Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 57

Wątek: Szczecin do obejrzenia auto.

  1. #21
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask

    Post

    Cytat Zamieszczone przez Wierzbik Zobacz posta
    SajneK, życie dośc szybko zweryfikowało mnie że nie można mieć wszystkiego i trzeba iść na kompromis... jeżeli chodzi o wyposażenie to brak podgrzewanej kierownicy i chyba logic, i benzyny. rekompensuje resztą wyposażenia. wyznacznikiem dla mnie były komforty pełne, long, aktywny tempomat i szyberdach. A ta też kusi ceną, juz nie mówie że trzeba będzie penwie turbine regenerować ale żeby była 100% bezwypadkowa i elektronika działa w 100% to reszte spokojnie sie ogarnie.
    Logic 7 ma i jest to wypust na szwecje, w razie "W" i braku innej opcji moge ci przeswietlic to auto tylko problem w tym ze do Szczecina mam 330km...
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  2. #22
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    45
    BMW
    730Ld
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Dzięki wielkie za wsparcie. Umówiony w komisie jestem na 11:30 a w tej stacji co podałem wcześniej na 12:30. Dzwonił.do mbie jeszcze właściciel czy jadę i czy odebrać mnie z hotelu. Na stacje jedziemy i to co z tego tam wyniknie będzie ścieżka do negocjacji cenowej. Juz jestem w szczecinie w city hostel i czekam na jutro. Będę informował na bieżąco.

    Pawiliko , jak jutro kolega będzie miał chwilkę w tym czasie to bardzo szczerze zapraszam. To moje 1 bmw i nie wiem na co zwracać uwagę. A na co nie. Jak poprawiać Poszczególne elementy a może ma czujnik lakieru?
    Nie
    Boss dzięki naprawdę ale zobaczymy co wyjdzie z tego serwisu... Tez 330 km to masz kawałek drogi.
    Ostatnio edytowane przez Wierzbik ; 04-11-2014 o 00:26

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Arman
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    775
    BMW
    740d F01
    Skąd
    Kraków
    Oni powinni miec wszystko na miejscu, czujnik lakieru, komputer a przede wszystkim powinni miec doswiadczenie :)

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik Awatar SajneK
    Dołączył
    Feb 2014
    Posty
    241
    BMW
    E38 740D 2000r
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Wierzbik Zobacz posta
    słuchaj w podobno PZU najlepsze i bezproblemowe to co sie tak męczysz z nimi?zaniżyli ci wypłatę?


    Edytuj posty!
    Zanizyli :) jak wszyscy, o 12k zł wiec nie tak mało...

    Powodzenia w zakupie, daj znać czy się udało

    Pozdrawiam

  5. #25
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    45
    BMW
    730Ld
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Na szybko :-) kupiona, jak wrócę dam znać i napisze wiecej ale narazie jadę i po prostu się płynie...:-) logic gra, acc działa, masaże masuja... Bajka;-)

  6. #26
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    950
    BMW
    e38 750iL, e66 750iL :)
    Skąd
    Tychy, Śląsk
    Sprzątnąłeś mi ją sprzed nosa.. . Gratulacje.

  7. #27
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Kronos Zobacz posta
    Sprzątnąłeś mi ją sprzed nosa.. . Gratulacje.


    Wooooow żyjesz!

  8. #28
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez anatol Zobacz posta
    wooooow żyjesz!

    x2

    x2

    x2

    x2

    x2
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  9. #29
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    950
    BMW
    e38 750iL, e66 750iL :)
    Skąd
    Tychy, Śląsk
    Tak,

    ale co to za życie..

  10. #30
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    45
    BMW
    730Ld
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Cytat Zamieszczone przez Kronos Zobacz posta
    Sprzątnąłeś mi ją sprzed nosa.. . Gratulacje.
    Hej, a kiedy chciałeś po nią jechać? tak z ciekawości...
    Opcja naprawdę ładna, jechało się zajebiście, ale...ale nie ma róży bez kolców, i BMW bez wad :)

    lekki wyciek ze skrzyni automatycznej, skrzynia nie szarpie nie rwie nawet przy szybkim przełączaniu i redukcji, ale olej leje, dynamic drive cały mokry jeździłem po rondzie ze 3 okrążenia światełko nie zapaliło się jeszcze ale już się poci dość mocno. Nightvision kamerka włacza się ale szkło z przodu jest jak papier ścierny 20 i wydaje mi się że przez to nic nie widać. dojechałem 500 km i dzis rano odpaliłem pokazało mi małą ilość płynu chłodzącego. Wiatrak od chłodnicy nie włączał sie. Webasto jest zablokowane ale może przez brak prądu bo rozładowała im się na placu. Klapa bagażnika otworzyła sie 3 razy i już się nie otwiera. otworzyłem półke tam gdzie dvd i gps i jest na dole mokra od płynu hydraulicznego. Ogólnie widać po niej trasy, lakier nie jest pierwszej świeżości, mikro ryski dość sporo, kilka odprysków, zderzak przedni ze dwa razy spawany i już taki pomęczony jest trochę. Po drodze oberwała się osłona skrzyni biegów ta pod spodem (przy 210km) okazało się że miała jeden wkręt od gipsu z przodu... troche się ułamała na niektórych śrubach ale może ja przykręcę a jak sie nie uda to będę szukał używanej...
    na komputerze wywaliła dość sporo błędów, ale w większości związanych z ładowaniem... wykasował no i zostały błedy filtr cząstek stałych brak, webasto zaryglowane, wiatrak nie kręci,brak żarówki w tylnej klapie prawej...
    Aha i ma podobno dość duży pobór prądu na postoju.

    Silnikowo ma założone "polskie" klapy, trochę się gdzieś tam poci

    Ale...

    Zajebiście się jeździ...naprawdę tak płynąłem w trasie że aż jak już zbliżałem się do domu to zwolniłem że by jeszcze dłużej jechać, to moje pierwsze BMW i pierwsza jazda BMW tej klasy (kiedyś jechałem E36). W środku wszystko działa. zmieniarki, gps, dvd, wentyle masaże ustawienia foteli działają tylko nie mogłem uruchomić samego zagłówka.

    Szukam teraz kogoś dobrze ogarniętego komu mogę powierzyć usuniecie tych kilku usterek w woj. mazowieckim najlepiej...
    Naprawdę jestem zadowolony...
    Dzięki wam wszystkim za pomoc i informacje, ale dopiero pewnie teraz sie zacznie aktywność na naszym forum...:-)

Podobne wątki

  1. Zapolice, łódzkie - Auto do obejrzenia, kto pomoże?
    Przez Rapik w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-07-2014, 23:00
  2. Auto do obejrzenia - Warszawa Ursus - Ktoś pomoże ?
    Przez Rapik w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 28-11-2013, 18:09
  3. Auto do obejrzenia w Olsztynie
    Przez Truth w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 28-07-2012, 00:46
  4. Szczecin - Do obejrzenia
    Przez Neuf w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-09-2009, 20:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •