Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: e38 735 manual

  1. #11
    yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    2,652
    BMW
    e2431gt
    Skąd
    inąd
    Blog
    14
    Popatrz sobie na poniższy film. Z twojego opisu wynikają podobne objawy.


    Wg mnie tak jak napisałem wyżej, padła Ci odma.
    TUTAJ masz kilka wskazówek nt wymiany.

  2. #12
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    13
    BMW
    E38 3.5 V8
    Skąd
    Kęty
    Wczoraj samochód pojechał do PIM BMW Kraków wiec czekam na diagnozę i opisze wszystko

  3. #13
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    13
    BMW
    E38 3.5 V8
    Skąd
    Kęty
    Samochód odebrany wymienione świece kopułki kompresja podobno jest ok.. No i 3 dni spokoju teraz znowu na nowo to samo buja na zimnym szarpie gdy równo trzyma się gaz obojętnie na którym biegu...;/ pomoże ktos...dodam ze obroty czasami trzyma czasami faluja dzisiaj rano długo kręciła żeby odpalić odpalila obroty ok ale dźwięk silnika jak by go cos mulilo..;/

  4. #14
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    13
    BMW
    E38 3.5 V8
    Skąd
    Kęty
    Witam po miesiącu pobytu samochodu w warsztacie PIM BMW Krakow wymienili wtryski i informacja od "fachowców" teraz będzie dobrze i owszem było od odebrania samochodu o godz 18 i do odpalenia go ponownie o 7rano jak dalej faluje... Zlokalizowalem wycieki itd wyciek oleju pod deklami uszczelka w trakcie wymiany wyciek płynu chłodniczego waz od gazu z woda coeknie.. Teraz dalszy problem na zimnym trzesie audem dlawi go strzela z wydechu im zimniej tym gorzej jeśli pogoda jest w okolicach 20st to autko chodzi spoko ale tak jak teraz na - jest to masakra odpala na strzał ale chodzi dłużej jak kulawe...

  5. #15
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    13
    BMW
    E38 3.5 V8
    Skąd
    Kęty
    Pomoże ktos ?? Dodam ze stwierdzili iz odma jest sprawna..

  6. #16
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    13
    BMW
    E38 3.5 V8
    Skąd
    Kęty
    Witam każdy pisze o problemie nikt nie pisze o rozwiazaniu ... Wiec mój samochód przeżył leczenie w PIM BMW KRAKOW chłopaki niestety nie poradzili sobie samochód łącznie był u nich prawie dwa miesiące wymiana świec wtryskowe itd....bez efektu.. Iz informowalem ich o moich przypuszczeniach nie sprawdzili szczelności kolektora ssacego..samochód pojechał do kliniki bmw w opocznie diagnoza trwała 5/10min naprawa na miejscu 3 godz samochód odrzyl a koszt naprawy nawet nie 1/8 z tego co zostawiem w PIM BMW KRAKOW a zaplacilem im za wymianę dobrych czesci na dobre ;) a cenę wtrysku każdy z nas zna jaka jest ;) dziekuje Panu Radkowi z Opoczna

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik Awatar maxtoto
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    352
    BMW
    740iA M62TUB44 S2, 530iA M54
    Skąd
    Poltoriko
    Kupiłeś siódemera z V8 to teraz nauczysz się o nim trochę, nie jesteś 1 i ostatnim który zostawił kupę kasy i nic nie naprawione. Po to masz forum i Youtuba żeby samemu ogarnąć część swojego auta przede wszystkim dolot, świece i te Twoje "kopułki":P. Ciesz się póki chodzi a przy okazji przygotuj się na kolejne kłopoty i samemu ogarniaj.
    Pozdro
    Broń Masowego Wyprzedzania

Podobne wątki

  1. e38 735 manual
    Przez Klakierpkbb w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 31-10-2014, 17:04
  2. [E38] bmw e38 735 manual z olsztyna
    Przez koziol1102 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 05-08-2014, 16:45
  3. Duze spalanie e32 735 manual
    Przez Norbert08 w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 17-07-2012, 15:36
  4. [e32] Witam! 735 manual
    Przez mateusz_ w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 16-11-2010, 12:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •