Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Witam :)

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2014
    Posty
    8
    BMW
    e23
    Skąd
    Warszawa

    Post Witam :)

    Witam wszystkich,o forum dowiedziałem się przeglądając opinie o e23 którą planuje zakupić juz w ten weekend,jestem również miłośnikiem FSO,mam kilka egzemplarzy ale nie o nich tu mowa. Mam nadzieję że transakcja przejdzie pomyślnie i pochwalę się nowym nabytkiem i wspólnie razem z członkami forum w przyszłości będę jeździł na zloty. Pozdrawiam

  2. #2
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,249
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Witaj. No i czekamy na zdjęcia rekina już po zakupie ;)

  3. #3
    yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    2,652
    BMW
    e2431gt
    Skąd
    inąd
    Blog
    14
    Hej. Nie będzie to przypadkiem białe e23 728i?

  4. #4
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    No czekamy :-) na allegro wyboru nie ma żadnego :-/

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2014
    Posty
    8
    BMW
    e23
    Skąd
    Warszawa
    Auto nie jest z ogłoszenia,jest koloru szarego. Jak kupię to napewno wam pokażę. :)

  6. #6
    Damian Vip Awatar vramzes
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2,946
    BMW
    BMW E36 320 , EX : e32 730 iA , e38 730i manual, e32 730 Shadow Line
    Skąd
    BRALIN
    witam, nie zmiernie czekam na wieści i foty , sam miałem taką myśl na e23 ale miłość do e32 wygrała :D

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2014
    Posty
    8
    BMW
    e23
    Skąd
    Warszawa
    Witam,jestem mega wściekły na kolegę który mnie okłamał... Mówił o tej bmw że to bmw ma silnik 2,8 w automacie,że jest skorodowane i tp. Że jest skorodowane to fakt-doły drzwi oraz przedni błotnik zarysowany, w podłodze nie ma rdzy (minimalnie) kielichy zdrowe,jedynie pod bagażnikiem troszkę :) A na silniku pisze 3,5 oraz hymm 3.2 lub 3.3/ nie wiem dlaczego,ktoś mi to wytłumaczy? oraz jest w manualu.Tak można polegać na znajomych,pewnie sam miał na nią chrapkę... Ma LPG właścicielka mówiła ze kiedyś dali za instalacje 10mln na stare :P Powiedzcie mi coś o tym silniku,czy warto,udana jednostka? Mam mentlik w głowie... Auto jest z 85r. Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez adriandf ; 28-11-2014 o 13:59

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    1,308
    BMW
    było e32 735 1986r lpg e34 535i lpg 1991,730v8 manual 1992_sekwencja jest BMW e32 735is Italian milf
    Skąd
    rogi/krosno
    załatw kolego vin tej e23 i umieść go w odpowiednim dziale to się go rozkoduje i się zobaczy czy było coś przekładane czy nie
    a na temat silnika to jest poczciwe m30 stara dobra konstrukcja,dużo na forum znajdziesz na jego temat
    pzdr

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2014
    Posty
    8
    BMW
    e23
    Skąd
    Warszawa
    DZIĘKI tak myślałem,ale zdziwiło mnie że pisze na nim 3,5 oraz 3,2 ,myślałem że we wszystkich jest samo 3,5,człowiek się uczy każdego dnia. Jeszcze pojadę oglądać dokładniej te auto bo dzisiaj zbytnio nie miałem czasu,ale myślę że go kupię,nie dam go oddać w ręce Mikiciuka (chce go kupić) :)

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2014
    Posty
    8
    BMW
    e23
    Skąd
    Warszawa
    Trochę czasu mineło a ja nadal nie zdecydowany na e23. Byłem już kilka razy ją oglądać i za kazdym razem jestem coraz bardziej rozczarnowany. Bmw jest kompletne,jest chyba w full opcji (szaro-niebieskie skóry,szyberdach,i mnustwo elektroniki) Niestety ma straszną korozję... Całe doły drzwi,nadkola,przednie błotniki,zderzak z przodu trochę ''lata'' w podłodze przy lewarku trochę korozji,pod bagażnikiem również. Ogólnie podłoga nie jest zła,dach jest bez korozji. Prócz lewego boku ponieważ ma innego koloru drzwi jest na moje oko bezwypadkowa,szyby w oryginale. Stała 7 lat w garazu nie odpalana,podobno właścicielki syn ją odpalił jak to mówi babka ''swoimi sposobami'' ale nie jeździł. Napewno chamulce do roboty bo pedał bardzo cięzko reaguje. Od września tego roku rekin stoii pod chmurką. Cena jest bardzo okazuyjna i to mnie kusi. Ale nie wiem czy mozna dostać jeszcze do niej części blacharskie. Silnik m30b35 z LPG-oczywiście wyszła legalizacja i bmw nie ma opłat. Tak czy siak trzeba włożyć w nią z 10tyś by doprowadzić do stanu dobrego. Ciągle się zastanawiam,co byście zrobili na moim miejscu???? Pomógłby mi ktoś ewentualnie z okolic Warszawy ją odpalić? :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •