Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Jak to jest z telefonem ?

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    10

    Jak to jest z telefonem ?

    Witam
    Jak to jest rozwiazane w tym modelu, jest jakas sluchawka, ktorej nie widac na zadnym zdjeciu, czy tylko system glosnomowiacy, klawiatura jest na monitorze, czy gdzies indziej, telefon to standart, czy opcja, mozna sie podlaczyc jakos swoim telefonem, czy tylko karta SIM.

    P.S.
    czy jest gdzies na forum instrukcja ( nawet ta podstawowa ) do tego modelu, zebym nie zawracal Wam glowy kazda bzdurka
    Pozdrawiam
    Adam

    VOLVO V70, 2,4 benzyna, 2001 r.

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Volumax
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    415
    BMW
    Corvette C7, BMW BMW X6 40d, Jeep Grand Cherokee Summit
    Skąd
    Warszawa
    Od niedawna posiadam e65 i z tego co do tej pory doszedłem do tego że kartę sim montujesz nie w słuchawce tylko w wysuwanej szufladce w której zamontowany jest bezprzewodowy aparat. Ponadto możesz korzystać z wysuwanej klawiatury i wtedy uruchamia się system głośnomówiący. Telefon załącza się również gdy nie masz zainstalowanej karty sim i wciśniesz guzik sos. Łączy się wtedy z numerem 112 wyłączyć to można klikając słuchawkę na kierownicy :)

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    9

    Re: Jak to jest z telefonem ?

    Witam,

    u mnie nie ma słuchawki bezprzewoowej, ale jest miejsce na zainstalowanie adaptera (w w schowku pod podłokietnikiem). Adaptery są tylko do kilku modeli telefonów, do kupienia w salonach bmw. Wtedy telefon jest podłączony do anteny zewnętrznej. Można też uzywać każdego innego telefonu, który posiada bluetooth. Zarówno ten telefon w adapterze jak i każdy inny należy sparować. System transferuje książkę telefoniczną i jest ona dostępna przez idrive.

    Niestety niezbędny jest PIN do parowania.

    Pozdrawiam

    Cytat Zamieszczone przez adwes
    Witam
    Jak to jest rozwiazane w tym modelu, jest jakas sluchawka, ktorej nie widac na zadnym zdjeciu, czy tylko system glosnomowiacy, klawiatura jest na monitorze, czy gdzies indziej, telefon to standart, czy opcja, mozna sie podlaczyc jakos swoim telefonem, czy tylko karta SIM.

    P.S.
    czy jest gdzies na forum instrukcja ( nawet ta podstawowa ) do tego modelu, zebym nie zawracal Wam glowy kazda bzdurka

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    503
    BMW
    E65 3.0 D
    Skąd
    Szczecin
    Jak u Was jest z jakością rozmów przy zestawie głośnomówiącym. U mnie praktycznie nie słychać mnie, ale osobe do której dzwonie już bardzo dobrze. Nie wiem czy mam jakiś problem z mikrofonem czy jak, i czy jest jakaś możliwośc zlokalizowania mikrofonu i wzmocnienia jego głośności działania, tak aby osoba do której dzwonie mogła mnie usłyszeć

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków
    Ewidentnie masz problem, bo u mnie słychać naprawdę poprawnie, w obie strony. Masz pogłos czy coś przerywa?

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar Roobs
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    1,433
    BMW
    E65 740D, E71- X6
    Skąd
    Wrocław
    u mnie też bez problemów i czysty odbiór :)
    Cyknij jakieś fotki tego co tam masz bo ja jeszcze czegoś takiego nie widziałem aby nie było telefonu :)

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków
    Tzn. czego nie widziałeś Roobs? Ja nie mam żadnej słuchawki w szufladce. W poliftowym e65 już nie trzeba było jej mieć bo to przecież niewygodne.

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    145
    BMW
    e66 745LI 2003r
    Skąd
    Pieńsk
    W wersji USA też nie ma w szufladach słuchawek ani miejsca na kartę SIM. Tak jak opisał Tomek w podłokietniku jest adapter i tam należy włożyć tel. i powinno działać. Niestety w przedliftowych nie można sparować normalnych komórek za pomocą bluta. ADWES jaki rok tej twojej siódemki i czy masz adapter do telefonu w podłokietniku?
    Ostatnio edytowane przez kajciu ; 14-01-2013 o 11:28

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar bydle
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    205
    BMW
    750i sport
    Skąd
    Soton
    sluchawka w szufladzie jest nawet w poliftowych 7
    wywalili ja w ktoryms miesiacu 2006 roku
    wtedy telefon lonczy sie przez bluta z menu w MMI..MOD EDIT: Chyba w I'drive :D
    Ostatnio edytowane przez Bezi ; 14-01-2013 o 17:10

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    503
    BMW
    E65 3.0 D
    Skąd
    Szczecin
    To może mam poprostumikrofon do wymiany. Ponieważ osoby do ktorych dzwonie twierdza,ze ledwo mnie slychac jak dzwonie. I to tylko podczas postoju , podczas szybszej jazdy nic nie mozna zrozumiec

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •