Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 54

Wątek: [e38] 730d Kutno UWAGA ATTENTIONE AHTUNG WNIMANIE @@@MINA@@@

  1. #11
    Vip Vip
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    992
    BMW
    brak
    Skąd
    Kwiatkowice
    Zdziwić jak zdziwić, fakt, że to typowy handlarzyna i opis jak każdego innego auta w Kutnie, fakt, że nie napisał tych rzeczy, ale co z najważniejszymi tematami, jak silnik, skrzynia, nadwozie? Była rdza gdzieś? Szpachla? Drugi lakier? Silnik źle pracował? Może poduszka świeci się od uszkodzonej maty pasażera (30 zł na allegro)? Podpinałeś to auto pod kompa? W Niemczech to auto, o ile przyjechało w całości, musiało kosztować ze 4k euro. Usunięcie tych usterek pochłonęło by tam sporo kasy. W PL zrobić można dużo taniej, wiadomo. Tym bardziej, że masz całkiem za darmo dostępną kopalnię wiedzy, jaką jest to forum. Dla mnie, przynajmniej z opisu usterek, nie są to tematy dyskwalifikujące, super by było, gdyby coś z tej ceny dodatkowo dało się urwać i można by było to doprowadzać do ideału. O ile tzw. 'baza' jest dobra ;)

    P.S. Nie bronię handlarza, nie o to chodzi. Ale na zachodzie za dobre auto trzeba zapłacić. A może ten samochód wcale nie jest taki beznadziejny, jak wynika z tego opisu.

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar IMPEX1950
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    665
    BMW
    Rolls Royce Phantom
    Skąd
    RADZIONKÓW
    Bardzo ładne e38, czesci do tego ze tak powiem rodzyna są tanie, to auto ma ok 15 lat więc moze nie byc idealne, a że handlarz opisuje wszystko szablonowo to jest poprostu handlarz.
    Wnętrze bardzo ładne.....za 20 tys nie ma cudów..

    rozruch 150zł
    dyfer 150zł
    czyszczenie 150zł

    + rejestracja

    i masz auto

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kamiloo_
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    423
    BMW
    e38
    Skąd
    Mazury
    Siódemek jest coraz miej ,nie będą tanieć ideałow też niema w każdym jest jakaś pierdoła do roboty , albo wyjdzie w najbliższym czasie . Niewiadomo też czy wszytkie usterki zostały wykryte . Reasumując te auto jest dla kogoś kto poświeci troche czasu i gotówki . Ktos je napewno zabierze a pewnie handlarz zejdzie z ceny , powinien chociaż troche . Ogólnie 730 D nie jest tanie w utrzymanie , sam się o tym przekonałem ..

  4. #14
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    2,605
    BMW
    ....
    Skąd
    ...
    CO do kierownicy, to w Mpakietowej, osłona na poduszkę, czyli to serduszko jest bardzo miękkie, co może się wydawać podejrzane, że nie ma poduszki mimo iż może być na swoim miejscu.

    Co do zdjęć to bardzo dziwnie wyglądają dolne listwy drzwiowe, nieregularnie pofalowane, czyżby aż tak rdza z drzwi je zdeformowała, a jeśli tak to lepiej ich nie ściągać bo dolny rant drzwi odpadnie

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    833
    BMW
    E38 740IA M60, E39 525d
    Skąd
    Kraków
    Byłem w tym komisie ze znajomym po e65 fakt nie wiedzieli czy maja takie auto na placu, totalne olanie klienta, ale nie wiem czy wiesz jak wygląda przeciętne e38 z tych lat, większość ma już wszystkiego dość pół rzeczy nie działa, rdzy pełno, skóra wymęczona, kierownice styrane często do gołego plastiku, plastiki w środku na klejach itd. Niestety e38 nie jest już autem które w większości trzymają dobry stan, większość ma prawie 20 lat i sporo widziała, im dłużej w PL tym bardziej styrane.

  6. #16
    Doświadczony Użytkownik Awatar nino
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    1,456
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Katowice
    Handlarz zazwyczaj zapewnia, że jest igła. Nie wydaje mi się żeby te usterki były jakąś wielką masakrą, poza tym jak auto nie było podpięte pod kompa i dokładnie sprawdzone, to też trochę dziwnie opisywać, że to "ulep". Wizualnie wygląda nawet, poza tym ma już swoje lata - nowe w salonie. Myślę, że jest warta ratowania.

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik Awatar YBSA
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    433
    BMW
    730d 2001r.
    Skąd
    WPZ
    Panowie, chyba się nie zrozumieliśmy. Typ opisuje auto jako IDEALNE, więc chyba wszyscy znamy znaczenie tego słowa. Natomiast fakt jest taki że ten egzemplarz jest ledwo DOBRY. Na zdjęciach auto wygląda OK i po rozmowie z tą nędzną handlarzyną i przyjeżdżając 300km powinienem mieć jakiś cień pewności co do słów sprzedającego- no chyba wszyscy jesteśmy dorośli, tak?! Usterki które przytoczyłem to tylko CZĘŚĆ tego co udało mi się zauważyć. Nie brałem auta na warsztat bo po pierwszym bliższym spotkaniu III-stopnia z tym egzemplarzem wiedziałem że dalsze testowanie to strata mojego czasu i pieniędzy na serwis sprawdzający. Nikogo nie odciągam od zakupu- jeżeli ktoś ma chęci i kupe hajsu na doprowadzenie tej padaczki do stanu używalności to OK. Informuję tylko lojalnie czego można się spodziewać po przyjeździe na plac. Koleś jest BEZCZELNYM KŁAMCĄ, prostym czereśniakiem, także nie wiadomo jakie niespodzianki kryje ten egzemplarz do których ja nie dotarłem a wyjdą na pewno z biegiem czasu. I oby były to tylko drobiazgi ;-)

  8. #18
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez YBSA Zobacz posta
    Panowie, chyba się nie zrozumieliśmy. Typ opisuje auto jako IDEALNE, więc chyba wszyscy znamy znaczenie tego słowa. Natomiast fakt jest taki że ten egzemplarz jest ledwo DOBRY. Na zdjęciach auto wygląda OK i po rozmowie z tą nędzną handlarzyną i przyjeżdżając 300km powinienem mieć jakiś cień pewności co do słów sprzedającego- no chyba wszyscy jesteśmy dorośli, tak?! Usterki które przytoczyłem to tylko CZĘŚĆ tego co udało mi się zauważyć. Nie brałem auta na warsztat bo po pierwszym bliższym spotkaniu III-stopnia z tym egzemplarzem wiedziałem że dalsze testowanie to strata mojego czasu i pieniędzy na serwis sprawdzający. Nikogo nie odciągam od zakupu- jeżeli ktoś ma chęci i kupe hajsu na doprowadzenie tej padaczki do stanu używalności to OK. Informuję tylko lojalnie czego można się spodziewać po przyjeździe na plac. Koleś jest BEZCZELNYM KŁAMCĄ, prostym czereśniakiem, także nie wiadomo jakie niespodzianki kryje ten egzemplarz do których ja nie dotarłem a wyjdą na pewno z biegiem czasu. I oby były to tylko drobiazgi ;-)
    Wszyscy dobrze zrozumieli stad i takie posty- zamiast opisu ze auto "ulep, Kupa, mina, śmieć, syf" (czyli porozbijany poszpachlowany kibel nie do odratowania co mimo calej sytuacji nie jest zgodne z prawda) napisz ze sprzedawca oszust i naciagacz i wtedy bedzie ok
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Pawliko
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    931
    BMW
    Audi A5 Coupe 2.7 TDI S-line
    Skąd
    Szczecin / Gryfice
    Blog
    4
    Skoro to tylko część tego, co udało Ci się zauważyć, to wypisz proszę resztę, bo może jednak ktoś będzie chciał podjechać po to auto - będzie już wiedział co go czeka ewentualnie i na co się przygotować.

  10. #20
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Z tego co kolega pisał w 1 poście to jedna wizyta w kumatym zakładzie 2 dni i auto ogarnięte a że to były by jakieś mega koszty to wątpię... Wnętrze bajka.

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

Podobne wątki

  1. Uwaga na Auto Auto Bialystok BMW e65 730d.
    Przez mysza w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 28-08-2013, 09:51
  2. Uwaga na tą e38!
    Przez rafinmr w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 05-04-2013, 21:01
  3. Uwaga na E38 730d z Poznania
    Przez Jey w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 15-09-2012, 22:37
  4. [E65/66] WITAM WSZYSTKICH :) (mieszkam Kutno/Londyn)
    Przez arasek w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 11-05-2012, 15:39
  5. UWAGA UWAGA! Ostrzeżenie przed przeszczepem anglika...
    Przez bitek-bitek w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 10-07-2009, 13:07

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •