Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: malowanie drewna co i jak

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    68
    BMW
    735i M62tu
    Skąd
    Starogard Gdański

    Post malowanie drewna co i jak

    Witam od jakiegoś czasu nosze sie z zamiarem pomalowania drewna na czarny połysk ponieważ na drzwiach mam inne drewno niz na desce a czarne do czarnego wnętrza również mi sie podoba, teraz moje pytanie czy ktos już to robił i może napisac czym to najlepiej pomalowac aby się nie ścierało i miało ładny połysk???

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar grabol
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    1,649
    BMW
    BMW e10 2002ti, e39, X5 4.8is
    Skąd
    Warszawa / St.Miłosna
    Przejrzyj temat mojej 7. Poprzednie drewno lakierowanem na czarne "fortepianowe" i dałem dużo bezbarwnego by było z czego polerować ;) efekt takiego kompletu wyglada bardzo ciekawie, lecz musisz wiedzieć o tym, ze jest to bardzo ciężkie do utrzymania. Drobne ryski pojawią się po paru dniach użytkowania (lakier samochodowy nie jest tak twardy jak żywica którą jest pokryte ori drewno) takze jezeli nie jesteś pedantyczny to rób ;)

  3. #3

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    537
    BMW
    e38 728i
    Skąd
    rabka zdrój
    Blog
    1
    ja miałem czarne fortepianowe , utrzymanie nie ma tragedii , wystarczy czesto przecierać z kurzu i plakiem ;-)

    jedank mam czarne wnetrze i sufit m-pakiet i strasznie grobowo było. ostatnio rozbierałem cały środek i postanowiłem polakierować "drewno" na białą perłe z palety toyoty bo akurat taka miałem , a stwierdziłem ze jak nie bedzie pasować to zrobie hydrografike o strukturze takiego drewna jak w e65 -wg. mnie o niebo lepsze jak te dostepne w e38 jednak cena troche odstrasza bo wycenili mi listwy i tunel na około 500zł..

    tutaj zdjecia jak wyszło , na żywo o wiele lepiej wyglada bo na zdj. nie widać perły. zobaczymy jak to bedzie po zamontowaniu ;-)





  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar grabol
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    1,649
    BMW
    BMW e10 2002ti, e39, X5 4.8is
    Skąd
    Warszawa / St.Miłosna
    Szczerze? Nie obraz się proszę ale moim zdaniem PORAŻKA! To nie calibra tylko flagowa limuzyna!
    Moim zdaniem zrobienie ładnego wzoru drewna (np Birke antrazit) za około 500zl to sportowe pieniądze za "indywidualizm" i z gustem ;)

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    537
    BMW
    e38 728i
    Skąd
    rabka zdrój
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez grabol Zobacz posta
    Szczerze? Nie obraz się proszę ale moim zdaniem PORAŻKA! To nie calibra tylko flagowa limuzyna!
    Moim zdaniem zrobienie ładnego wzoru drewna (np Birke antrazit) za około 500zl to sportowe pieniądze za "indywidualizm" i z gustem ;)
    założe zobacze , ale tez nie jestem przekonany . zrobiłem to bo czarny i tak nie pasował , docelowo jak tylko wpadnie troche grosza to napewno bedzie drewno jasne ;-)

Podobne wątki

  1. Zdejmowanie Drewna
    Przez arturtuner w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 16-12-2012, 15:30
  2. renowacja drewna
    Przez pocisk7 w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 14-02-2012, 08:10
  3. Ściąganie drewna
    Przez Rysiek92 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 19-10-2011, 22:42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •