Witam, szukałem na forach tematów odnośnie kierownicy w E65 ponieważ chcę wymienić. Nie znalazłem odpowiedzi na pytanie czy kierownica z poliftowego modelu E65 pasuje do przedliftowego. Na oko wygląda identycznie patrząc po fotach na allegro ale wielu ważnych rzeczy nie da się ocenić po fotkach np. Długości tulei wieloklinu itp. Kiedyś miałem taki przypadek w innym aucie kierownica niby identyczna z poprzedniczką a po założeniu okazało się że tuleja dłuższa i kierownicy nie da się przykręcić bo gwint się schował dodam, że nie chodziło o BMW a o Renówkę. Obszywałem już wiele kierownic w rożnych markach samochodów jednak zawsze jakoś różniło się samo obszycie od oryginału... a to inna faktura skóry, a to inna miękkość kierownicy, a to inna grubość, krzywo, coś odstawało, inne szwy, inny odcień dlatego zależy mi na kupnie oryginały w dobrym stanie i podmiance. Sprzedawca który mi ja opylił prysnął kierowcę farbą w aerozolu i przeszkadza mi to. :-)
ACHA dodam, że chodzi o kierownice trójramienną z tak zwanego sportpakietu bo taką mam w oryginale.