Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37

Wątek: Ogrzewanie e65 naprawa

  1. #31
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Sprawdź sobie w ukrytym menu jaką masz temp. silnika.

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  2. #32
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    4
    BMW
    E65 735i
    Skąd
    Chrzanów
    Sprawdź temperaturę w ukrytym menu. Jeśli niska kup nowy termostat i będzie git.

  3. #33
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    23
    BMW
    E65
    Skąd
    Gorzów Wlkp.
    Wszedłem w ukryte menu i nie mogę znaleźć temperatury silnika. Quality mi pokazywało mi ale nie wiem do czego to służy.

  4. #34
    Doświadczony Użytkownik Awatar MC1
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1,584
    BMW
    Ex - E 36 325i coupe, E 39 530D individual, teraz E 65 730D
    Skąd
    Otwock
    Luke poszukaj wątku o ukrytym menu jak się uruchamia i jak się sprawdza temperaturę, ładowanie i inne różne parametry......zlicz ostatnie 6 cyfr z vinu i musi działać ;-)

  5. #35
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    38
    BMW
    E38 750 INDIVIDUAL
    Skąd
    Mazowieckie
    Ja bym obstawiał pompkę ogrzewania ze padła,dopiero przy wyższych obrotach pompa wody zrobi większe ciśnienie żeby przeszło przez nagrzewnice i zaczyna grzać.

  6. #36
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2014
    Posty
    43
    BMW
    e66 750Li
    Skąd
    śląskie
    Witam,

    Też mam problem z ogrzewaniem w swojej e66 , termostat ok , utrzymuje temperature ok 93-98 stopni.
    Zazwyczaj wieje letnie powietrze z nawiewów , przy ustwieniu temp na max czyli 32 stopnie.
    Od czasu do czasu w trybie auto lub ustawie na szybe , zacznie wiać naprawde gorące powietrze, lecz nie ma reguły ani wpływu kiedy i od czego to się włącza, bo przez większość czasu wieje letnie powietrze ( w INPA widać , że czujniki temperatur są raczej sprawne , bo wewnątrz pokazuje ok 12 stopni , każda zmiana nastawu temperatury zmienia się także w INPA )


    Wyczytałem , że są jakieś zaworki które przepuszczają płyn do nagrzewnicy i lubią się one zacinać / zacierać.
    Może podpowie mi ktoś w którym miejscu szukać tych zaworków ? Silnik benzyna 4.8
    Lub może jakieś inne pomysły gdzie szukać przyczyny ? termostat , pompa wody odpada , bo nie ma znaczenia czy to na postoju , czy w czasie jazdy.

  7. #37
    Początkujący Użytkownik Awatar doto04
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    61
    BMW
    E65 735i
    Skąd
    Tczew

    Post

    Cytat Zamieszczone przez cichyy Zobacz posta
    Witam,

    Też mam problem z ogrzewaniem w swojej e66 , termostat ok , utrzymuje temperature ok 93-98 stopni.
    Zazwyczaj wieje letnie powietrze z nawiewów , przy ustwieniu temp na max czyli 32 stopnie.
    Od czasu do czasu w trybie auto lub ustawie na szybe , zacznie wiać naprawde gorące powietrze, lecz nie ma reguły ani wpływu kiedy i od czego to się włącza, bo przez większość czasu wieje letnie powietrze ( w INPA widać , że czujniki temperatur są raczej sprawne , bo wewnątrz pokazuje ok 12 stopni , każda zmiana nastawu temperatury zmienia się także w INPA )


    Wyczytałem , że są jakieś zaworki które przepuszczają płyn do nagrzewnicy i lubią się one zacinać / zacierać.
    Może podpowie mi ktoś w którym miejscu szukać tych zaworków ? Silnik benzyna 4.8
    Lub może jakieś inne pomysły gdzie szukać przyczyny ? termostat , pompa wody odpada , bo nie ma znaczenia czy to na postoju , czy w czasie jazdy.
    Żeby wykluczyć nagrzewnicę sprawdź ile temperatury ma nagrzewnica z prawej jak i lewej strony - bo są tam czujniki przy samej nagrzewnicy i w programie ci pokaże

Podobne wątki

  1. [elektryka] Naprawa lusterka zewnetrznego w e65, sklada sie, ale juz nie rozklada.
    Przez bmw w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 01-07-2015, 15:20
  2. Ogrzewanie
    Przez DoDominik w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 99
    Ostatni post / autor: 20-11-2012, 20:28
  3. Naprawa wzmacniacza L7 Logic 7 E65
    Przez Greg38 w dziale Auto-Diagnose - Nowy Sącz
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-06-2012, 19:22
  4. ogrzewanie
    Przez bolo88pl w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 11-07-2011, 23:39
  5. brak dzwięku na prawąstrone auta e65-naprawa radia
    Przez misiosl w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 06-11-2009, 17:15

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •