Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: [E38] Kibel od handlarza czy moze jednak cos do obejrzenia?

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar herbatkowy
    Dołączył
    Nov 2014
    Posty
    50
    BMW
    Bylo e46 i e39 teraz jest E60 ale zaraz bedzie E38 :)
    Skąd
    Ostrołęka

    Post [E38] Kibel od handlarza czy moze jednak cos do obejrzenia?

    Siema, natrafilem na taka bmke, stoji w komisie w Bialymstoku nie mam mocno daleko okolo 100km ale nie wiem czy jest sens sie wybierac. Przebieg jak zwykle kupa smiechu, ale jest przynajmniej szansa ze nie miala 300+ skoro idioci przekrecili na 180.000. Tak goolnie chyba nie wyglada zle, co myslicie?


    http://olx.pl/oferta/bmw-730d-2000r-...tml#690095cbdb

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar YBSA
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    433
    BMW
    730d 2001r.
    Skąd
    WPZ
    No bez dramatu, bynajmniej na zdjęciach. Ale patrząc obiektywnie, to cena daje mi sporo do myślenia. Typ chce za to 17.900,- myśle ze za 17.000 odda. Od tego odejmijmy koszta akcyzy, tłumaczeń, przeglądu, tj 3000pln. Koszta transportu auta- ok.1000zł, jego zarobek- 2000-3000pln. Policz za ile on kupił ten samochód w niemcowni. Uważasz ze szkopy to głupi naród i za darmo oddają dobre bryczki? No i ten przebieg, qwa...

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    197
    BMW
    bmw e32 4.0
    Skąd
    Terespol nad Bugiem
    Uważajcie na "niby nie handlarzy" z Białegostoku i w ogóle na fury stamtąd. A z tego co jest napisane w ogłoszeniu to akcyza jest opłacona.

  4. #4
    Początkujący Użytkownik Awatar herbatkowy
    Dołączył
    Nov 2014
    Posty
    50
    BMW
    Bylo e46 i e39 teraz jest E60 ale zaraz bedzie E38 :)
    Skąd
    Ostrołęka
    Ja wszystko doskonale rozumiem, nie mniej jednak auto wyglada lepiej niz 70% całej reszty z ogloszen i to mnie zaciekawilo. Jako handlarz moze miec jakies "myki" na akcyze (to zaden problem jezeli ktos sie zajmuje importem aut) i moze jakos mu to wychodzi, na mobile mozna znalezc fajne sztuki nawet za 3.000euro, mowiac fajne mam na mysli niezniszczone normalne samochody. Przebieg szczerze mnie nie interesuje, i gdyby bylo wpisane 280 albo 340kkm to bym juz dawno pojechal to obejrzec, bo jezeli auto faktycznie mialoby taki przebieg to w niemczech kosztowaloby co najmniej 6.000Euro. Nie mniej jednak bylbym mega wdzieczny i dalbym komus na porzadna butelke czy tam pare zl gdyby to dla mnie obejrzal.

    Cytat Zamieszczone przez lazaruk Zobacz posta
    Uważajcie na "niby nie handlarzy" z Białegostoku i w ogóle na fury stamtąd. A z tego co jest napisane w ogłoszeniu to akcyza jest opłacona.

    Czemu? Jakies niemile doswiadczenia miales?

  5. #5
    Początkujący Użytkownik Awatar bany76
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    80
    BMW
    e38 740i e-38 735i Audi A6 C6 3.2 V6
    Skąd
    DZG
    Blog
    2
    Podejrzane to wszystko dobrze pisze YBSA

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2014
    Posty
    140
    BMW
    E38 735 98'
    Skąd
    Warszawa
    ja tylko dodam, że nieuszkodzony nie znaczy bezwypadkowy a tej opcji nie zaznaczył...
    tylny napęd jest jak alkohol i narkotyki, stworzony dla ludzi inteligentnych

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    99
    BMW
    BMW e65 730d lift,SMART ROADSTER COUPE
    Skąd
    kutno/london
    siema do bialegostoku masz godzine drogi, zamiast pisac po forach, bierz makulature i obczaj temat, zanim ci wszyscy napisza ze warto to juz jej nie bedzie...
    ale tez miej swiadomosc ze jedziesz po pietnaslolednie auto ktore ma min. 350tys przebiegu. Ale juz tak zielono w PL nie jest jak na foto. powodzenia

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    230
    BMW
    ex e32,e38,e65,obecnie e38 M Sport
    Skąd
    Gdańsk
    Od tego handlarza kupiłem swoją e38,tą srebrną obejrzałem na wstępie,nie ma tragedii ale nie ma też szału,ma parę wgniotek po gradobiciu ale bez tragedii,wnętrze podmęczone ale niezniszczone,nie picowana do sprzedaży więc po dobrym detailingu będzie wyglądać znacznie korzystniej.Ja szukałem czegoś ładniejszego i zapłaciłem trochę więcej ale wróciłem z Białegostoku zadowolony,sprzedającego polecam idzie ponegocjować cenę.Daleko nie masz,podjedz obejrzeć,może ci przypasuje napewno nie jest to śmieć jakie często można spotkać,tylko nie licz na ten przebieg 180000 :)
    Ostatnio edytowane przez myszor10 ; 01-12-2014 o 22:05

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    760
    BMW
    750Li E66
    Skąd
    G-dz
    Cytat Zamieszczone przez GajowyGugala Zobacz posta
    ja tylko dodam, że nieuszkodzony nie znaczy bezwypadkowy a tej opcji nie zaznaczył...
    Trochę ciężko bo na tym serwisie nie ma takiej opcji do zaznaczenia.

  10. #10
    Początkujący Użytkownik Awatar herbatkowy
    Dołączył
    Nov 2014
    Posty
    50
    BMW
    Bylo e46 i e39 teraz jest E60 ale zaraz bedzie E38 :)
    Skąd
    Ostrołęka
    Bylem ogladalem i:

    I tu zdziwienie, auto wypadkowe nie bylo tylko przedni blotnik malowany (bez szpachli), nigdzie indziej auto nie bylo malowane ani robione (potwierdzone przez serwis oraz moj miernik). Wszstko fajnie auto fajnie jezdzi, silnik i skrzynia pracuja dobrze ale... po podpieciu kompa oraz podniesieniu auta na podnosik okazalo sie ze jest do roboty: pompa progowa, przeplywka, oba wahacze tylne, cała hamowania (tarcze klocki + przewody hamulcowe), brak opon jakichkolwiek (sa letnie lyse), świeca lub kilka świec żarowych, turbo okropnie spocone, łącznik stabilizatora, nalezy do tego doliczyc recykling (600zl) opony zimowe, oczywiscie wszystkie oleje filtry itp. jak tak policzylem to na drugi idzien po zakupie musze lekka reka wylozyc 5-6 tysiecy zeby to sie nadawalo dla siebie, wiec troszeczke ochłonąłem.

Podobne wątki

  1. Ktoś zna albo moze cos powiedziec - e38 4.4 z łódzkiego
    Przez SithJarr w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 13-11-2013, 21:54
  2. [silnik] e38 błąd dopasowania mieszanki czy cos takiego
    Przez E38MIGLANC w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 12-05-2011, 19:29
  3. moze cos takiego ?
    Przez happy129 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 04-03-2010, 14:18
  4. E38 L7 Podoba wam się wizualnie, czy jednak jest zbyt długa?
    Przez MastaKleszcz w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 18-10-2009, 20:26

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •