Witam!
BMW E65 745i 2001 roczek

Poczytałem parę tematów i brak jakiś pomysłów. Od kilku dni mam mały problem, otóż nie działa mi I-Drive oraz nie wyświetlają się informacje na monitorze odnośnie klima-tronika i oczywiście nic nie mogę wybrać. Gra także samo radio i jeżeli wyłączę radio z przycisku na panelu radia, tego co służy do poogłaszania radio się wyłączy ale i gaśnie cały monitor. Zaobserwowałem też ze jeżeli zgaszę auto i wyciągnę kluczyk radio cały czas gra nie przestaje, dopiero jak je wyłączę z panelu. Autko trochę stało ostatnio około miesiąca i pomyślałem że odepnę akumulator i zrobię reset już raz miałem sytuacje że przestał reagować i-drive i taki reset pomógł.
Ale w tym przypadku nie pomogło odpięcie akumulatora. Potem też wpadłem na pomysł że może jest słaby akumulator i podładowałem go przez noc podpoiłem klemy i eureka przez chwile wszystko działało i sterowanie i radio było ok ale komputer wyrzucił mi błąd uszkodzone cewki i zgasiłem auto.
Po ponownym odpaleniu błąd cewek już się nie pojawił ale wrócił problem poprzedni.
Dysponuje komputerem i podpoiłem się pod auto żadnych błędów w module Power Moduł. Sprawdzałem też połączenia z tyłu na światłowodach.
Obstawiam już że to może być wina akumulatora lub modułu Power Modul ale nie jestem pewien.
Zrobiłem ponowny test z aku aby ostawić że to jednak aku ale bez rezultatu.
Może ktoś miał podobny problem i coś podpowie nie chcę wyrzucać kaski w błoto.
Czy to może być wina samego I-Drive co jeszcze mogę sprawdzić.
Dodam że zaobserwowałem też że kilka jak robiłem dystans 50km to dwa razy całkowicie zgasło mi radio. Może też sprawdzić trzeba regulator napięcia.
Czekam na waszą pomoc

POZDRAWIAM Marcin