Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Uszkodzona 750Li

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    10

    Uszkodzona 750Li

    podrzucam link do autka ,powiedzcie co sądzicie i czy wart?

    http://otomoto.pl/bmw-750-750i-C7357471.html
    Mam się z zamiarem na 7-eme

  2. #2
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,297
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    ale pamietaj o kosztach transportu , clo,podatek,rejestracja,przerobienie BC na europe i paru innych pierdolach,znam osobiscie przypadek kolegi ktory juz 3 miesiace meczy sie z e65 z US i co chwila wyskakuja jakies problemy,za duzo elektroniki w calym aucie i jest co kombinowac
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    10
    nie za bardzo wiem co to ta przeróbka "BC" to twoim zdaniem warto czy sobie odpuścić w Polsce takie chodzą po prawie trzy razy tyle
    Mam się z zamiarem na 7-eme

  4. #4
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,297
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    BC to Board Computer czyli po naszemu to komputer pokladowy :) ,trzeba powgrywac nowe sterowniki,radio nie dziala trzeba programowac ogolnie duzo zabawy i jak ktos ma znajomych i zaciecie to napewno sie oplaci,a jak ktos jest tzw.niedzielnym kierowca i nie zna sielub nie ma znajomkowco mu pomoga to duzo zabawy bedzie,ceny z usa im drozsze auto tym sa bardziej atrakcyjne,chociaz teraz zielony poszedl w gore wiec az nie tak,mieszkalem w usa pare lat i auta sa zadbane w wiekszosci i dobrze serwisowane a tym bardziej autko tak nowe...decyzja nalezy do ciebie...ja jakbym mial taka kase to pewnie bym moze sciagnal autko z usa....ale ja jakos lubie grzebac w autkach i mam znajomych co pomoga(szwedu ,trolu,grabarza nie licze bo mi navi skonfiskowal hehe,greg,i jeszcze pelno nncy co mi zawsze pomoga THX) i mam duzo cierpliwosci
    ale np:brat szwagra sciagnal volvo xc90 2 msc temu z 2007r i w transporcie jak mu je ladowali do kontenera to widlakiem chwycili tak ze wal napedowy mu skrzywili :o :o i juz nie chodzi ,nowy wal z 10tysi i co????w usa byl gicior a w gdyni juz z walem padnietym...a wyobraz sobie koszt w 750????
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    Do tego to jest AUKCJA ;) więc cena końcowa może się troszkę różnić

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    10
    Wiem przelicza się to razy 1.6 i wychodzi ci cena z wszystkimi opłatami bez transportu gdzieś 140000 tyś. to i tak połowa ceny u nas , powiedz Bezi osobiście skusiłbyś się na to auto ? czy za wysoko mierzę ? :?
    Mam się z zamiarem na 7-eme

  7. #7
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,297
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    jak masz kase to kupuj,ja za taka kase samochodu z us bym nie kupil,pojechalbym tam osobiscie kupil auto zapakowal na statek osobiscie i odebral w pl ...tak to bym mogl kupic ,a w inny nie.Auto za 5tys zl mozna kupowac na aukcji a za 140tys to juz trzeba poipatrzyc ,takie moje zdanie
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  8. #8
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,297
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    140tys bez transporu.....po wszystkich mozliwych oplatach w polsce po przeprogramowaniu i jakis tam ekstra sprawach to wyjdzie ze 210tys.....pamietaj
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    10
    jakąś rację masz w tym co mówisz w każdym bądź razie odezwę się jak będę miał kasę i poproszę o pomoc na dziś dzięki serdeczne za rady
    pozdrawiam
    Ftomay P-ń
    Mam się z zamiarem na 7-eme

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    30

    Re: Uszkodzona 750Li

    Cytat Zamieszczone przez Ftomay
    podrzucam link do autka ,powiedzcie co sądzicie i czy wart?

    htlepiej sie w takie nie bawictp://otomoto.pl/bmw-750-750i-C7357471.html

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •