Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 57 z 57

Wątek: Szczecin do obejrzenia auto.

  1. #51
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków
    Jeśli masz taką jak przed to wysyłaj ;) Moja była trochę gorsza od tej po ;)

  2. #52
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Arman
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    775
    BMW
    740d F01
    Skąd
    Kraków
    To ja mam takie jak na pierwszym zdjeciu, dlatego mam obraz jaki mam. A mozna to jakos samodzielnie doprowadzic do porzadku?

  3. #53
    Doświadczony Użytkownik Awatar MC1
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1,584
    BMW
    Ex - E 36 325i coupe, E 39 530D individual, teraz E 65 730D
    Skąd
    Otwock
    Wierzbik gratulacje!!! Jestem bardzo ciekaw ile wyjdzie doprowadzenie jej do powiedzmy stanu "bardzo dobrego" gdzie wszystko działa i nic nie cieknie bo cena zakupu jest rewelacyjna.

    Ps: fajnie by było jak byś wpadł do nas na Naszego "Warszawskiego spota" i pochwalił się longiem na żywo......... więcej info w tym wątku http://7er.pl/showthread.php/33828-W...e-spoty-7er-pl. Zapraszamy ;-)

  4. #54
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    45
    BMW
    730Ld
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki

    Post

    Cytat Zamieszczone przez Arman Zobacz posta
    To ja mam takie jak na pierwszym zdjeciu, dlatego mam obraz jaki mam. A mozna to jakos samodzielnie doprowadzic do porzadku?
    Arman,

    przyglądając się po zdjęciach to zwróciłem uwagę że na 1 zdjęciu te szkło osłonowe jest lekko wypukłe, a na drugim jest płaskie. podejrzewam że to kwestia wymiany szkła w środku bo nie słyszałem aby polerowali szkło, chyba że się myle.... nie miałem czasu aż tak grzebać po necie...:-) A tak to demontaż, rozebranie kamery, szklarz kawałek szkła hartowanego nie wiem jakiej grubości, wycięcie na wymiar, włożenie, złożenie i git...I pewnie poświęcając trochę czasu i paliwa to w sumie za 100 zł by zrobił...

    Cytat Zamieszczone przez MC1 Zobacz posta
    Wierzbik gratulacje!!! Jestem bardzo ciekaw ile wyjdzie doprowadzenie jej do powiedzmy stanu "bardzo dobrego" gdzie wszystko działa i nic nie cieknie bo cena zakupu jest rewelacyjna.

    Ps: fajnie by było jak byś wpadł do nas na Naszego "Warszawskiego spota" i pochwalił się longiem na żywo......... więcej info w tym wątku http://7er.pl/showthread.php/33828-W...e-spoty-7er-pl. Zapraszamy ;-)
    MC1 dzieki, na mój gust dramatu nie ma i nie dobije mnie strasznie te BMW :-) link obczaiłem będę sprawdzał co i jak i jak tylko czas pozwoli spotkamy się na spocie :-)
    Ostatnio edytowane przez Wierzbik ; 06-11-2014 o 14:00

  5. #55
    Doświadczony Użytkownik Awatar MC1
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1,584
    BMW
    Ex - E 36 325i coupe, E 39 530D individual, teraz E 65 730D
    Skąd
    Otwock
    Spoko przecież nie stwierdzam że jest dramat a jedynie zastanawiam się ile mniej więcej będzie kosztował tzw "pierwszy serwis".....cały czas mając przed oczami świetną cenę zakupu ;-). Co do spotów to obserwuj i wpadaj.

    Ps: jeżeli okaże się że w Twojej 7er rzeczywiście są tylko pierdółki do zrobienia i ogarniesz to bez problemów to zacznę wierzyć (w cuda) że da się jeszcze kupić w Polsce świetny samochód w świetnych pieniądzach ;-).

  6. #56
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Arman
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    775
    BMW
    740d F01
    Skąd
    Kraków
    Na pewno się da, tylko taka okazja chyba trafia się raz na tysiąc, a że kolega Wierzbik wydaję się być spoko chłopak - to szczęście się do niego uśmiechnęło :)

    Najważniejsze aby przebieg był prawdziwy i auto bezwypadkowe, reszta do ogarnięcia. Pod warunkiem że ktoś umiejętnie korzystał z tego 3.0d (grzał, chłodził itp.) a nie katował i przy wymianie jakiegoś elementu czekał aż wysypie się*reszta jak reakcja łańcuchowa. A możesz nam powiedzieć ile sam zakup Cie wyszedł suma sumarum?

  7. #57
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    45
    BMW
    730Ld
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Arman z tym szczęściem zobaczymy, ale przeważnie jakoś daje rade :-). obiecuje nie ukrywać tez tego ile mnie kosztowała doprowadzenie do igiełki, nie zaniżać, a co najważniejsze konsultować aby nie wywalać pieniędzy w błoto i sprawdzać jakie są ceny... Ale co do kwoty to dużo nie urwałem, na powrót do domu że tak powiem.

Podobne wątki

  1. Zapolice, łódzkie - Auto do obejrzenia, kto pomoże?
    Przez Rapik w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-07-2014, 23:00
  2. Auto do obejrzenia - Warszawa Ursus - Ktoś pomoże ?
    Przez Rapik w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 28-11-2013, 18:09
  3. Auto do obejrzenia w Olsztynie
    Przez Truth w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 28-07-2012, 00:46
  4. Szczecin - Do obejrzenia
    Przez Neuf w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-09-2009, 20:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •