Zamieszczone przez lukasz740 A listwy w zderzakach zamiast chromu były wtedy w kolorze nadwozia. Tak, wówczas były w kolorze nadwozia.
Zobacz, komentuj moje GreenGermanStyle7er: http://7er.pl/showthread.php/4519-e38-Moje-kolejne-7er-w-Stajni-!-)/page5?highlight=Grabol
Zasady na forum