echh szkoda gadac Panowie... odbierałem wczoraj moje okularki w optyku w centrum Auchan na Modlińskiej./..zapłaciłem...włożyłem portfel do kielni..mały tłoczek ..przecisnąłem sie...wsiadam do auta i coś mi nie pasuje...k...wa mac portfel...

doleciałem do optyka ..było już pusto...zawsze woże troche gotówki przy sobie..al kij z tym...prawo jazdy....na dodatek brytyjskie , firmowe karty, ...wszystko,,,papiery od auta..wszystko szlag trafił...łudziłem sie jeszce i kazałem ogłosić ze znalazca otrzyma wysoką nagrodę....kij z kasą i kartami...prawko...masakra

ogólnie wyrobienie prawkoa bedzie trwało jakieś dwa tygodnie
a koszty?


799 pln lot do londynu i z powrotem ,
17.50 funciaków duplikat

bilet juz zabukowałem wylatuje zaraz po sylwku i bede sie tam kisił 3 tygodnie...
i bez autka :(((((((((((


kurde....czasem zazdroszcze tym z polskim prawo jazdy...ale ja przynajmniej nie łapie punktów karnych...miałbym ich w tym roku już z 60 hehehehe

nop i dobrze ze mam tam gdzie mieszkac bo na hotel tez bym sie wywalił..

ale tak już na marginesie..to powiem wam jedno...nigdy w polsce nie dojdziemy do takiego postepu w sprawach urzedowych , zadzwoniłem dziś do DVLA ( ichni departament transportu) powiedziałem co i jak..z acji ze mam swój nr identyfikacyjny brytyjski i miejsce zameldowania..w poniedziałek już w skrytce pocztowej w londynie bedą czekały na mnie wnioski o wydane duplikatu...i cała procedura została już wszczęta...

tylko u nas tak i może całkiem sie przekonam do tego ze może i u nas być ta sielankowo

Easy