Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Szybkie spotkanko

  1. #1

    Szybkie spotkanko

    Inspiracją dla spotkania była chęć spotkania.... ;D
    Zespół w składzie AdamBMW i ja zainicjował ekspresowe spotkanie w zimowej aurze.
    Skład "zespołu spotowego" został uzupełniony o osobę Anatola, którego sprawozdanie napewno zostanie dodane do tego wątku.... ;D

    Zatem do rzeczy:

    Zapału do działań Adamowi odmówić nie można.... Mina wyraża silną determinację...


    Cel jest jasno określony. Ta zielona ślicznotka ma wyglądać tak, jak tapeta na ekranie laptopa....


    Przyszedł czas na realizację....






    Podobno co dwie głowy.....




    Niestety..... e38 to nie tylko komputery... Nie da się tak łatwo przerobić na wymarzony nowszy model.... Ale u Adama zawsze znajdzie się coś ciekawego....















    Urok BMW serii 7 działa nie tylko na ludzi....


    Nie można było przeoczyć wyczynów naszych "orłów"


    To mniej więcej tyle.... Spotkanie od strony założeń zakończyło się totalną klapą, e38 pozostało nadal jako e38 ;D ;D .... Ale zawsze na "+" pozostaje super spędzony czas w gronie fanatyków 7er.

    Pozdrawiam i do następnego :papa:

  2. #2
    7ka
    Gość
    o masz taki snieg :o

    ech... strasznie daleko mam na te spoty

  3. #3
    Ech pieknie, ale nie tylko u Was bylo szybkie spotkanko :]

    Ekipa 7er dziala!!

  4. #4
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Fajnie tam macie :) Tylko u mnie taka pustka ....

  5. #5
    Vip Vip Awatar AdamBMW
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    602
    BMW
    BMW 740i Individual E38 98', BMW 745i E23 85'
    Skąd
    Warszawa
    Jak zwykle takie spotkania kończą się wieloma nowymi doświadczeniami i żadna pogoda nie jest w stanie nam przeszkodzić. :)

    Chciałem jeszcze dodać że od dzisiaj w szeregi reporterów 7er wszedł Sylwek z nowym mega aparatem. :D :D :D ...oj będzie sie działo!!!

  6. #6
    Cytat Zamieszczone przez 7ka
    o masz taki snieg :o

    ech... strasznie daleko mam na te spoty
    Krzychu, to tylko spotkanie techniczne.... Ale jak tylko dasz hasło to od razu masz mega spota na prawie dwadzieścia furek :) :)

    Cytat Zamieszczone przez sylwek7
    Ech pieknie, ale nie tylko u Was bylo szybkie spotkanko :]

    Ekipa 7er dziala!!
    A gdzie relacja?

    Neuf, organizuj oddział.... Wierzyć mi się nie chce, że w Twoim rejonie tylko jedna 7 jest....

  7. #7
    7ka
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk

    Krzychu, to tylko spotkanie techniczne.... Ale jak tylko dasz hasło to od razu masz mega spota na prawie dwadzieścia furek :) :)
    no :D i to mi sie podoba ;)

  8. #8
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    A ja miałem zaplanowany od dawna wyjazd do synka i qrtka mnie nie było :(

    Te fotorelacje są coraz bardziej profesjonalne i przybierają formę opowiadań co mi osobiście się bardzo podoba ;)


    Pozdrawiam :papa:
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  9. #9
    Cytat Zamieszczone przez sylwek7
    Ech pieknie, ale nie tylko u Was bylo szybkie spotkanko :]

    Ekipa 7er dziala!!
    To równoległe spotkanko zakończyło się pełnym sukcesem, choć z małymi komplikacjami. Jak się okazało nie da się bezproblemowo wymienić czujnika położenia wału w 2.8 na przystanku autobusowym stojąc po kolana w śniegu i mając przy sobie tylko śrubokręt :) I wtedy z odsieczą przyszedł Radosz, jego garaż i skrzynka pełna narzędzi :D Po zajechaniu do garażu czujnik nie miał szans z Sylwkiem7 ;)
    Wieczorkiem może Radosz wrzuci kilka konspiracyjnych, nie najlepszej jakości zdjęć :)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  10. #10
    Cytat Zamieszczone przez Damias
    ... Jak się okazało nie da się bezproblemowo wymienić czujnika ... na przystanku autobusowym stojąc po kolana w śniegu i mając przy sobie tylko śrubokręt :) ...
    Da sie, tylko klucza 36 nam zabraklo ;)

    ciesze sie ze dalo rade.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •