Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: wymiana siedzeen komfort

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    5
    BMW
    niemam planuje
    Skąd
    bradford

    Post wymiana siedzeen komfort

    Przymierzam sie do kupna bmw 730i e65 mieszkam w angli i szczerze rzadko spotykam te samochody u nas z siedzeniami komfort z podgrzewaniem i wentylacja. I tu pytanie do forumowiczow czy da rade wymienic fotel zwykle na fotele komfort z grzaniem i wentylacja ? czy oplaca sie ? i czy nie powoduje to bledow w komputerze ? oraz czy znacie serwis ktory zrobilby to w angliku ? moze ma ktos jakies doswiadczenie z gory dzieki za kazda odpowiedz bo niewiem czy meczyc sie szukaniem wersji z tym wyposazeniem czy kupic bez tego i bawic sie w montowanie

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2014
    Posty
    783
    BMW
    e65 730d
    Skąd
    UK
    Witam ja wymieniałem siedzenia w angliku ze sportow na europejskie komforty wszystko ok praktycznie plug and play. Ale! Mam blad airbag którego nie mogę sie pozbyć. Mam nadzieje że ktoś mi to zlikwiduje bo inaczej będę musiał wrócić do starych siedzeń. Jak masz jeszcze jakieś pytania pisz na priv

  3. #3
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez post Zobacz posta
    Przymierzam sie do kupna bmw 730i e65 mieszkam w angli i szczerze rzadko spotykam te samochody u nas z siedzeniami komfort z podgrzewaniem i wentylacja. I tu pytanie do forumowiczow czy da rade wymienic fotel zwykle na fotele komfort z grzaniem i wentylacja ? czy oplaca sie ? i czy nie powoduje to bledow w komputerze ? oraz czy znacie serwis ktory zrobilby to w angliku ? moze ma ktos jakies doswiadczenie z gory dzieki za kazda odpowiedz bo niewiem czy meczyc sie szukaniem wersji z tym wyposazeniem czy kupic bez tego i bawic sie w montowanie
    Tak, ja moge to zrobic od A do Z
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  4. #4
    Początkujący Użytkownik Awatar mieciu
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    16
    BMW
    E66 750Li E53
    Skąd
    Ostrołęka
    Wszystko pasuje bez problemu ja u siebie w 735i e65 2003 rok zmieniałem do europy wkładałem angliki i trzeba było tylko pozmieniać vin w modułach foteli nie wiem jak z tylnią komfortową kanapą ja miałem tylko przody , podejrzewam że tył już nie jest taki łatwy ( brak wiązki ) musisz tylko mieć kompletne fotele ze sterownikami + panele do sterowania od komfortów ok 6 h roboty

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2014
    Posty
    783
    BMW
    e65 730d
    Skąd
    UK
    No to masz duzo szczęścia bo kupiłeś pewnie fotele podobne rocznikowo. Ja niestety kupiłem przedlifty do polifta i wszystko działa ale mam alarm poduszek fotele byly kompletne z modułami i sterownikami moduł airbag i napinacze moje stare. Viny pozmieniane i dalej nic. Nie moge znaleźć nikogo kto by mógł pomóc. Tak ze albo trzeba zostawić wymiane osobie od której kupujesz z czym normalnie nie ma problemu albo szukać foteli w podobnym roczniku co auto wtedy tylko plug & play.

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    5
    BMW
    niemam planuje
    Skąd
    bradford
    Wracam do tematu znalazlem auto i ma siedzenia grzane i wentylowane ale zwykle. I tu moje pytanie czy jesli chcialbym wymienic zwykle na komforty z tymi samymi opcjami to czy musze kodowac to ? Z gory dzieki za odpowiedz

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2014
    Posty
    783
    BMW
    e65 730d
    Skąd
    UK
    Na 90% tak ponieważ komforty maja aktywne zaglowki a zwykle raczej nie. Ale siedziales na komfortach i na zwyklych? Bo moze nie warto zmieniać skoro masz grzane i wentylowane. Moim zdaniem jeżeli juz planujesz zmianę foteli to musisz szukać podobnego rocznika co auto aby uniknąć problemów z matami które ja miałem.

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    708
    BMW
    E65
    Skąd
    Chełm
    Nie no jakość i wygoda pomiędzy komfortami a zwyklymi fotelami jest nie do porównania! To tak jak porównać jazdę na stołku z jazda na zwykłym. Ilość ustawień komfortow i możliwość indywidualnego dopasowania mówi sama za siebie!

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2014
    Posty
    783
    BMW
    e65 730d
    Skąd
    UK
    Nie mówię że nie tylko nie widzę sensu szukania auta z fotelami w miarę wyposażonymi żeby je później wymienić. Chyba lepiej szukać z innymi dodatkami skoro fotele z góry wiadomo że do wymiany. Wlaszcza ze w anglii ciezko o dobre wyposazenie

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    267
    BMW
    e38 728 lift ,e53 X5,e65 750i, e66 750li
    Skąd
    Siemianowice Sl
    Wbiję się w temat komfortów może ktoś rozbierał tylną kanapę potrzebuje podpowiedzi jak zdemontować dolną część kanapy i jak wyciągnąć tylne zagłówki oczywiście komforty .

Podobne wątki

  1. [elektryka] Elektryka w fotelach komfort
    Przez Proyer w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 15-10-2011, 16:20
  2. umiejscowienie sterownika KOMFORT
    Przez amar w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 02-03-2010, 12:15

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •