Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 51

Wątek: E38 vs Mercedes W220

  1. #21
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz

    Re: E38 vs Mercedes S220

    Cytat Zamieszczone przez KubicaPL
    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    Cytat Zamieszczone przez KubicaPL
    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    kup my jakieś inne bmw moze!?" :)

    Może się czepię, ale...: nie ma Mercedesa W220 w kombi :x modele Mercedesa (nazwy generacji) mające na początku literkę "S" to kombi! ;)
    A kto mówi o kombi ? :) S-ki nie było w kombiku to wiadomo, a Merc takowe np w E-klasie określa literką "T" :)
    Nie, nie, nie, trochę mnie nie zrozumiałeś ;)
    Chodzi mi o to, że Mercedes swoje modele kombi oznacza (kodowo) na początku literką "S", a nie "W" jak to ma miejsce w przypadku sedanów/limuzyn. Wpisz sobie w google np. Mercedes S124 a później W124 i zobaczysz o co mi chodziło ;). Oznakowaniem kodowym w Mercu jest W140, W220, W124, S124, itd ;) Więc według nazwy tematu chodzi o S-klasę kombi (której jak sam napisałeś - nie ma)
    Oznaczenie "T" tyczy się tylko nazwy modelu (a nie oznakowania kodowego), jak przytoczone przez Ciebie E-klasse T modelle.

    (mam nadzieję, że za bardzo nie namieszałem)
    nie czytałem całego tematu ale kolego mówisz głupoty straszne.W124 jest za równo coupe,sedan i kombi. Kombi masz wyraźnie zaznaczone np 300TD lub 300TE.Nie myl że to 300TE to turbo benzyna.kto Ci takich głupot nagadał :razz: co to jest S124 nawet nie chce mi sie czytać takich glupot jak piszesz.przeciez praktycznie kazdy merc ma "W" podobnie jak bmw "Exx"

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    464
    BMW
    nie ma
    Skąd
    Gryfino/Szczecin

    Re: E38 vs Mercedes S220

    Cytat Zamieszczone przez Dzuda
    Cytat Zamieszczone przez KubicaPL
    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    Cytat Zamieszczone przez KubicaPL
    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    kup my jakieś inne bmw moze!?" :)

    Może się czepię, ale...: nie ma Mercedesa W220 w kombi :x modele Mercedesa (nazwy generacji) mające na początku literkę "S" to kombi! ;)
    A kto mówi o kombi ? :) S-ki nie było w kombiku to wiadomo, a Merc takowe np w E-klasie określa literką "T" :)
    Nie, nie, nie, trochę mnie nie zrozumiałeś ;)
    Chodzi mi o to, że Mercedes swoje modele kombi oznacza (kodowo) na początku literką "S", a nie "W" jak to ma miejsce w przypadku sedanów/limuzyn. Wpisz sobie w google np. Mercedes S124 a później W124 i zobaczysz o co mi chodziło ;). Oznakowaniem kodowym w Mercu jest W140, W220, W124, S124, itd ;) Więc według nazwy tematu chodzi o S-klasę kombi (której jak sam napisałeś - nie ma)
    Oznaczenie "T" tyczy się tylko nazwy modelu (a nie oznakowania kodowego), jak przytoczone przez Ciebie E-klasse T modelle.

    (mam nadzieję, że za bardzo nie namieszałem)
    nie czytałem całego tematu ale kolego mówisz głupoty straszne.W124 jest za równo coupe,sedan i kombi. Kombi masz wyraźnie zaznaczone np 300TD lub 300TE.Nie myl że to 300TE to turbo benzyna.kto Ci takich głupot nagadał :razz: co to jest S124 nawet nie chce mi sie czytać takich glupot jak piszesz.przeciez praktycznie kazdy merc ma "W" podobnie jak bmw "Exx"

    Nieprawda. S124 to kombi W124. Jak Ci zależy na odpowiedzi to sobie dobrze pogoogluj i zobaczysz, że jest cos takiego jak S124.

    Z oznaczeniem TD i TE - masz rację, ale ja tego niegdzie nie negowałem! Mimo swojego wieku jakąś tam (większą) wiedzę o samochodach posiadam...

  3. #23
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask

    Re: E38 vs Mercedes S220

    Cytat Zamieszczone przez Dzuda
    nie czytałem całego tematu ale kolego mówisz głupoty straszne.W124 jest za równo coupe,sedan i kombi. Kombi masz wyraźnie zaznaczone np 300TD lub 300TE.Nie myl że to 300TE to turbo benzyna.kto Ci takich głupot nagadał :razz: co to jest S124 nawet nie chce mi sie czytać takich glupot jak piszesz.przeciez praktycznie kazdy merc ma "W" podobnie jak bmw "Exx"
    Skoro nie czytales calego tematu to po co sie wogole wypowiadasz???
    Kubica napisal zgodnie z prawda a ty nie majac pojecia o calosci naskakujesz na niego.
    a przez ciebie nazywane "glupoty" to sam napisales...

    JEMU NIE CHODZILO O LITERKI Z TYLNEJ KLAPY ALE O OZNACZENIE KODOWE MODELU !!!

    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  4. #24
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Boss-czym Ty chcesz zaimponować?? bo nie rozumiem! przecież napisałem JASNO że nie czytałem całego wątku i jeśli kogoś uraziłem to przepraszam.Miałeś w ogóle jakiegoś merca że się wypowiadasz w tym temacie?Ja mam 22lata i miałem 200D,250d x2,E300D,E500 i teraz mam CLK 320 01'(do tego E32 735,E39 523iA,chryslera300C 07'-i zadne z tych aut nie jest na handel).Szczerze to wątpię że miałeś tyle aut co ja nie wspomnę o volvo i jeep-ach duzo nowszych niż E38.

    A po co się wypowiadam??hm..żeby negować takie wypowiedzi jak twoje

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    464
    BMW
    nie ma
    Skąd
    Gryfino/Szczecin
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda
    Boss-czym Ty chcesz zaimponować?? bo nie rozumiem! przecież napisałem JASNO że nie czytałem całego wątku i jeśli kogoś uraziłem to przepraszam.Miałeś w ogóle jakiegoś merca że się wypowiadasz w tym temacie?Ja mam 22lata i miałem 200D,250d x2,E300D,E500 i teraz mam CLK 320 01'(do tego E32 735,E39 523iA,chryslera300C 07'-i zadne z tych aut nie jest na handel).Szczerze to wątpię że miałeś tyle aut co ja nie wspomnę o volvo i jeep-ach duzo nowszych niż E38.

    A po co się wypowiadam??hm..żeby negować takie wypowiedzi jak twoje
    No i co z tego, że miałeś??? Mam sąsiada, który od zawsze jeździ Mercami (a zmienia je średnio raz na rok), a sam gów** wie o tej marce...
    Chwalisz się tym, a sam nie wiesz, że jest coś takiego jak S124... Uznajesz się za znawcę marki (jak wnioskuję z Twojej wypowiedzi) i nie chcesz się przyznać do błędu...
    W tym momencie to Ty chcesz zaimponować.

  6. #26
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    zastanwia mnie fakt iż nigdzie sie nie spotkałem z oznaczeniem s124,ilekroć kupowałem mercedesa było wyraźnie napisane W124.Nie chwale sie tym ze miałem te samochody i nie mowie ze jestem super znawcą ale nie jestem też całkowitym laikiem w sprawie mercedesa.
    a jak nigdy nie miałem poloneza nie wypowiadam sie na jego temat

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    464
    BMW
    nie ma
    Skąd
    Gryfino/Szczecin
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda
    zastanwia mnie fakt iż nigdzie sie nie spotkałem z oznaczeniem s124,ilekroć kupowałem mercedesa było wyraźnie napisane W124.Nie chwale sie tym ze miałem te samochody i nie mowie ze jestem super znawcą ale nie jestem też całkowitym laikiem w sprawie mercedesa.
    a jak nigdy nie miałem poloneza nie wypowiadam sie na jego temat
    I nie można było tak od razu (czyli grzeczniej)??? Uniknęlibysmy zbędnej dyskusji ;)

  8. #28
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez KubicaPL
    I nie można było tak od razu (czyli grzeczniej)??? Uniknęlibysmy zbędnej dyskusji ;)
    :] Dokladnie ;)
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  9. #29
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    :pada: sorki,maiłem zły dzień

  10. #30
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Duże forum, dużo ludzi , dużo odmiennych charakterów, dużo złych dni, dużo kłutni :) ZYCIE :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •