Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 43

Wątek: LingLong 235 / 55 / 17 Letnie

  1. #21
    7ka
    Gość
    czyli rozumiem ze "***ang szong" lepszy od Nikian ?? a czy ktos z was jezdzil na Nokianach czy opieracie sie na "podobno"..

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    300
    BMW
    e38 4.4iLA, było e32 3.0 m60
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kolega ma zimowe Nokiany w e34 i nie narzeka, z wyważeniem nie było kłopotu. Teraz gdy na ulicach jest jak jest żadnych problemów z hamowaniem lub ruszaniem.

  3. #23
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Cytat Zamieszczone przez 7ka
    czyli rozumiem ze "***ang szong" lepszy od Nikian ?? a czy ktos z was jezdzil na Nokianach czy opieracie sie na "podobno"..
    szajs long napewno niejest lepszy od noki, nokian sredniak, ling long absolutnie połka budzetowa,

  4. #24
    DanielNoV - napisz chociaz jaka cena. Wszyscy sie smiejemy z opon ale nalezy jeszcze wiedziec jaka cena. Wiem ze kazdy powie: masz 7er to stac Cie na opony, ale sam jestem ciekaw ile za sztuke.

    Bez obaw koledzy. Sobie raczej nie kupie :hah:

  5. #25
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    58
    BMW
    E38 725 TDS
    Skąd
    Ruda Śląska
    4 sztuki za 1000 zł. Kupiłem nowe felgi, więc pomyślałem, że może czas też na nowe letnie kapcie. Budżet miałem ograniczony, stąd wybór padł na LingLongi [które wtedy rzekomo były w promocji]... no cóż pozostało mi czekać do wiosny, wtedy napisze jakie wrażenia z jazdy.

    pozdrawiam

  6. #26
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    58
    BMW
    E38 725 TDS
    Skąd
    Ruda Śląska
    P.S. Krzywy dzięki za słowa otuchy :)

  7. #27
    Rzeczywiscie tanio. Czekamy na wyniki testow

  8. #28
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Ja wiem czy tanio...?- 250zl sztuka badziewia gdzie np. pirellki niecale 400zl kosztuja...
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  9. #29
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    488
    Jakoś do mnie te wszystkie chińskie czy tajwańskie opony nie przemawiają. Sam jestem ciekaw jak to będzie jeździło w praktyce i jak będą wyglądać po jednym sezonie.

    pozdrawiam

    bosman

  10. #30
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    332
    BMW
    e38
    Skąd
    warszawa
    Anatol ma racje, ja bym nie mowil ze nokien jest trudny do wywazenia bo to zalezy wlasnie od skladowania. U mnie na magazynie czasem zdarza sie ze np taka opona do fadromy spadnie na jakąś zwyklą malutką.. czyli takie 300kg przygniata np przez pare dni good yeara..
    to i troche sie odlezy.. zależy to tez od temperatur i natężenia światła.

    Osobiscie mam Nokiany i nie nazekam.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •