Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 47

Wątek: Długas w fałdwanaście

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2014
    Posty
    213
    BMW
    E32 750iL High Line
    Skąd
    Chodzież
    Blog
    8
    Dokładnie o tą chodzi :) Dzięki za info, jak się uda to jutro, najpóźniej pojutrze będę ją widział także zdam relację ;)

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kecaj
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    903
    BMW
    E32 730i M60B30 '94, E36 328i Coupe '95, E34 520i Touring '96
    Skąd
    Ożarowice
    Na moje to światło tak pada, bo drewno pod wajchą biegów jest takie samo jak ta listwa.

    Nikt nie będzie mi mówił, jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze.
    3x BMW, 2x Mercedes-Benz, Alfa Romeo, Audi, Skoda, Hyundai, Peugeot - ponad podziałami jeśli chodzi o marki.
    E32 730i V8 '94 Calypsorot Metallic

  3. #13
    Doświadczony Użytkownik Awatar Martynka
    Dołączył
    Dec 2013
    Posty
    1,232
    BMW
    735 iL
    Skąd
    Zabrze
    poszukaj na forum, już relacje ktoś zdawał, była już wcześniej ogłaszana ale z niesprawnym silnikiem
    Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem...

  4. #14
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków

    Post

    http://allegro.pl/bmw-750il-e32-od-p...737165880.html

    Masz jeszcze '89 w podobnej opcji.

    Zabawne te dywagacje o kolorach drewienek w przypadku ponad 20 letniego v12.

    Pierwszy serwis po zakupie tego i każdego pojazdu z tej wersji poprzedzający dalsze użytkowanie nawet weekendowo pomnaża cenę zakupu x 2.

    Ale wiadomo, listewka i drewienko ważniejsze, mimo że z przepustnicami w tym polifcie nie mogli sobie poradzić przez pół roku.
    Czarne e32 w benzynie!


  5. #15
    Doświadczony Użytkownik Awatar Martynka
    Dołączył
    Dec 2013
    Posty
    1,232
    BMW
    735 iL
    Skąd
    Zabrze
    Dalej uważam to za dobrą cenę wyjściową. Przecież nie mówię o kupowaniu przypadkowego auta do jazdy wokół komina. Skoro z potrzeby mechanicznej i moich innych widzimisię utopiłem w mojej 735 10 tyś nie licząc zakupu to dla ładnej 750 nie żałowałbym więcej.
    Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem...

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Byczus
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    495
    BMW
    E39 530dAT, E32 730i V8 manual
    Skąd
    Poznań
    Cytat Zamieszczone przez sz4l0ny Zobacz posta
    http://allegro.pl/bmw-750il-e32-od-p...737165880.html

    Zabawne te dywagacje o kolorach drewienek w przypadku ponad 20 letniego v12.

    Pierwszy serwis po zakupie tego i każdego pojazdu z tej wersji poprzedzający dalsze użytkowanie nawet weekendowo pomnaża cenę zakupu x 2.

    Ale wiadomo, listewka i drewienko ważniejsze, mimo że z przepustnicami w tym polifcie nie mogli sobie poradzić przez pół roku.
    no tak, przecież kupiłem E32 za 9tys. i jest idealna, nic nie musiałem przy niej robić, tylko lać i jeździć...
    Jest BMW E39 530dA Touring 2001r.


    Jest BMW E32 730i V8 manual 1992r.



    Było BMW E34 525i manual 1991r.

  7. #17
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Jest pewnie sporo ludzi i przypadków tych aut kupionych na allegro za dyche i jeżdżących dłuższą albo krótszą chwilę. Zależy co kto lubi i ile ma szczęścia.

    Zdecydowana większość z nich przy pierwszej większej awarii uniemożliwiającej dalszą jazdę ląduje z powrotem w ogłoszeniach.

    Nie bardzo mnie już interesują te historie bo poznałem ich więcej niż da się spamiętać, natomiast w kontekście tego tematu ważne jest jedno;

    potwierdzone doświadczeniem z pierwszej ręki i wspólnych długich godzin warsztatowych:

    - ogarnięcie SPRAWNEGO i jeżdżącego e32 v12 w taki sposób żeby przywrócić pełną sprawność wszystkich elementów napędu, zawieszenia i hamulców, przygotowanie całego osprzętu silnika i skrzyni do bezproblemowego użytkowania w trasach to koszt ok 14 tys - samych części bez robocizny.

    Ktokolwiek zamierza cisnąć że to jest za dużo, cena z kosmosu i cokolwiek w tym rodzaju, albo nie robił tego w ogóle, albo robił to półśrodkami.
    Czarne e32 w benzynie!


  8. #18
    Doświadczony Użytkownik Awatar Martynka
    Dołączył
    Dec 2013
    Posty
    1,232
    BMW
    735 iL
    Skąd
    Zabrze
    Cytat Zamieszczone przez Martynka Zobacz posta
    jeżeli ktoś chce wydać na auto 20- 25 tysi to mysle ze zmiesci sie w budzecie
    @sz4l0ny patrz co napisałem wyżej, wynika z tego, że nie wiele się pomyliłem i jak widać biorąc pod uwagę mnie i to że robociznę robię sam to kwota 25 tys za ładne i sprawne auto jest realna.
    Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem...

  9. #19
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez Martynka Zobacz posta
    @sz4l0ny patrz co napisałem wyżej, wynika z tego, że nie wiele się pomyliłem i jak widać biorąc pod uwagę mnie i to że robociznę robię sam to kwota 25 tys za ładne i sprawne auto jest realna.
    W przypadku zakupu e32 v12 w cenie 8 tys do rejestracji i niech będzie te 14 tys wkładu w częściach to już jest 22 tys.

    Zostaje koszt rejestracji i 20 paro letni lakier, oraz wnętrze.
    Czarne e32 w benzynie!


  10. #20
    Doświadczony Użytkownik Awatar Martynka
    Dołączył
    Dec 2013
    Posty
    1,232
    BMW
    735 iL
    Skąd
    Zabrze
    Dalej twierdzę, że jak kupisz ładne auto to jest to możliwe
    Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •