Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: [ elektronika] nie działające przyciski

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    36
    BMW
    E65 730d
    Skąd
    FZ

    [ elektronika] nie działające przyciski

    to sie posypało od pewnego czasu nie działa mi ta listwa z przyciskami co jest pod klima z tym zawieszeniem, tylna roleta, PDC, klima z tylu, zapalniczka to wszystko wcześniej działało tylko pokoleji padało, musicie spróbować udzielić pomocy bo w końcu to już mi nic nie zostanie ;/

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    89
    witka!proponuje na poczatek sprawdzic bezpieczniki,nastepnie wtyki do poszczegolnych przyciskow,potem przekazniki,jezeli masz czym to sprawdz czy wogole do przyciskow dochodzi napiecie,mozesz jeszcze odlaczyc i spowrotem podlaczyc wtyczki,a jezeli to nie zda egzaminu to tylko komp lub ekspert od elektroniki samochodowej.jest zima i oczywiscie musimy sie z takimi zdarzeniami zmierzyc.pozdrawiam i czekam na dalszy rozwoj akcji!
    POZDRO Z WRC!!!
    BMW !!!

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    36
    BMW
    E65 730d
    Skąd
    FZ
    wtyki sprawdzałem rozlaczalem i podlonczalem, bezpieczniki też, przekaźniki nie, na kompach już 2 różnych było i nic nie wykazało, już szlak mnie trafia z tym;/

  4. #4
    Z tego, co piszesz wynika, że masz auto po lifcie.... Napisz dokładniej, co nie działa (nie działają poszczególne funkcje czy podświetlenie?) Czy nie działają wszystkie klawisze czy na wyrywki... Może wtedy da się coś ustalić... Ponieważ te wszystkie klawisze są w jednym "opakowaniu", może być konieczna wymiana tego panela.

  5. #5
    Jak chcesz to ja mam panel do wersji po lifcie (wrzesień 2000r.) Mogę Ci go podesłać i sprawdzisz czy to jego kwestia czy też coś innego. Jakby co to pisz na PW
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    36
    BMW
    E65 730d
    Skąd
    FZ
    auto mam przed liftem. nie działają wogóle ani sie nie podświetlają, zaczynając od lewej ta listwa co jest pod klimą, podgrzewanie fotela(działa),asc(działa),regulacja zawieszenia esc czy jakos tak(nie działa), pdc(nie działa), tylnia roleta(nie działa),podgrzewanie prawego fotela (działa).No i mam jeszcze klime na tył która wogóle nie chce sie właczyć, a działała i podgrzewanie tylnych foteli też nie działa ;/

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    36
    BMW
    E65 730d
    Skąd
    FZ
    sory za wprowadzenie błędu ale podświetlenie wszystkich tych przycisków działa, niewiem nikt już się niechce tego podjąć ;((

  8. #8
    Żebyśmy się dobrze zrozumieli - auto przed liftem, masz pod panelem klimatyzacji pojedynczy panel z wieloma klawiszami czy kilka pojedynczych przełączników?

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    233
    BMW
    e38 740i M62
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    4
    podłączę się do tematu
    mam e38 4,4 przed liftem i ostatnio przestała mi działać tylna roleta i tempomat, zapaliła się kontrolka poduszki i zaczął wariować telewizor, tzn. sam się włącza i wyłącza i nie działa sterowanie. na razie zwalam to na -15 stopni mrozu, ale zobaczymy jak się trochę ociepli.

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    36
    BMW
    E65 730d
    Skąd
    FZ
    auto przed liftem, kilka pojedyńczych przełączników.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •