Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 47

Wątek: E65 benzyna z jakim silnikiem 735i,745i,750i ? Prosze o pomoc

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Arman
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    775
    BMW
    740d F01
    Skąd
    Kraków
    745i pali przepięknie, jak na swoją moc, masę nie pali np. 25-30L/LPG, sam bez problemu osiagałem 13l LPG w trasie, dokładnie w tych prędkościach o których mówicie co na dzisiejszy dzień daje ok. 33pln/100km - Super wynik !

  2. #22
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4
    BMW
    750Li E66 oraz E36 1.8is
    Skąd
    Zabrze
    Co do skrzyni trzeba pilnować czy nie ma wycieków z misy, ja miałem w 745i e65 430 tys w moim posiadaniu autem zrobilem ok 160 i skrzynia chodziła super ten automat jest wg mnie bardzo udany wiecej problemów mozesz miec z motorem uszczelniacze mozesz sprawdzić łatwo niech pochodzi ok 5 min i but na gaz jak pusci dym to masz odpowiedz. rura niestety moze wyjsc później ale ja robilem za ok 2tyś warsztat niedaleko Kalisza.

    Kolego uwazaj bo E65/E66 Uzależnia :D

  3. #23
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Co do skrzyni to trzeba pilnować regularnych wymian oleju a wyciek najczęściej pokazuje się na uszczelnieniu zasilania sterownika na tylnej części skrzyni.

    Jezeli sprzedajacy sie dobrze postara to przy zakupie uszczelniaczy nie wyczaisz a po pierwszej zmianie oleju auto zacznie dymić.

    U mnie naprawa rury to koszt ok. 1600 zł.
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  4. #24
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2014
    Posty
    34
    BMW
    Brak
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez IntelPC Zobacz posta
    Co do skrzyni trzeba pilnować czy nie ma wycieków z misy, ja miałem w 745i e65 430 tys w moim posiadaniu autem zrobilem ok 160 i skrzynia chodziła super ten automat jest wg mnie bardzo udany wiecej problemów mozesz miec z motorem uszczelniacze mozesz sprawdzić łatwo niech pochodzi ok 5 min i but na gaz jak pusci dym to masz odpowiedz. rura niestety moze wyjsc później ale ja robilem za ok 2tyś warsztat niedaleko Kalisza.

    Kolego uwazaj bo E65/E66 Uzależnia :D
    O to mi chodzi ;-) uzależnienie . Miałem 635csi ale wtedy byłem młody i zupełnie "goły" kupiłem za ostatnie pieniądze ,poszła wieża technicsa itd , kurde lałem za 30 zł paliwa ,żeby sie przejechać ,niestety musiałem sprzedać . Teraz jestem młody duchem i troszkę kasy więcej więc wracam do BMW

    7Najchetniej spotkał bym się z wami wszystkimi i pogadał o 7 . My,slę ,że z waszą pomoca znajdę moją lalę ;-)
    Ostatnio edytowane przez BOSS ; 21-11-2014 o 08:51

  5. #25
    Początkujący Użytkownik Awatar MasterXX123
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    88
    BMW
    745i
    Skąd
    Berlin/ Poznan
    Cytat Zamieszczone przez Arman Zobacz posta
    745i pali przepięknie, jak na swoją moc, masę nie pali np. 25-30L/LPG, sam bez problemu osiagałem 13l LPG w trasie, dokładnie w tych prędkościach o których mówicie co na dzisiejszy dzień daje ok. 33pln/100km - Super wynik !
    Faktycznie pali malo na ciezar. 13l LPG to nie realistyczne, chyba ze z górki nadól lub tempomat 110 na pustej drodze.
    15-18l LPG to bardziej realistyczna wartosc w normalnym uzytku 30% Miasto+70% trasa

  6. #26
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    59
    BMW
    na chwilę obecną brak :(
    Skąd
    Pomorskie
    Cytat Zamieszczone przez Sebek Zobacz posta
    Jezeli sprzedajacy sie dobrze postara to przy zakupie uszczelniaczy nie wyczaisz a po pierwszej zmianie oleju auto zacznie dymić.

    U mnie naprawa rury to koszt ok. 1600 zł.
    Tego człowiek się najbardziej obawia. Mnie samego czeka wymiana i mam nadzieję, że nie zostanę zaskoczony....
    Co do ceny naprawy słynnej rury. SZOK i NIEDOWIERZANIE, że taka niska cena! :) Toż to prawie jak za darmo he

    Cytat Zamieszczone przez MasterXX123 Zobacz posta
    Faktycznie pali malo na ciezar. 13l LPG to nie realistyczne, chyba ze z górki nadól lub tempomat 110 na pustej drodze.
    15-18l LPG to bardziej realistyczna wartosc w normalnym uzytku 30% Miasto+70% trasa
    Też tak myślałem, że nie realistyczne a jednak ;)

  7. #27
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,438
    BMW
    520i, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Może to zabrzmi trochę paranoidalnie, ale czy nie lepiej dorwać egzemplarz z cieknącą rurką i padniętymi uszczelniaczami? Urywasz wtedy z ceny ile się da i za zaoszczędzoną kasę robisz to wszystko dla siebie. Naprawa tych dwóch usterek w najtańszej wersji to 5k-5,5k zł. Gorzej, jak znajdziesz egzemplarz, w którym to już jest zrobione, ale potem się okaże, że robione było pod sprzedaż i auto znowu nadaje się do naprawy.

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Arman
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    775
    BMW
    740d F01
    Skąd
    Kraków
    Nie schodzmy na temat spalnia, mialem 745i przez poltora roku i nigdy nie spala wiecej jak 18-20l w miescie, przy bardzo normalnej jezdzie, bez szczegolnego oszczedzania paliwa. Trasa : 13-15l - wynik do osiagniecia bez zadnych problemow przy predkosciach 130-160km/h

  9. #29
    Doświadczony Użytkownik Awatar jaro5
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    2,688
    BMW
    F01 750i 540km 850N x-drive,ML 3,2CDI
    Skąd
    radom
    Cytat Zamieszczone przez Arman Zobacz posta
    Nie schodzmy na temat spalnia, mialem 745i przez poltora roku i nigdy nie spala wiecej jak 18-20l w miescie, przy bardzo normalnej jezdzie, bez szczegolnego oszczedzania paliwa. Trasa : 13-15l - wynik do osiagniecia bez zadnych problemow przy predkosciach 130-160km/h
    To nie pisz o tym Arman

  10. #30
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2014
    Posty
    34
    BMW
    Brak
    Skąd
    Warszawa
    Panowie czyli lepiej kupić taniej i mieć świadomość ,że pewne rzeczy trzeba zrobić i wydać troche kasy ,czy kupić pewną ,która ma to już zrobione. Znacie w wawie dobrych speców ,którzy wiedzą co robić i nie są jeszcze drodzy?

Podobne wątki

  1. [silnik] E65 735i N62 pomoc w diagnozie
    Przez Radek w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 08-11-2013, 09:33
  2. hmm z jakim silnikiem kupic e38
    Przez kwasny w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 23-09-2012, 18:56
  3. [silnik] Problem ze skrzynia lub turbo w e65 730d, prosze o pomoc.
    Przez lover11 w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 27-08-2011, 20:32
  4. Prosze o pomoc w rozszyfrowaniu tych błedów Bmw E65
    Przez SLU w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 29-11-2010, 10:14

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •