Mam problem z klimą, więc tak dokładałem 3 strefę klimatyzacji, wszytko podłączone wg WDS i wydaje sie że wszystko działa, poza 2 rzeczami. Po pierwsze po włączeniu przycisku klimy obroty sie podnoszą jak zawsze, sterownik silnika dostaje informacje że włączono klime ale nie załącza kompresora. W inpie w dme jest błąd 65 Eingang klimakompressor, w module klimatyzacji żadnych błędów, ale ciekawe jest to że w analog pokazuje outside temp. powiedzmy 13 stopni czyli tyle ile na liczniku a w zakładce control pokazuje w outside temp. -45 stopni, i dlatego klima nie rusza, tylko dlaczego jeśli sygnał po K-busie dochodzi do panelu to w analog jest prawidłowy a w control jak by był uwalony czujnik. drugi problem to taki że nie da sie sterować klapą na tył rear comparmet flap czy jakoś tak, nie reaguje ani z inpy ani nie otwiera się przy włączeniu nawiewu na tył. Dodam że dopisałem wyposażenie do zcs i zmieniłem opcje w ihka fondklima na aktiv, tyle jeśli chodzi o kodowanie. Sterownie temp. z tyłu działa dobrze, k-bus z tylnego panelu podłączony przed panel z przodu. Przerwy ani zwarcia w K-busie chyba nie ma skoro reszta urządzeń do niego podpiętych działa i nie ma w nich błędów.