Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: blagam pomocy

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    47

    blagam pomocy

    witam wszystkich panowie potrzebuje szybko pomocy jestem w czechach swoim bmw 7 e32 3 litry wsiadam do auta naciskam spzeglo i mi pedal wpadl i zostal... wczesniej uciekal mi plyn hamulcowy prosze was napiszcie co mozna zrobic bo nawet nie ma tu jak do polski zadzwonic ani adnego warsztatu... dziekuje za szybkie odpowiedzi...

  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    nalewaj płynu i ruszaj łapką pedał sprzęgła - odpowietrzysz troche i powinno chodzić ale jest możliwość ,że przypalisz tarcze jeżdzac .... więc z tym odpowietrzaniem proponuje więcej się pobawić

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    47
    ale plyn hamulcowy jest polowe zbiorniczka ale jest ...

  4. #4
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    nie wiem jak w e32 ale może być tak ,że masz 2 zbiorniczki - 2gi na wspomaganie sprzęgła a teraz pownieneś dla świętego spokoju pownieneś miec płynu na maxa

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    47
    jest jeden od wszskiego i jeden czujnik ..... jak wyjechalem uzupelnilem do pelna to bylo wczoraj dzsiaj rano odpalilem auto wszystko ok a teraz nagle plama pod autem i brak sprzegla... pedal wpada i koniec i reka trzeba wyciagnac sory za bledy ale czeska klawiatura...

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    69
    Jedna osoba nich nalewa płyn a Ty kładź się pod auto i patrz skąd leci (kapie) płyn. Mógł się rozszczelnić przewód idący do wysprzęglika lub którys z przewodów hamulcowych. Wysprzęglik jest z lewej strony skrzyni ( a więc plama prawie pasuje). Do niego idzie metalowy przewód i on może przeciekać na połączeniu z wysprzęglikiem. Druga opcja - poluzował Ci się odpowietrznik wysprzęglika i płyn ucieka.
    BMW 735 na lato....

    Koła mogą być cztery ale cylindrów musi być pięć...
    >>> A U D I QUATTRO <<<
    Auto na duży śnieg

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    47
    3 opcjia wzsprzeglnika cieknie bo wszystko jest ok tzlko on jest mokry nie wiem jutro kupie u pepikw plyn i bede robil w sam raz na kaca ... ale plynu jest troche na minimum w zbiorniczku... a moglo sie tak stac ze jest zimnno i sie rozszczelnil calkiem wysprzegnik.. i dlatego ucieklo calkiem z nieo i czy cos da jak bede odpowietrzal

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    47
    no wszystko ok kupiłem nowy siłownik i odpowietrzyłęm działa jak nalezy dzieki za pomoc panowie..

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    76
    BMW
    735
    Skąd
    Kace
    Odgrzebuje bo mam jedno pytanko na temat wysprzeglika.Mianowicie ucieka mi ze skrzyni plyn hamulcowy w straszliwym tepie i bede wymienial tego dziada.
    I tu pytanko - Czy jak wjade na kanal to bez problemu go wymienie czy bede musial zrzucic skrzynie??

    p.s. Sorry za brak polskich znakow ale albo cos nie tak na forum albo cos u mnie :]

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    300
    BMW
    e38 4.4iLA, było e32 3.0 m60
    Skąd
    Bydgoszcz
    Ja w 3.0 V8 wymieniłem sam z kanału skrzynia nie była ruszona, wyszło bez problemu. :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •