Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Wątek: E65 745i 2003 BOCIAN SZCZECINEK

  1. #11
    7ka
    Gość
    pasja jest wielka jak widze...ale skoro tak wielka to czemu nie dzieli ja z nami ..a tylko wtedy jak "przypadkiem" ma cos do sprzedania..

    ale kultura wymaga sie przywitac nawet po raz 2 ;) wiec witam

  2. #12
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Wiku miałem też "pare" bmw jak każdy z nas ...... ,lecz to jest indywidualna prawa ......

  3. #13
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Witam!

    Moje BMW jest moja pasja i lubie rozmawiac z ludzmi którzy podzeilaja moje zainteresowania. Choc jest to moje pierwsze BMW to od zawsze wiedziałem, ze jest to moje auto docelewe. Wreszcie mam takie auto jak chcialem, ale nie wykorzystuje forum tylko do zamieszczania ogłoszeń :razz: Kolega niby pasje ma, ale ujawnia sie z nią na forum przy okazji sprzedaży lub reklamy. Niby nic złego, lecz skoro nie odczuwa potrzeby rozmawiania z Nami to niech ogłoszenie wystawi na jakimś portalu ogłoszeniowym.
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  4. #14
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    33
    BMW
    735iA
    Skąd
    Małopolska
    Witam

  5. #15
    Co do tej złotej, to była swego czasu omawiana na forum (z resztą dość długo wisiała na alledrogo). I z tego co pamiętam to chodziły o niej plotki że to wcale nie jest 2000r. a tylko kompleksowa przeróbka na wersję po lifcie. Ale dokładnie już nie pamietam a nie mogę tego tematu odnaleźć :/
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  6. #16
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    1,806
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Skoczów
    witam

  7. #17
    Witam :)

    Na tą złotą to sam miałem kiedyś ochotę jak wisiała jeszcze na alledrogo ale była poza moim zasigiem finansowym :)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  8. #18
    Cytat Zamieszczone przez Damias
    Witam :)

    Na tą złotą to sam miałem kiedyś ochotę jak wisiała jeszcze na alledrogo ale była poza moim zasigiem finansowym :)
    złotą widziałem na żywo w Poznaniu jak Pan Bociek felgi 16-tki mi przywoził :)
    ładna tylko to felgi a la m5 mi jakoś nie leżały.

  9. #19
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Witam po raz kolejny - byle nie było to przede wszystkim widzenie się na forum w celach handlowych ....

  10. #20
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    4
    Witam w nowym roku!
    Wszystko pokasowałem jak kazał admin , trochę mnie pod...denerował swoja rozmowa i tonem, ale wybaczam mu. Do teraz nie wiem o co chodzi z rozmowa na GG wcześniej? Malo brakowało i bym olał jego i te forum, ale podoba mi się Wasze forum ogólnie że to tylko organizacja 7emkowców, więc na chłodno odczekałem dzień i mi przeszło. Ogólnie zjechał mnie jak psa na GG, nie czytam nigdy żadnych regulaminów i czytać nie będę, bo nie mam na to czasu, czyli zapewne jak co 2 użytkownik. Co do reklamy, bo moim zdaniem nie była to jakaś wylewna treść ,tylko info czym się zajmuje i strona www, jeżeli ktoś ma napisane informatyk to ja nie mogę mieć serwisant navigacji? Wydaje mi się, że warto wiedzieć kto czym się zajmuje i sobie pomagać, podpytać co nie co i na pewno liczyć na mały rabacik. Reklama delikatna i bez przesady oczywiście, do dziś mam takowe na innych forach o tej samej treści , miedzy innymi na BMW KLUB POLSKA i wielu wielu innych.

    Faktycznie przyznaje się co do reklamy na wcześniejszym nicku, reklama dźwignią handlu, a był taki czas ze wchodziłem na wszystkie fora moto i wystawiałem ogłoszenie. Zajmuje się takimi usługami, że dotarcie do klienta jest dość ciężkie. W ASO mówią ze polskie menu nie istnieje proszę pana! Proszę o usuniecie tamtego tematu i profilu, oczywiście błagam o WYBACZENIE ;-)

    Co do złotej E38 to była perełka i płakać mi się chciało że muszę ja sprzedawać, full oryginał 2000r z niemieckiego salonu BMW, tak zadbanych i wyposażonych egzemplarzy E38 w PL jest bardzo mało. Jednakże chciało się mieć E65 to trzeba było sprzedać perełkę ;-) Obecnie jeździ w Gdańsku i kolega do dziś dziękuje ze mu ja sprzedałem.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •