77 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 100
    Ostatni post / autor: 07-12-2014, 14:45
  2. [e38] Alpina
    Przez Pawel'88 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 30-05-2014, 09:34
  3. Alpina nie Alpina - Czyli zakup chińskich felg
    Przez robert1903 w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 84
    Ostatni post / autor: 10-09-2013, 09:05
  4. e38 ALPINA
    Przez lockbud w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 20-07-2011, 16:34
  5. amory Alpina e38 pasują do e38 750
    Przez Kangoo25 w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 30-04-2010, 07:55

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •