Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: E32 750i zmiana na fotele z pamięcią

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2014
    Posty
    10
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    Polska

    Post E32 750i zmiana na fotele z pamięcią

    Witam wszystkich,
    jestem pełen nadziei, ze mi ktoś pomoże ponieważ fanów E32 tutaj nie brakuje ;).


    Do rzeczy. Kupiłem skóry do swojej E32 z pamięcią, do tej pory miałem elektryczne lecz bez pamięci.
    Fotele założyłem i działa wszystko prócz fotela kierowcy, który działa lecz tylko w dwóch płaszczyznach i to odwrotnie do polecenia. Tzn oparcie naciskam na odchylenie a ono się zbliża do kierownicy a siedzisko pcham klawisz do dołu a ono śmiga w górę. Dodatkowo nie przesuwa się płynnie tylko skacze impulsami. Wygląda to jakby masy brakowało. Dodam, że stare fotele śmigały normalnie.
    Fotel kierowcy podłączony jest przez taki rozgałęźnik, który dostałem przy zakupie. Wpina się z jednej strony w tą białą kostkę wystającą z podłogi w z drugiej strony trzy kostki wpina się: jedną do modułu sterującego z przodu, drugą z tyłu (zasilanie i masa) a trzecią do takiej czarnej kostki (chyba grzanie).
    Dodam, że w tej białej kostce spod wykładziny jest tyle samo podpiętych pinów co w rozgałęźniku i wszytko pasuje miejscami i kolorami.

    Mam nadzieję, że ktoś już to zmieniał w E32 lub E34.

    Czytałem gdzieś kiedyś, że musi być jakiś dodatkowy przekaźnik pod tylną kanapą ale teraz nie mogę tematu znaleźć.

    Pomocy ;)

    Pozdrawiam
    Rafał

    ps. Na pewno ma ktoś E32 z pamięcią foteli. Prosiłbym o fotkę skrzynki z modułami i przekaźnikami spod tylnej kanapy. Tak żebym widizał jak to wygląda, bo mam jedno miejsce na przekaźnik puste i się zastanawiam czy to nie jest problemem.

    pzdr
    Ostatnio edytowane przez filtrman ; 09-11-2014 o 09:45

Podobne wątki

  1. fotele z pamięcią problem
    Przez aras232 w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 21-04-2012, 22:26
  2. [silnik] Zmiana silnika na mniejszy niż 5,0 w 750i e32.
    Przez PawelM. w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 26-06-2011, 17:25

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •