Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: [ elektronika] nie działające przyciski

  1. #11
    Głupie pytanie: bezpieczniki sprawdzałeś z przodu i z tyłu? Jeśli wszystko jest dobrze z bezpiecznikami, to może wywaliło Ci takie wysokoprądowe pod dywanem z przodu, z prawej strony. Najlepiej sprawdzić podłączając komputer. Jeśli to nic nie wykaże, to trzeba usiąść ze schematem i sprawdzać.

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    233
    BMW
    e38 740i M62
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    4

    nie działające przyciski

    witam
    miałem dokładnie to samo. na mrozach wysiadła cała kierownica: sterowanie radiem, tempomat, podświetlenie kierownicy, zapaliła się kontrolka od poduszki, zgasł telewizor i przestała działać nawet roleta tylnej szyby. problem częściowo rozwiązalem zupełnie pzypadkiem. u mnie przyczyną było zwarcie w układzie podświetlania lusterek na osłonach przeciwsłonecznych tuż nad głową kierowcy. spróbuj na zapalonym silniku przy tych wszystkich błędach otworzyć przeciwsłonecznik i odsłonić lusterko, tak aby zapaliło się podświetlenie. u mnie manipulacja tą osłonką lusterka powodowała pojawianie się i znikanie ww błędów.

  3. #13
    Przyczyną niesprawności klawiszy był zepsuty przekaźnik (ciemnozielony w bagażniku).

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    332
    BMW
    e38
    Skąd
    warszawa
    a u mnie zapalniczka nie działa z przodu :) mam nadzieje że reszty przycisków to nie dopadnie :D

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    233
    BMW
    e38 740i M62
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    4
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    Przyczyną niesprawności klawiszy był zepsuty przekaźnik (ciemnozielony w bagażniku).
    gdzie dokładnie znajduje się ten przekaźnik ?

  6. #16
    Cytat Zamieszczone przez marekzegarek
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    Przyczyną niesprawności klawiszy był zepsuty przekaźnik (ciemnozielony w bagażniku).
    gdzie dokładnie znajduje się ten przekaźnik ?
    Po prawej stronie nad akumulatorem, za bezpiecznikami.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •